obafoto
obafoto (üye)
İstanbul / Firma

Almanyada Düğün Kamera Çekimi Fiyatları

Almanyada fotoğraf ve video hizmetleri veren arkadaşlar oradaki montajlı düğün video ve panaromik albüm çekim fiyatları nedir. Bilgi verirseniz sevinirim.

Tarih: 10 Şubat 2010, 22:30 - İp: 94.***.**0.146
seco35
seco35 (üye)
Yurtdışı / Özel Gün Fotoğrafçısı

merak ettim neden acaba sordunuz yoksa istanbuldan almanyaya cekimemi geleceksiniz fiyatlar burada daha fazla ama yasamda ona orantili -500-800 arasi galiba

#seco35' tarafından 24.03.2010 23:41:02 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 24 Mart 2010, 23:40 - İp: 83.***.**5.195
obafoto
obafoto (üye)
İstanbul / Firma

Evet haziran ayında 3 tane düğün çekimim olacak.

Tarih: 28 Mart 2010, 14:50 - İp: 188.***.**4.31
akhisar
akhisar (üye)
Almanya / Firma

cift kamera cekim 250 e ile 450 arasi ortalama 300 e en kiral yerde bile cekimler yani lüks otellerde 500 e sakin yanilmayin kardesim salaon sahibine cekim yapacaksaniz 250 ile 350 e yani eline kamera alan almanyada cekim yapiyor fiyatlar yerde sürünüyor ...

Tarih: 1 Nisan 2010, 11:34 - İp: 213.***.**6.120
federal5
federal5 (üye)
Yurtdışı / Stüdyo Fotoğrafçısı

MERHABA BEN DE AVUSTURYADA YASIYORUM: ARKADASLARINDA DEDIGI GIBI SALON SAHIBI YANI ORGANIZEYE CEKIM YAPARSANIZ COK UYGUN CEKMEK ZORUNDASINIZ CUNKI PIYASADA SAYISIZ KAMERAMAN VAR-BEN KE NDIMEDE SISTEMIMEDE COK GUVENDIGIM HALDE YINEDE ORGANIZEYE 300 EUROYA CEKIM YAPIYORUM AMA KINA VE NISANLAR 250 E -FAKAT ADAMI MEMNUN EDEBILECEK DVDLER VERIYORUM---SAYGILAR::

Tarih: 13 Nisan 2010, 01:40 - İp: 188.***.**9.240
fotobeyza-d
fotobeyza-d (üye)

ben almanyada kaliyorum
fiyatlar sunlar
cift kamera 250-400 arasi
tek kamera 150-200 euro arasi

Tarih: 20 Nisan 2010, 21:45 - İp: 78.***.**3.237
obafoto
obafoto (üye)
İstanbul / Firma

Arkadaşlar teşekkürler. Fiyatlar bayağı düşük. Biz sizlerin bhsettiği fiyatların nerdeyse 8 katı gibi bir fiyat ile çekim yapıyor ve şu anda almanya ve zurich te 4 tane çekimimiz var. İlginizden dolayı teşekkürler.

Tarih: 10 Haziran 2010, 01:45 - İp: 81.***.**5.186
kameramann-de
kameramann-de (üye)

Merhaba arkadaslar forumda dolasirken bu konuya rastladim bu kadar piyasayi kandirmiyalim türkiyede bile fiyatlar dügün kina nisan 1000 tr den asagiya degil ya burada da fiyatlari görünce 250 ile 500 arasi yazim dedim kendi kendime ben bir kamera ci ve fotografciyim arkadasimin yaninda calisiyorum organize isleri vs..reler düzenlemekteyiz ama bu fiyatlarla ancak dügünü cekip diek düzenlemekden cd ye aktaririsiniz resimlerde dahil.Baski olmadan haksizmiyim bu kadar piyasayi amatörce calisip mafetmiyelim arkadaslar.

Fiyatlar Dügün cekimleri ve resimler stüdeyo resimleri dahil 800 ile 1200 € arasidir albüm dahil.

Tarih: 27 Eylül 2010, 19:24 - İp: 84.***.**5.225
karakan
karakan (üye)

Merhaba Arkadaslar

Konuyu tesadüfen gördüm yazmadan gecemeyecegim

Malesef Almanyada Bu Sektörde Bir Davulcu zurnaci kadar kiymetiniz
YOK

Rakamlar ortada

Davulcu
gelin cikarma 250€ 30dak-1saat
Montaji yok Dükkan Kirasi yok
davul kac para?
Derisi Patlayinca servicemi
Yollayacaksin

Kameraci
6 Saat cekim 400€ onuda Alirsan kralsin
Daha Montaj yapacaksin
emegivar
Kamera 2500€ ila Bütcene göre
Teknik bir sorun oldumu
Service Öde faturayi

YANI PARA KAZANACAKSAN DAVULCU ZURNACI OLACAKSIN

Alman ve Rus Kameramanlar
Tek Kamera 700€-1500€
Iki Kamera 1200€-3000€

Türk Kameraman
Tek Kamera 150€-400€
Iki Kamera 400€-600€

Fiyatlar ordada isteyen arastira bilir nette
Aramizdaki tek fark malesef bizim insanimizin bu ise verdigi degerden kaynaklaniyor
Komple set 1500€ Diyorsun A-Z.ye Hersey icinde cevap müsteriden ``ooooooo sen ne yaptin kücük arabami satiyorsun´´
Neden Bizim insanimiz 600€ ya aynisini yapiyor nasilmi
Photoshopun p sini bilmez Fotorafci olur
Bu isi hafta sonu ek is olarak yapar aslinda fabrikada 2-3vardiye calisir ayda net iyi bir aylik alir ve bu fiyata yapar bu isi sonuc
sen dükkan sahibisin bu isi profesyonel olarak yaparsin farklisin ama pahalisin ahmet mehmet hasan bu isi öylesine ucuza yapiyor sana gelen sadece bu isin degerini bilen oda %20

Sen simdi git bu fiyatlarla bir Almanla Rusla Kasik at Adam kazaniyor ne yapiyor gidiyor veriyor bir objektife 2000€ makinaya 5000€ sonuc ortada kalite hemde nasil adam video cekimi yapiyor kalite ortada makinasi baba sen git Sony 1000e ile cekim yap
ama bizim insanimiza o sony bile cok cekeceksin vhs onuda montajlamadan vereceksin

Tek kelime ile bu Almanyada Fotografcilik yada Kameramanlik yapip para kazanmak istiyorsan birdaha ki sefere dünyaya rus olarak gel
Yada Hic para harcamadan davul zurnaci ol kira derdin yok aysonu derdin yok

Bu isi ayaklar altina alan kameraciyim diye ortalikta gezen kisilere

Son sözüm bir Kizi basi bos birakinca ya davulcuya yada zurnaciya kacar diye bir söz vardi eskiden

Kameraciya kacip agzi kokacagina kacsin daha iyi 150€-250€ cekim yapanlara yuh size utanin yaptiniz isden bir davulcu zurnaci kadar bile degilsiniz `` BURDA BUNUDA BELIRTMEK ISTERIM ARAMIZDA DAVULCU ZURNACI OLAN KISILER VAR ISE ÜSTLERINE ALINMASINLAR BEN YAPTIGINIZ ISI KÜCÜMSEMIYORUM YADA HOR GÖRMÜYORUM SIZLERDE EMEKCISINIZ SÖZÜM BU KAMERA ISINI AYAKLAR ALTINA ALDIRANLARA

Saygilarimla
A

#karakan' tarafından 10.10.2012 16:16:56 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Ekim 2012, 16:13 - İp: 85.***.**3.156
  • 1