atacan-95
atacan-95 (üye)
Kocaeli / Amatör

7 Den 70 E [u]fenerbahçe[/u]

Fenerbahçe sarı lacivert ve kanrya bizzat bir asalet göstergesidir

#atacan-95' tarafından 27.04.2007 20:00:37 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 27 Nisan 2007, 20:00 - İp: 88.***.**2.154
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

bakalım seneye ne halt yiyecek bjk.federasyon gidio ulusoy gidio eee haliyle hakemlerde deişecek.bence siz seneye futbolu bırakında asil mesleğiniz olan jimnastiğe dönün hani hiç yapmadıınız olan dala.artık bütün takımınız aletli jimnastik yapar.ne güzel yakışır!

Tarih: 7 Mayıs 2007, 09:15 - İp: 88.***.**7.4
acemkızı
acemkızı (üye)
İstanbul / Amatör

sevinmek için sevmedik biz BEŞİKTAŞI AZICIK DAHA SABREDİN

Tarih: 7 Mayıs 2007, 11:10 - İp: 88.***.**8.184
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

Panctom sizi kadıköyde 3-4 yendiğimiz maçtan sonra siz hala konuşmaya yüz buluyorsanız asıl gariplik sizde

Sen haksız yere kaleciyi at,penatlı ver,taraftarın etmediği küfür kalmasın. bjk 4. golü atınca taraftar bjkyi alkışlasın.
Sonra çıkıp işte febe taraftarı bu,alkışlamasını da bildik desin.
Bunun üzerine yapılabilecek bir yorum var mı artık? Var bu kadar olay olduktan sonra "işte febe taraftarı bjkyi böyle alkışladı" diye yorum yazan iki yüzlü yazarlarınız ve iki yüzlü taraftarlarınız var.

Azize bjkye yenilip şampiyonluk elden gidecek diye hakemlere verdi veriştirdi.Şampiyonluk gittiğinde çıkıp işte hakem hataları bitirdi bizi diyecekti. Bu maçı bjk alsaydı çaykur rize ve bjk maçlarının sorumlusu da mı hakemler olacaktı,yoksa yönetim kendinde suç aramayacak mıydı?

Azize hakeme laf atana kadar Bursaspor febe maçında neden bursasporlu seyircilerin "bu maçı satanın ..." diye küfrettiğinin hesabını versin. Acaba Bursanın başkanı febe'li olduğundan dolayı olmasın?

Kupa maçında hakem asıl sizden çok bize ters kararlar verdi be,mehmet sedef atılmalı diye yırtındıgınız pozisyonu göstereyim ondan sonra febenin yaptıgı pozisyonları göstereyim. Tuncayın kendinin yerden yere atmaları 5 takla atıp bakiye kart göstermek isteyişleri. Bunlarının hepsinin ispatları var.

Siz kendi içinizde bile fenerbahçeyi yansız bir şekilde değerlendiremiyorsunuz ki bjk febe maçını öyle değerlendirin

Tarih: 7 Mayıs 2007, 11:26 - İp: 88.***.**4.201
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

Bisquit;

Geçmişe uzanmışsın biraz.. Peki uzanalım.

3-4 lük maç.. O maçta da futbol olarak FB sezonun en iyi futbolunu oynadı. BJK nın attığı 5 tane kaleyi bulan şut vardı, 4'ü gol oldu. BALLISINIZ BİZE KARŞI..

Geçen yıl İzmir de kupa finali.. DEMİRLEK denen herif size çalıştı. Ben o maça gittim staddaydım. İlk gol size paketli hediyeydi, Türkiye gördü. Aurelio da o haksız ilk gol yüzünden atıldı.

Bu yıl hakem sayesinde kazandığınız maçlara değinmeyeyim hiç.. Uzar da uzar..

Ayrıca SELÇUK feneri nasıl katletti, Türkiye kabul ediyor bunu..

Hadi hepsi bir yana, en büyük gerçek, size karşı iyi futbol oynuyor, bol pozisyon buluyoruz. Ama siz, bizle oynarken ballısınız.

Keşke avrupa maçlarında da böyle ballı olsanız da, ülkemize güzel puanlar kazandırsanız..

Tarih: 7 Mayıs 2007, 13:55 - İp: 88.***.**4.218
drtamer
drtamer (üye)
Malatya / Amatör

o maçtır zaten sizi 2-3 senedir avutan ve ilerleminizi engelleyen.

size öneri
1- o maçı unutun ve yarına bakın 1995den beri bir kez 100. yılda malum şekilde şampiyon oldu bjk, böyle giderse yavru kartallar uzun süre göremeyecek. TS örneği
2- prensibin p'sinin olmadığı o işbirlikçi başkandan kurtulun. unutmayın yıllarca sizi onurlu ikincilikere mahküm eden 6S mafyasının işbirlikçisidir.
3- geçen sene oynanan 6S maçının da muhasebesini bir yapın. diğerlerinin içinde utanmasın diye o gün delikanlıca oynayan tek oyuncuyu da o ortamdan kurtardık.

