potera
potera (üye)
İstanbul / Meraklı

Garip Garip Sorular Geliyor Aklıma

Evet dün akşam bir uzay filmi izlerken aklıma geldi uzayda hava yokda bu yıldızlar ve güneş nasıl yanıyor biliyoruz ki O2 olmazsa yanma olmaz.

iyice kafayı yedim galiba

Tarih: 9 Aralık 2008, 23:48 - İp: 78.***.**9.32
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Ay da bile geçinilmez o paraya.
Fanila,don satacak kimse de yok,sakat

Tarih: 10 Aralık 2008, 00:49 - İp: 78.***.**3.110
makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

araştırdım taraştırıdm öğrendimki atalarımız sütün içine karınca yumurtası atıp yoğurt elde ediyolarmış.
şimdi anlamadığım o yumurtaların sütü yoğurda çevirdiğini nerden biliyolardı yada nasıl farkettiler ? süte birsürü şey karıştırıp deneme yanılma ilemi buldular ? yada yoğurt olsun diye uğraşmaları için önce yoğurdu tanımaları gerekmezmiydi ? eğer tanıyo idiyseler bu bir handikap değil mi ?

Tarih: 10 Aralık 2008, 19:13 - İp: 92.***.**0.125
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

tamam itiraf ediyorum. onu bulanların arasında büyük büyük büyük (...) dedem'de vardı. o zengin olsun diye ticaret yaparak, zamanda yolculuk yaptım, zaman yolculuk makinesi icat ederek ve ona bir kaç teknik öğrettim. ama ne var ki onun çocukları yani yine büyük büyük (...) dedelerim onun bütün parasını ruslarla yemiş. işe yaramadı....

Tarih: 10 Aralık 2008, 19:21 - İp: 88.***.**6.117
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Bunlar kendini aşmış

Tarih: 10 Aralık 2008, 19:51 - İp: 78.***.**9.220
makara
makara (üye)

kameramla dışarı çıkınca gelen geçen bana takılıyo nedir ne yapıyon gazetecimisin falan filan. şimdi diztopumla çıktım (bu akşam internetin dalgaboyutunu düşürmüşler eve kadar gelmeyince ben dışarı çıkmak durumunda kaldım) gene aynı insanlar gene bana takılyo
ya hep benimi bulur böyle insanlar ?

Tarih: 13 Aralık 2008, 20:37 - İp: 85.***.**5.229
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

adam gibi parasını ödeyip internet alsana eve. wireless dilencisi gibi dolaşıyorsun kaldırım köşelerinde.

Tarih: 13 Aralık 2008, 21:30 - İp: 85.***.**7.246
makara
makara (üye)

telekomu protesto ediyorum ben.
öylesine sıradan bir hareket değil bu içinde gizli bir felsefe var.

Tarih: 13 Aralık 2008, 21:35 - İp: 85.***.**5.229
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Vantilatör niye soğutur. DEmi ya.

Tarih: 14 Aralık 2008, 00:40 - İp: 88.***.**1.17
potera
potera (üye)
İstanbul / Meraklı

pazarbey vantilatör rüzgar yaratarak terli bölgelerimzdeki terin buharlaşmasına yardımcı olur biliyoruz ki buharlaşma bulunduğu yüzeyden ısı alır bu sayede serinleriz :D

Tarih: 14 Aralık 2008, 16:01 - İp: 78.***.**2.28
makara
makara (üye)

aldınmı cevabını pazaremmi. buda sana kapak olsun

dün belgesel izliyom kartallar iki yumurta yapıyo yavrular ilk fırsatta birbirini öldürüyo annesi de karışmadan izliyo (nası b i annelikse) madem biri diğerini öldürcek neden iki yumurta yapıp bu trajediye ortak oluyolar ?

Tarih: 15 Aralık 2008, 09:35 - İp: 78.***.**7.108