baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

Dans Edelim :)

http://www.youtube.com/watch?v=pv5zWaTEVkI

http://www.youtube.com/watch?v=UYFDYX4i2EY

http://www.youtube.com/watch?v=dMH0bHeiRNg&mode=related&search=

bu 3.linkteki youtubenn en fazla izlenen filmi şu anda izlenme sayısı 48,931,192

Tarih: 21 Mayıs 2007, 00:31 - İp: 88.***.**5.81
cappadociaman
cappadociaman (üye)
Artvin / Doğa Fotoğrafçısı

Birgüne birgün bu forumda bir konu açılsında devamında sulandırılmasın...

...Adam dizüstü soruyor cevap yok ama sulama var....

...Makina alacağım yardım edin diyor cevap olarak bizim tükkana uğra yaparıs bişeler diyorlar...

...Lens alacağım görüşlerinizi istiyorum diyor cevap olarak bırak hocam yaaa çok pahalı meretler...kompact neyine yetmiyor

.........
.........

Yine bu başlıkta ise sayın hocam "dans edelim mi" diye sormuş ama nasıl cevaplar var bakar mısınız?

Yani yuh olsun...

Bu sitede editör olsam yada yetkili merci bir süre burayı kapatırdım ki aklınız başınıza gelsin.

Hele rikommentoyu sitenin nizamiye kapısından bile içeri almazdım.

Ha bu arada kendisine geçmiş olsun dileklerimi buradan iletiyorum...Aman rokomet birader nolur nolmaz sen bu aralar sadece parklarda ve açık alanlarda dolaş...Hele Ulus civarına işin hiç düşmesin.Yüksel Caddesine hiç girme...Mis kibi gençlik parkı var,kurtuluş parkı var olmadı gölbaşı var dimi yaa...

Tarih: 22 Mayıs 2007, 20:46 - İp: 88.***.**1.233
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Artvinli burkay hocam dokunma çocuklara. Neşeleri yerinde. Kaç gündür kavgasız gürültüsüz yazışıyorlar işte bizde arada sırada eşlik ediyoruz.

Tarih: 22 Mayıs 2007, 20:54 - İp: 88.***.**9.61
baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

burkay hocam bunlar hep böyle yapıyorlar

halbuki ben gayet güzel dans filmleri sun dum onlara

dansetmek yerine geyik muhabbete başladılar gene

napalım senle biliyon mu

prosesto edelim onları

küselim [>

Tarih: 22 Mayıs 2007, 22:16 - İp: 88.***.**7.113
cappadociaman
cappadociaman (üye)

Rekommetoyu dışlamak mı? Küsmek mi? Mümkün mü BaharX2 hocam??

Üyeliğimi sildirrim onla küsmem)))

Tarih: 22 Mayıs 2007, 23:13 - İp: 88.***.**1.233
baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

niye hakan burkay hocam
yoksa sen de rokometle aynı kişimisin

neden bu ayrıcalık

#baharbahar' tarafından 23.05.2007 00:32:51 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 23 Mayıs 2007, 00:31 - İp: 88.***.**7.113
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