Tarih: 7 Mayıs 2007, 14:00 - İp: 193.***.**2.10
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

panctom haklısın biz sizi hep şans eseri yeniyoruz ya.. tarih hep şanstan ibaret

Bize avrupada laf söyleyene kadar 0 çektiğiniz avrupa maceranızdan kurtulun.

Al şu videoları izlee sonra kim kime ne yapmış gör biraz. O cümle alem bakinin pozisyonuna gol diyor malesef. Ama faul bile olmayan pozisyonda sizin şerefli kaleciniz yüzünü nasıl tutuyor. Verseydi ya hakemi aldatmaya yönelik harekketten dlayı sarı kart.

Türkiye'de bütün takımlar size karşı ise bunu oturup siz düşünün bence

Prensibin p'si olan başkandan kurtulmak demişsin de geçen sene şampiyonluk gidince istifa edip bunu ört bas eden ve arkasından istifa etmediği halde döneceği belli olan prensipsiz başkanınıza bakın önce. Aziz başkan bırakma bizi diye ağlayan febe taraftarı yüzünden mi döndü sanıyorsunuz

http://video.google.com/videoplay?docid=-3513976241881674746

http://video.google.com/videoplay?docid=-1756354871221739940

siz mehmet sedef baki atılsın diye bas bas bağırıken 2 tane cok basit pozsiyonda kejman nasıl atılmadı gör bakalım.

BÜTÜN CÜMLE ALEM İZLESİN O VİDEOLARI DA GÖRSÜNLER BAKALIM HAKEM KİME NE HAKSIZLIK YAPMIŞ.
ACİZ TUNCAY BAKİYİ ATTIRMAK İÇİN FAUL OLMAYAN POZİSYONLARDA KAÇ TAKLA ATMIŞ GÖRÜN.HALA AYNI ŞEKİLDE DEVAM EDİYORSUNUZ

Böyle devam ettikçe bi 25 yıl daha bu kupayı alamazsınız.
Şimdi niye bütün takımlar febeyi sevmiyor anlarsınız birazcık

Ama ben yine boşuna yazıyorum yine aynı tipik febeliler gibi cevap vereceksiniz

Tarih: 7 Mayıs 2007, 14:32 - İp: 88.***.**4.201
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

Bisquit;

Bir defa avrupa konusunda çok AYIP söylediklerin..
Ben isterim ki, her türk takımı başarılı olsun, sonuçta AY-YILDIZ bayrağımızı taşıyor her takımımız! BJK da avrupa kupası maçlarında "ballı olsun" derken, başarılı olsun isterdim ben..

BJK nın başarısız olduğunu söylerken, FB başarılı demedim.
Keşke hepsi başarılı olsa!
Bana ne elin GAVUR takımından!!!

Maziyi çok eskilere uzatmak anlamsız!
Yakın tarihteki FB-BJK derbylerinde biz hep iyi oynuyoruz ama siz bize karşı müthiş BALLISINIZ! olay bu!

Ben kezman ın filan kırmızı kart görmesi gerektiğine hemfikirim.
Ama bizim futbolcuları HAKEM ve BJK lı futbolcular ÇILDIRTTI ARTIK!

Siz hem bizim adamları, hakemle birlik olup çığrından çıkarın.. Hem de "bak ne yaptı sizin adam" deyin!

Ama avrupa konusundaki tavrın AYIP!!!!!!!!!!
Utanmalısın!
Biz aramızda çekişiriz ama, biz bu bayrağın altında TÜRK vatandaşıyız. Elin gavurunu TUTMAYIZ!

Tarih: 7 Mayıs 2007, 15:38 - İp: 88.***.**4.218
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

Fenerbahceyi ve seyirciyi çıldırtan yine kendi futbolcularınız

Bak gör o videoda tuncay faul bile yokken sanki ayagına tartı tüşmüş gibi zıplıyor yerinde. Aynı şekilde bir sürü hareket. Gördüğünde faul bile olmadıklarını anlıyorsun. Ama seyirci onu böyle anlamıyor. Sizi siz kendiniz bu hallere getirdiniz. O videolar apaçık ortada. Çok basit bir şey bakinin gol verilseydi o maç farka giderdi,o golü veremedi hakem

Ayrıca avrupa olayına gelince, fenerbahce kendi çaplarında bi cumhuriyet kurmuş ya febe cumhuriyeti diyorsunuz,siz sampiyon da olsanız küme de düşseniz sizin kendi cumhuriyetiniz var. Al size bir sebep daha niye bütün takımlar sizi sevmiyor? Bunu adı çekememezlik değil boş konuşmadır.
O yüzden Türkiye Cumhuriyeti Ligi varken kendilerine cumhuriyet kurmaya calısaların benim için yunan takımından zerre kadar farkı yoktur.

HATTA TÜRKİYE AB'YE GİRENE KADAR FEBE'YE GİRSİN BELKİ KURTULURUZ

Tarih: 7 Mayıs 2007, 16:01 - İp: 88.***.**4.201