eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

Bisiklet Alım Sorunsalı

2 sene önce çalınmıştı, artık dayanamıyorum alcem bu hafta yeniden. ne tavsiye edersiniz?

bi de araba asma aparatı kullanan var mı hiç? nası bişeydir

Tarih: 1 Ağustos 2008, 22:07 - İp: 81.***.**7.8
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Eskiden deplasmana ava gidince böyle yerlerde yimek yer yorgunluk atardık okyanus, o zamana gittim bir an..

Ufak ekle foturafları da çabuk açsın bari..
Güzel ortammış ,sessiz dingin yani.

Tarih: 8 Eylül 2009, 00:40 - İp: 195.***.**2.193
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Abi sen ne zaman dönüyorsun adsl li eve.
Gelince senin adsl yi de 8 mbit e çıkaralım. Hem kızdan telefon beklemeyelim. Kendimiz gidelim kızın yanına. Hem tanışıp bir çayını içeriz hemde oracıkta 8 mbit yaptırırız senin hattı.

Tarih: 8 Eylül 2009, 00:44 - İp: 85.***.**7.209
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

-geldiğimde haber veririm gideriz elbette esentepeye kıza..
Bir de arka sokakta renkli ve s/b kartuş doldurtacağım eyçbi yazıcının,yani..Kaliteli pigment mürekkepli olandan,o da kadın zati kartuşu dolduran okyanus,gideriz yayan..
Geçerken de şu ist bilişime de girip pazaremminin alacağı tv lere bakarız,yol üstü nasılsa,yolda sigara içerek..

Tarih: 8 Eylül 2009, 00:59 - İp: 195.***.**2.193
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

foturaflar ilerde iş açmasnı başına. HEpsini resmi kaydet yaptım. Dünya hali nolur nolmaz. Paradan başka herşeyi koyduğum kasaya bir iki kopyasını koyup sakliim. İyi para edebilir ilerde. DArbe marbe olursa karşı devremin toplantıları felam diye satarız. KAnal D ye çıkarırız o zaman. MÜhimmatı nereye gömdünüz sorması ayıp.
Bide ağaç tepesinde ne yapmaktasınız.

Tarih: 8 Eylül 2009, 04:59 - İp: 85.***.**5.27
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Vay be,, nedecen o resimleri emmi sen.?

Tarih: 8 Eylül 2009, 05:20 - İp: 195.***.**2.209
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Aramızda bir tane binbaşıyla bir tanede askeri hakim var. Sırtımız sağlamda yani.
Zaten Atatürkçü bir devrim olursa kurtaracağım iki kişi var. Biri eski bürodaki üst komşum avukat akp yöneticisi öteki de sen. Ama ne karşılığında tabi onun için şimdiden birikim yapmaya başlasan iyi olur.

Tarih: 8 Eylül 2009, 22:29 - İp: 85.***.**7.209
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Ah okyanus abim ne kadar sevindim bilemizsin. Bende seni şeriat gelince kurtarcem. Tabi duygusal noktalarımız bilmukabele mertebesinde olacaktır. SEnde birikimini şimdiden yapmaya başlasan iyi olur.
Bundan sonra benim hakim arkadaşım olmaz gali. Dün Adalet bakanlığı Ceza işleri genel kuruluna bi şikayet dilekçesi daha gönderdim. Bundan sonra ben tu kaka avukat oldum.

Tarih: 9 Eylül 2009, 00:04 - İp: 85.***.**4.111
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Okyanus, pazaremmi sana diyorki bana bir lcd tv al diyor,hedaye mukabilinden der sana..Sebeb.?

Tarih: 9 Eylül 2009, 02:31 - İp: 195.***.**2.212
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Çok sever beni . KArdeşi gibi. Kardeşlerde böyledir. Almaz birbirine bişey. Ağlayıp duruyom emme nafile. Duymazdan geliyo İsmet Paşa gibi.

Tarih: 9 Eylül 2009, 05:06 - İp: 85.***.**4.111
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Tabi tabi duymamıştır o da seni ondan emmi,keh keh kee mmmm .

Tarih: 9 Eylül 2009, 05:10 - İp: 195.***.**2.203