Sevgili baharat..
sen henüz benim cazibeme kapılmamış olabilirsin ama bu sadece bir zaman olayı..
Sevgili ve cazibe sözlerini aynı mesajda kullanınca aklına yanlış bişey gelmesin. Benim iki tane sevgilim var.. şimdi iki tane sevgilim diyince yine aklına yanlış bişey gelmesin. Biri eşim diğeri 10 aylık bebem.. şimdi eşim ve bebemden bahsedince aklına yanlış bişi gelmesin konuyu kadim dostum burkay08'in değindiği terör meselesine bağlayacam.
Kesinlikle şövenist karakterde biri değilim
ammaa vede lakiiin
sevdiklerimin kılına zarar vermek isteyen birini ister ulus meydanında isterse tendürek dağında olsun kanımla boğmaya dünden razıyım.
Hakan bu terör zımpırtılarıyla hayatlarını hiç eden zümrenin fikride zaten halkı ve yöneticileri, paniğe sürüklemek, korkutmak ve sindirmek. Sindirmekten kastım yiyip bitirmek değil, yapacakları bir takım şeylerden alıkoymak, çekinmelerini sağlamaktır.
Dünyanın her yerinde toplum psikolojileri aynımıdır bilmiyorum ama türk toplumuyla amerikan toplumu arasında ciddi davranış biçimi farkları vardır. Üç beş tane şerefsiz it kopuk hayatta bi baltaya sap olamayınca yapabildikleri sadece böyle kahpece, cibilliyetsizce eylemlerdir. Bildiğimden değil ama tahmin ettiğimden söylüyorum. Sanırım bu terör olayına yönelik bir takım istihbarat alındı ve ankarada olay olmadan önce pek çok kavşakta ve noktada polis denetimleri vardı. Buna rağmen önlemedi.. Önlenmeside çok zor. Kahpeliğin ve kötülüğün bir araya gelmesi tedbiri imkansız saçma sapan bi işe yaramayan olaylara yol açıyor. Ha şimdi yine bir istihbarat alınsa, yine patlayacak bombalar söz konusu olsa türk toplumunun pek çok ferdi bundan korkup, sinip evine kapanacağına aksine dışarlarda dolaşır. Bunda merak unsuru çok rol oynayabilir ama Büyük bölümü islamiyeti tercih eden türk toplumunun öyle pekte ölümden korktuğunu düşünmüyorum. Bizim için ölüm bir son değil, sınavın bitişidir. Yaradana kavuşmak için bir geçiştir. Eğer bu mesajı okuyan teror yanlısı veya sempatizanı varsa gözlerini açmasını istiyorum. Asalanın eline ne geçtiki sizin elinize ne geçecek. Belki birileri sizin beyninizi yıkamış ve bu eylemlerin amacınıza hizmet edeceği konusunda ikna etmiş olabilir. En basit mantık bile bunu saçma sapan bir macera olduğunu size gösterir. Yeterki düşünün.
Bu güne kadar bu coğrafyayı paylaşan hiç bir birey, yanındakinin ırkıyla yada kültürüyle gocunmamış ondan nefret etmemiştir. Size artniyetlerini, terör eylemleri şekliyle ihale eden Menfaat sahipleri, maşalarının özlemlerinden ziyade kendi çıkarlarını gözetmektedir.

Çok uzattım, başlık konusunuda sapıttırdım. Kusruma bakmayın. Terör olaylarının tam içinde yaşamış biri olarak daha da fazla yazmak istiyorum ama anlatacaklarımın ne işe yarayacağı konusunda ciddi endişe duyuyorum.

Tarih: 23 Mayıs 2007, 11:13 - İp: 88.***.**5.117
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

rokomet oyle bir yazı yazmısınki.. espri diye kolarımı sıvasmıştım ki olmadı.. Ben baska topiklere gideyim.

Tarih: 23 Mayıs 2007, 15:17 - İp: 88.***.**9.76
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

son zamanlarda gereğinden fazla geyiklediğimi
daha doğrusu
buraya fazlaca geyiklediğimi farkettim.
derlenip toparlanma sürecinde değerlendirmek istiyorum kendimi..
bütün geyik potansiyelimi buraya harcamaktansa, diğer alanlarada serpiştirmeler yapmak niyetim. Dolayısıyla buradaki geyik oranımda azalacak. Bu mesajda çok geyik yazdım. geyik kelimesi artık anlamını yitirmeye başladı benim için. Arada bir ciddi kokulu mesaj verme kaygısallıklarıda yapabilirim.
Esen Kalın

Tarih: 23 Mayıs 2007, 15:31 - İp: 88.***.**5.117
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Geyik nasıl yapılır.

Nelere dikkat edilmeli...

Geyiğe yeni başlayan arkadaşlara neler söylemek istersiniz.

falan felan...

Tarih: 23 Mayıs 2007, 16:12 - İp: 213.***.**2.98
cappadociaman
cappadociaman (üye)

Rokomet'in bütün fikirlerine ve yazdıklarına hiç düşünmeden imzamı koyarım.
Neden düşünmeden peki?

Taban taban aynı çizgide düşünüyoruz da o yüzden

Dostum can-ı yürekten kutluyorum

Tarih: 24 Mayıs 2007, 20:35 - İp: 81.***.**2.5