eastwood
eastwood (üye)
İzmir / Amatör

Fotokritikten Atıldım(yaşasın)

bireylerle olan kişişel meselelerime site yönetiminin yaptığı faşistçe tutumu kınıyorum
insanlığa davet ediyorum
gerçi umursadığımda yok
pzarbeye bende katıldım
diğer dostlarıda bekliyorum
sizde kovulanlar kervanına girin ne olur :D

Tarih: 5 Ağustos 2006, 21:47 - İp: 81.***.**1.236
merhaz
merhaz (üye)
Şırnak / Amatör

buffalo mehmet turgut fotokritikte de üye ben o arkadaşın fotograflarına çok saygı duyarım.müthiş bir zekası var fotograf için yaratılmış.bizim siteye geleceğini umuyorum.zaten bir gelse bir daha gitmez oda netfotograf hastalığına yakalanır..

Tarih: 28 Ekim 2006, 13:24 - İp: 85.***.**3.242
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

arkadaşlar ilkk başta şunu unutmamak gerek iğneyi önce kendine çuvaldızı başkasına...
burkay bey size bi kaç önerim olacak..
netfotografın gördüğüm kadarıyla çok ılımlı bi havası var. tamam muhabbetler felan çok güzel onlara bişey demiyorum.
ama birisinin başka birisine saygısızca laf etmesi (ki ben bile yaptım seviyesiz dedim)(daha neler neler var) kabul edilebilecek bir durum değildir. bu konuda sitenin tutumu yanlış... en azından ikaz tarzında bişey olması gerek...
aktif olduğum forum sitelerine de bakıyorum hepsi sizin anlattığınız tarzda davranıyorlar. yani artık belli bi yere gelmiş olan sitellerde foto kritik tarzında sert uygulamalar yapılması gerekir.

üye ikaz edilir bi kaç kere daha sonra yine devam ederse yaptığı yanlışa o zaman bi çaresine bakılır. direk atılmakda doğru değil tabi...

hem biz öyle bi milletiz ki yüz verildiği zaman astarını istiyoruz bunu kimse inkar etmesin...

faşistlik demek de yanlış sadece kontrolu elden bırakmamaya çalışıyorlar...

#nedimy' tarafyndan 28.10.2006 14:06:19 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 28 Ekim 2006, 14:01 - İp: 85.***.**9.173
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

arkadaşlar bence sorunn sizde beni bile siteye kabul ettiler

adres olarak da gmail. adrtesini vermiştim...

Tarih: 2 Kasım 2006, 10:15 - İp: 85.***.**3.227