mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Bir Hanım Şöyle Söylemiş:

Bir hanım, şöyle söylemiş:

- İyi adamlar çirkindir.
- Yakışıklı adamlar iyi değildir.
- Yakışıklı ve iyi adamlar eşcinseldir.
- Yakışıklı, iyi ve heteroseksuel adamlar evlidir.
- Çok yakışıklı olmayan ama iyi olan adamların parası yoktur.
- Parası olan, çok yakışıklı olmayan ama iyi adamlar, bizim onların parası peşinde olduğumuzu düşünür.
- Yakışıklı ama parasız adamlar bizim paramız peşindedir.
- Parası olan, çok iyi olmayan ama nasılsa heteroseksüel olan adamlar bizim yeterince güzel olmadığımızı düşünür.
- Bizim güzel olduğumuzu düşünen heteroseksuel, biraz iyi ve parası olan adamlar korkaktır.
- Biraz yakışıklı, biraz iyi, bir miktar parası olan ve heteroseksuel adamlar utangaçtır ve asla ilk hareketi yapmazlar.
- Asla ilk hareketi yapmayan adamlar, insiyatifi biz ele aldığımızda otomatik olarak bize ilgisini kaybeder.

Tarih: 26 Eylül 2011, 19:59 - İp: 83.***.**1.15
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

Valla ben de bilmiyorum. Paranoyayla şizofreniyi uygun bir ses uyumu oluşturacak şekilde birleştirdim, öyle bir hastalık oldu. Aslında düşününce kadıncağıza haksızlık ettiğimi anladım. Mete nezaketen "Bir Hanım Şöyle Söylemiş" diye atmış başlığı ama aslında otobanda ters yönde giden Temel'in dediği gibi "Ne biri, bunların hepsi öyle söylüyor"

Tarih: 28 Eylül 2011, 10:52 - İp: 213.***.**5.242
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Paranoyik sizofren çok ileri dereceli bir hastalıktır. Son derec etehlikeli olup. Halyyer gören kimse insanları öldürebiler bile. Zİra kendisine kompileler kurulduğunu falan düşünür.
Akıl oyunları filimindeki rasıl kırov sanırsam paranoid şizofren idi.

Tarih: 28 Eylül 2011, 11:52 - İp: 88.***.**2.16
mete007
mete007 (üye)

Selamlar..

En Baba, evet bu hanım gün görmüş gerçekten.. Ana fikir konusunda; vallahi ne diyebilirim.. Bekar bir kimse olarak fikir beyan etmeye çekinirim.. Hani evli erkek tek bir kadından çekinir, bekar olan ise bütün kadınlardan derler ya...

kalemdarkemal.. selamlar.. evet öyle, yani böyle bir meselenin akla mantığa sığmaması gayet anlaşılır bir durum..

Bazaar'ım, aradaki gay muhabbeti istisna gibi sunulmamış fakat gerçek durum tersine tabi.. evet her kesimde böyle hastalıklar vardır.

Okyanusum.. Bade forever, Merve forever, Cansu forever... ( ne olduğunu anlamadım diye sorma, Açıklama mümkün değil.. )

lightningman selam..

Roko, Bitpire selamlar..

Şizofreni, Bazaar'ın anlattığı gibi bir hastalık olarak biliyorum.. Fakat paranoya bildiğim kadarıyla kırk yaş civarındaki erkeklere has bir rahatsızlık, bariz olan bir belirtisi şuymuş; önemli bir kadının kendisine aşık olduğunu düşünmek ...

"Ne biri, bunların hepsi öyle söylüyor" Evet, bitpire .. en azından benim tanıdıklarım böyle söylüyor...

Tarih: 28 Eylül 2011, 20:55 - İp: 83.***.**1.15
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

kimmiş ..ne olarlar.

Tarih: 28 Eylül 2011, 21:40 - İp: 88.***.**5.182
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Pazaremmi sen hangi kritere uyuyon, söle söle utanma

Tarih: 28 Eylül 2011, 23:14 - İp: 88.***.**4.12
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Mete yuksek musadelerinle. Bayan veleybol takimi, Kadin veleybol takimi oldu. Bundan sonra bayan yerine hep kadinmi diyecegiz. Ben bu konuyu atlamisim, aktuel bilgime guvenirdim halbuki. Sakina dalga gecmeyin karismam sonra.

Tarih: 29 Eylül 2011, 02:20 - İp: 69.***.**4.188
mete007
mete007 (üye)

Nazım ağabey, sanırım politik davranmak durumunda kalacağız ve "hanımlar voleybol takımı" diyeceğiz.. Çünkü bir bayanla polemiğe girmek kadar tehlikeli bir duurum olamaz, "-ben kadın değilim kızım" sözlerinide duyduğum için böyle sıyrılalım diyorum..

Mustafa, Beytullah ve beni anlatan kriter sondan ikinci satır olmalı.. Ancak son satırı reddetmek durumundayım tabi..

Tarih: 30 Eylül 2011, 13:51 - İp: 83.***.**1.15
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 30 Eylül 2011, 18:07 - İp: 88.***.**3.96
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Kadin Milletvekili,Kadin yazar,Kadin sporcu,Kadin terorist,Sayin kadin musade edernisiniz.kadin karisma isime,kadin cekil oradan, boylemi denecek bundan sonra. Kim cikardi bunlari bilen varmi.

Tarih: 30 Eylül 2011, 19:05 - İp: 69.***.**4.188
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

bayanı kim çıkardı ise o.

Tarih: 1 Ekim 2011, 12:57 - İp: 88.***.**1.28