f.berkant
f.berkant (üye)
Almanya / Meraklı

Türk İsi.. !

Merhabalar,
Bugün olaya farkli bir yerden bakmak istedim.
Eleman Arayanlar bölümüne bakinca onlarca otel fotograf isletmecisinin yana yana eleman aradigini görürsünüz.

Ve bu Otel lere verilen kiralarin telafuzunu yapmayacagim zaten tahmin edebilirsiniz. Bu kadar büyük rakamlara yer tutan bu insanlar ekibini önceden olusturmadan nasil böyle bir riske girerler anlasilacak durum degil. Sirf benim 2 veya 4 veya 6 Otelim var, forsum da ona göre olsun itibarim katlanarak artsin kompleksi yüzünden üste attigim baslik tam uymuyormu??

Herkeze hayirli sezonlar..

Tarih: 8 Mayıs 2011, 12:06 - İp: 88.***.**7.71
biologus
biologus (üye)
Yurtdışı / Amatör

aynen ozansan

Arti ukalaligi da yaninda hediyesi

Tarih: 10 Mayıs 2011, 21:18 - İp: 192.***.**9.70
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

turistik yerlerde genelde yabancı dil bilen elaman aranır.turistlerin hangi ülke vatandaşı olmasına bağlı.ege bölgesi genelde ingilizce bilen fotoğrafçı arar.antalya bölgesi rusça.fakat bunların hemen hepsi öğrencidir.belkide ilk defa çekeceklerdir yada ikinci üçüncü defa .sezonda öğrenciler okul masraflarını karşılamak için gelir.bu arada azıcık dil bilip de 5 yıldız yada 4 yıldızlı otellerde fotoğrafçılık yapan çoktur.yakınlarım her sezon gider oradan bilirim.

bu sene iyi geçeceğini umuyorum.herkese hayırlı sezonlar.

Tarih: 12 Mayıs 2011, 22:08 - İp: 78.***.**0.86
biologus
biologus (üye)
Yurtdışı / Amatör

En azindan HERKESE yazmasini ogrettik ya, bu da guzel!

Tarih: 12 Mayıs 2011, 23:33 - İp: 192.***.**9.70
f.berkant
f.berkant (üye)
Almanya / Meraklı

Yorumlarınız ıcın tessekkür ederım Sızlerle bır yerlerde karsılasmayı cok ısterdım...

Tarih: 24 Mayıs 2011, 10:20 - İp: 178.***.**0.245