ugurarpaci
ugurarpaci (üye)
İstanbul / Amatör

Alman Sitedeki Softbox.

http://www.dforum.de/Technik/softbox/softbox.htm sitedeki çalışmada, flashın önüne aydinger den başka yumuşatıcı ne konabilir. bu beyaz örtüden yapılan softbox ın malzemesini mi kullanıyorlar. teşekkürler.

Tarih: 5 Ocak 2008, 13:44 - İp: 78.***.**0.14
besteleyenadam
besteleyenadam (üye)
Ankara / Amatör

Önce çok teşekkürler bu paylaşımınız için.

ben hemen bir deneme yaptım. Hemde turuncu kalın resim kağıdından. önüne de aydınger bulamadığım için cd üstü basılan stikırların soyulmuş kağıdından koydum. Çok işe yaradı. Aynısını yapsak demek nasıl olacak?

Selamlar

Tarih: 5 Ocak 2008, 15:28 - İp: 88.***.**9.138
planetfoto
planetfoto (üye)
Antalya / Reklam Fotoğrafçısı

paylasim icin cok tesekkurler

hemen uyguladim aydinger kagidida var bende aslinda oldukca pratik ve kolay bi cozum ne den bukadar basit dusunmuyoruz anlamadim gozumuzde buyutuyoruz galiba bazi konulari bunu sismesini kullanmistim almanyadayken bu pratik boz gercekten iyi sonuc veriyor belki aydingeryerine baska kagit veya baska acilimlar olabilir ama aydinger oldukca iyi tesekkurler

Tarih: 5 Ocak 2008, 22:08 - İp: 88.***.**7.101
ugurarpaci
ugurarpaci (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaşlar bu siteye daha önce giren biri lazım bana. bilen biri. sağolun.

Tarih: 6 Ocak 2008, 15:20 - İp: 88.***.**0.76
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Konuyu açalı uzun zaman olmuş ama ben ve arkadaşım bunu yapmayı deneyeceğiz. Bakalım yapabilecekmiyiz. Daha önce yapmadık böyle bir şey ama zor olmasa gerek.
en azından denemeye değer diye düşünüyorum. Yaparsak inşallah buraya resmini koyabilirim.

Tarih: 31 Mart 2008, 23:07 - İp: 88.***.**1.41
wolkan16
wolkan16 (üye)
Bursa / Firma

bende denedim ve aynısını yaptım sonuç harika çok hoşuma ditti doğrusu [>:D

Tarih: 3 Mayıs 2008, 19:16 - İp: 88.***.**7.249
by_kosta
by_kosta (üye)
Edirne / Stüdyo Fotoğrafçısı

Tam Zamında Güzel Bir Paylaşım Teşekkürler...

Tarih: 10 Mayıs 2008, 20:55 - İp: 78.***.**9.107
planetfoto
planetfoto (üye)
Antalya / Reklam Fotoğrafçısı

arkadaslar bundan ikitane yaptım ve elektronik teknikeri olmam avantajını kullanarak ıkı devre hazırladım ldr li ( ldr nedir ısık sddetini ölcen bi eleman bu gece otomatik yanan lambalarda olan sistem gibi ) ve merkez flashı tavana dogru döndürdüm sonuc bu düngece yaptım oldukca yogundum daha once yapmak isterdim ama ilgilenen arkadaşlara daha detaylı anlata bilirim saygılarımla

#smallness' tarafından 25.05.2008 20:38:46 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Mayıs 2008, 20:29 - İp: 88.***.**7.101
  • 1