dasbadem
dasbadem (üye)
Konya / Amatör

Konyalı Fotoğrafcılar

merhaba arkadaşlarım.. ben selçuk üniversitesi öğrencisiyim.. fotoğrafcılık işine gönül veren genç bir insanım... konyadaki fotoğrafcı arkadaşları burda görmek isterim.. fikir alışverişi organizasyon ve buna benzer aktiviteler yapabiliriz...
sizde konyalıysanız!! ve fotoğraf çekmeyi seviyorsanız hadi durmayın yazın bir msj...

KONYA/TURKEY
ismail DAŞBADEM

Tarih: 23 Aralık 2007, 20:20 - İp: 88.***.**3.96
dasbadem
dasbadem (üye)
Konya / Amatör

forumda bi arkadaşında dediği gibi.. konyalılar bu forumu kullanmıyor sanırım şundan eminimki biçok konyalı kullanıyo bu forumu.. ama ilgi duydukları alanla ilgileniyolar ve forumun diğer kısımlarını incelemiyolar.
bende öyleydim mesela.. photoshop kısmından çıkmazdım saatlerce..
neyse.. tüm konyalı arkadaşlarıma çalışmalarında başarılar.. eğer üniversitede okuyanınız varsa ben teknik bilimlerdeyim.. birinci öğretim bilgisayar bölümü 2.sınıf.. buyrun gelin tanışalım çayımı için.. sohbet edelim.. sevgiler

Tarih: 24 Aralık 2007, 19:11 - İp: 88.***.**2.47
dasbadem
dasbadem (üye)
Konya / Amatör

arasıra yazayımda topic yukarı çıksın.. belki bi konyalıya rastlarım
kolay yılmaya niyetim yok

Tarih: 8 Ocak 2008, 01:53 - İp: 88.***.**7.243
dasbadem
dasbadem (üye)
Konya / Amatör

konyalılar nasılsınız? kimse yokmu.........!

Tarih: 16 Şubat 2008, 20:04 - İp: 88.***.**9.9
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Forumdan ziyade galeride bir çok Konyalı olabileceğini zannediyorum,zaten galerideki arkadaşlıklar zamanla foruma taşınır dasbadem.

Tarih: 17 Şubat 2008, 00:19 - İp: 144.***.**0.231
dasbadem
dasbadem (üye)
Konya / Amatör

galeride çok var hocam.. daha öncede dediğim gibi çoğu ilgi alanlarında kalıyorlar. foruma pek katılmıyorlar..
bakalım.inş bu başlaık altına gelir birkaçı.. bir çoğuyla tanıştım zaten.görüşürüyoruz. ama amacım tanışamadıkalrımızla tanışmak..

Tarih: 17 Şubat 2008, 00:42 - İp: 88.***.**9.9
paradogsia
paradogsia (üye)
İzmir / Meraklı

merhaba dasbadem.forumu kullanmıyordum sadece arada galeriye fotograf ekliyordum. tanışmayı isterim.

Tarih: 19 Şubat 2008, 02:04 - İp: 88.***.**1.97
emregunes
emregunes (üye)
İstanbul / Meraklı

Güzel kardeşim selamlar.. foruma pek girmiyoruz aslına bakarsan galarideyiz genelde...

Tarih: 23 Mart 2008, 07:06 - İp: 88.***.**7.161
dasbadem
dasbadem (üye)
Konya / Amatör

sevgili paradogsia ve emregüneş teşekkür ederim sizi tanıdığıma.. galeride güzel fotolarınızı görüyorum.. tanıştıkta zaten.. eyvallah

Tarih: 23 Mart 2008, 17:10 - İp: 88.***.**4.186
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Bende konyalıyım. dasbadem sen konyalımısın yoksa konyadamı okuyorsun sadece ?

Tarih: 23 Mart 2008, 20:54 - İp: 85.***.**6.199
dasbadem
dasbadem (üye)
Konya / Amatör

konya doğumluyum..ama kdz ereğlide yaşadım.. 2002 de geldim konyaya.şuan konyada okuyorum.. sen istenbuldamısın? konyadaysan tanışalım.

Tarih: 23 Mart 2008, 21:21 - İp: 88.***.**4.186