anfetamin
anfetamin (üye)
Diyarbakır / Meraklı

Bütün Fotoğrafcılar Kıskanctır

BEN ASLINDA...

Birkaçgündür kendimle ilgili korkunç bir gerçekle yüzleştim.
Ne Yalan söyleyim, Ben hayatta yalan söylemem diyen adam bana göre yalancının ta kendisidir. Yalan; bana söyleyen adamı hiç sevmem, (sevmedigini ifade ederken yüz ifadesi düşünmeyin) Bamya mı igyy hiç sevmem, ama HAYATIMDA YALANCILARI SEVİYORUM. Annemi, babama cocugun bi suçu yok bütün suç bende diyip yalan söylediğine tanık oldum. Babam beraber gitmemek için adama yalan söyleylemeden önce abim ögretmenine elektirikler kesikti, ögretmenin, müfettise biliyorlar efendim, eniştemin ablama bilmiyorum, işcinin patrona, dayının amcaya, kardesin kardese yalan söyledigine tanık oldum.

Sürekli yalan söyleyen, arada bir söyleyen tek tük söyleyen, şifaen söyleyen yırtmak için söyleyen, Zorda Kaldıgında (en tehlikelileri) söyleyen diye parçalasan felsefeyi her insan mutlaka hayatının bazı anlarında yalan söylemiştir. Dolayısıyla aslında sevdigim kişilerin yalancı oldukları gerçegini anladım.

Ben yalancının tekiyim. yalancıları yalan söyledikleri için değil başka kimlikleriyle seviyorum.

Yalan Sadece BANA söylendiginde SEVİLMEZ. Yalan söylemeyen vrmı FORUMUN KULLANICILARI Bayramınız Mübarek olsun yeniden Merhaba

Fotoğraf çekmeye yeni başladım. Fotoğraf çeken insanlar bulup sorular sordum. Zamanla öğrenirsin dediler, istediğimi alamadım. En iyisi bir foruma üye olup, bol bol fotoğraf izleyip, çektiğim fotoğrafları gösterip, eleştirilerle kendimi geliştirmeyi denedim, kimse fotoğraflarıma bakmadı bile. Daha önceden de duymuştum, Fotoğrafcılar çektikleri fotoğrafların yerlerini söylemezlermiş. başka fotoğrafcıların gidip aynı yeri daha güzel çekebileceği kaygısından dolayı kıskanırlarmış. Bu gün fotoğrafcının birininin çektiği bir kerenin yerini sorduğumda pis pis sırıtıp, söylemedi. Dolayısıyla Karar Verdim Bütün Fotoğrafcılar KISKANÇTIR!

#anfetamin' tarafından 23.12.2007 08:48:21 tarihinde düzenlendi.

#anfetamin' tarafından 23.12.2007 08:53:07 tarihinde düzenlendi.

#anfetamin' tarafından 02.02.2008 13:22:14 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 28 Kasım 2007, 20:26 - İp: 81.***.**4.113
tali
tali (üye)
İstanbul / Amatör

bende kıskancım
ama önce güzel bi fotoğrafa aşık oluorum sonra kıskanıorum...
tabi ben fotoğrafçımıyım?
bilmem...

Tarih: 3 Aralık 2007, 02:32 - İp: 85.***.**9.103
anfetamin
anfetamin (üye)
Diyarbakır / Meraklı

Dedim suc oldu. Kiskanclıktan daha baskada bisiler soylesem Linç için adanaya gelirler heralde Kıskançlar ne olacak..

Tarih: 3 Aralık 2007, 09:53 - İp: 88.***.**6.122
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

anfetamin ne o ortalıklarda yoksun linç olmayasın ..aman ha olmadı isen böle gidersen zati olacan gibi geliyo bana

Tarih: 5 Aralık 2007, 23:09 - İp: 88.***.**7.25
anfetamin
anfetamin (üye)
Diyarbakır / Meraklı

Fena yogunum. Fotograf bile cekemiyorum. Bu arada belirtmeden gecemeyecegim. Fotografcılar kıskanc olmakla birlikte soylediklerini yapamayan beceriksizlerdirde ( Dayak , Linç gibi )

Tarih: 6 Aralık 2007, 09:38 - İp: 88.***.**9.254
anfetamin
anfetamin (üye)
Diyarbakır / Meraklı

Yalan Sadece BANA söylendiginde SEVİLMEZ. Yalan söylemeyen vrmı FORUMUN KULLANICILARI Bayramınız Mübarek olsun yeniden Merhaba

Tarih: 23 Aralık 2007, 08:55 - İp: 78.***.**4.60
anfetamin
anfetamin (üye)
Diyarbakır / Meraklı

adanadaki buluşmaya gelecek kimse yok mu ?

Tarih: 2 Şubat 2008, 13:22 - İp: 88.***.**8.218
erkanbayir
erkanbayir (üye)
İzmir / Özel Gün Fotoğrafçısı

terbiyesiz ukala

Tarih: 14 Şubat 2008, 19:01 - İp: 85.***.**3.172
anfetamin
anfetamin (üye)
Diyarbakır / Meraklı

pis kıskanç erkanbayir

Tarih: 14 Şubat 2008, 19:28 - İp: 88.***.**2.26
fotocu55
fotocu55 (üye)
Samsun / Stüdyo Fotoğrafçısı

yasın kac bılmıyorum ama fotografcı, elıne makınayı alan olsaydı dedem olurdu 4 yıl cıraklık 4 yıl kalfalık yapta oyle fotografcı ol sanatkarsa tabıkı gostermez cok atmıssın senı kale bıle almıyorum fotografcı olsaydın zaten bu sekılde konusmazdın demekkı fotografcıya ve sanatcıya saygın yok bol keseden konusuyosun bende gostermem tanımadıgım bırıne kaynagımı bı studyo kaca kuruluyo bılıyomusun 50.000 ytl den asagı degıl vergıler ve kıra cabası sen en ıyısı bı ustaya cırak ol tabı kac gun calısırsan

Tarih: 11 Temmuz 2008, 20:52 - İp: 88.***.**2.52
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

esprili bir kac laf etmek için acılmıs bır konuya acıldıktan 5 ay sonra boyle bir cevap vermek için cidden enteresan biriolmak gerekiyor.
ne alaka şimdi fotografcının 50000 ytl harcamasıyla falan. buluttan nem kapmayın bari. yazıktır.

Tarih: 11 Temmuz 2008, 21:01 - İp: 88.***.**3.130