ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Hadi Hayirlisi

Degisen hicbirsey yok gibi birsey benim anladigim.AKP nin bu sekilde kazanmasi ve milletvekili sayisinin dusmesi memleketin hayrina olmustur bence.Ne kadar %50 yiz densede,gecen secimlerdeki DP ve Saadet partisi milli gorusculerinin oylarinin eridigini ve %7 gibi bir ekstra oyun AKP de toplandigini varsaydigimizda cokda ovunulecek bir durum degildir .Yani sagin ve Milli gorusculerin potansiyel oyu AKP de oldugu halde %50 ve sandalye kaybi ile pekde simarilacak bir durum olmadigi ortada.CHP evet beklenen bir cikisi yapamadi ama en azindan milletvekili sayisi ile bir cikisi var ve bence en onemliside bu zaten.Sonucta halkin secimi bitti sira meclisin seciminde ve kararlarida bu vakitten sonra orasi verecek.

Dedigim gibi daha onceki mesajlarimda,AKP nin kazanmasi cari acik gibi memleketin ekonomik dengelerini alt ust edecek onemli bir problemin cozulmesini test etme acisindan ve milletin goruslerini olumlu yada olumsuz degistirme acisindan cok onemli bir sinav olacak.

Doguda bu arada rahat durmayacak o kadar milletvekili ile ve allah kolaylik versin diyorum.Bu asamadan sonra ozerklik calismalari hiz kazanir ve su bela ve memlekete verdigi agir yuklerdende kurtuluruz insallah.Hala diretmenin ve vatan topragi,sehitlerin kani ile sulandi falan demeninde anlami yok artik.Adamlarin oradaki varligini kabullenme ve haklarini verme zamani geldide geciyor.Kursunlar Federal ozerk yapilarini gorelim.Bolunseler kime zarari var,yani yuktenmi kurtuluruz yoksa rahatlarmiyiz bunu dusunmek gerekir...

#ozansan' tarafından 13.06.2011 03:44:25 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 13 Haziran 2011, 03:42 - İp: 221.***.**1.153
akhisarli
akhisarli (üye)
Yurtdışı / Amatör

Hiçbir devlet göz göre göre,bile bile,gönüllü olarak topraklarının bölünmesi razı olamaz,göz yumamaz.İngiltere anasının nikahına gitti Arjantin ile savaştı;sırf onuru için,emperyalliğine helal gelmesin diye,kalede bir gedik açtırmayayım diye.
Türkiye'nin doğusunun Kürtlere bırakılmasının pratikte uygulanabilirliği de yok zaten.Türkiye'nin dört bir yanına savrulmuş Kürtleri nasıl razı edeceğiz de doğuda toplayacağız???
Boş muhabbet!!!

Tarih: 13 Haziran 2011, 10:43 - İp: 188.***.**8.57
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Oldu olacak bu seçimin mağlubu olarak AKP yi ilan edin de, biz de bol bol gülelim..

İnsan accık otuturur ve düşünür...

Emin olun bu zihniyetle devam ettiğiniz sürece AKP nin oyları artar..

Gerçi muhalefetin iktiadar olmak gibi bir düşüncesi yok ki..

Amaç koltuk koruma..
Ne oldu yani daroğlu oyunu%23 den %26 ya çıkardı da..Ben söyleyeyim ne oldu.Daroğülu koltuğuna daha yapıştı..Peki ne gfaydası var bu kdarlık bir artışın bu ülkeye..Kocaman bir SIFIR.

Neyse hadi hayırlısı..

Tarih: 13 Haziran 2011, 11:12 - İp: 78.***.**2.79
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Ozansan emmi %50 alan kaybediyor yani.
Bu seçimin tek kaybedeni benim. Zİra bizim akpeli marongaz arkadaş ile ittaya girdikti. BEn %50 yi geçer dediydim. O geçmez dediydi. Geçerse bana 2 tane komidini ücretsiz mukabili verecek idi. $49.94 te kaldı. Kahrolsun akepeye oy vermeyenler.

Tarih: 13 Haziran 2011, 11:21 - İp: 88.***.**1.59
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Emmi sağa ben bir 8gb lik kart hediye edem madem bu kdar yaklaştın sonuca...

Tarih: 13 Haziran 2011, 11:28 - İp: 78.***.**2.79
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

emmiler yenilgiyi kabul etmek de erdemdir.
lakin adamların milletvekili sayısı düşmüş hala kendilerini galip sanmaktalar.
uyandırmayın emmi öyle sansınlar.

çok gülüyorum şu akepelilerin haline yaw

Tarih: 13 Haziran 2011, 11:29 - İp: 85.***.**8.126
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Valla yav. Hsyk nın oyunu bu olmalı. İndirdiler milletvekili sayısını.Gerçi bi halta yaradıklarıda yok idi.

Tarih: 13 Haziran 2011, 14:29 - İp: 88.***.**1.59
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Kahrolsun yeseka....

Bi daha ki seçime kadar bakın bakalım kim kalacak yesekada...

Tarih: 13 Haziran 2011, 15:53 - İp: 78.***.**5.44
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

hepsi gidecek. yapısını değiştircez

Tarih: 13 Haziran 2011, 16:32 - İp: 88.***.**1.59
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Referandum sonrası %42 lik HAYIR cıları CHP li %58 lik EVET (Yes Be Annecim) leri akepe li olarak ilan eden akepe tayfasının almış oldukları % 49.9 luk oyu başarı olarak değerlendirmeleri başarı tanımını sorgulamaya mahkum kılmıştır!

Ayrıca sandıkların kapanış saatinin 16 olduğu doğu illerinde sandık sonuçlarının %60-70 lik bir kısmının saat 16:10 da devletin Anadolu Ajansı dururken Zaman gazetesinin ve Yalanyolu tv nin yan kuruluşu olan Cihan Haber Ajansı tekelinde kamuoyuna duyurulmasının mantıklı bir izahını hiç kimse yapamaz.

Dün teşkilat görevlisi olarak bulunduğum ilçe seçim kuruluna gelen bir sandığın oy dökümünün sisteme girilişi anında bir partinin almış olduğu oyun barajı geçemiyecek diğer bir partinin hanesine yazılarak milletin tercihine nasıl ipotek konulduğunu görünce hayırlı olsun demek doğru olurmu? Yinede Hayırlı olsun

TABİ MİLLETİN TERCİHi BU İSE!!!

Sandıktan çıkan sonuçlara göre kafasındaki anayasa değişikliğini tek başına yapma gücüne ulaşamayan akepe tasarladığı anayasa değişikliğini yapmak için miting meydanlarında ruh üçüzleri dediği MHP,CHP ve BDP nin kapısını çalmak zorunda. Akepe nin hangi partinin kapısına hangi tavizlerle gideceğini bekleyip göreceğiz. Böylelikle kimin kiminle işbirliği içinde olduğu ortaya çıkmış olacak.

Tarih: 13 Haziran 2011, 16:52 - İp: 78.***.**8.153
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

yav emmi ne başarısı.

keza bu akepeli emmiler başarıyı rüyalarında görseler ;
ülen cemaat başkasının rüyasına gizli kamera koymuş bize kendi rüyamız gibi izlettiriyor diyerekten yataktan zıplarlar

akepeli emmiler akıllı olun
bilmiyorsanız gidin matematik öğrenin cebir aritmetik neyim çalışın
galouis in hayatını okuyun

unutmayınki yenilgiyi kabul etmek dahi bir erdemdir

Tarih: 13 Haziran 2011, 17:19 - İp: 85.***.**8.126