aligulec
aligulec (üye)
Bursa / Meraklı

Sipariş

eger ben bi ürünü yurtdışından sipariş vermek istesem (daha ucuz oldugu için tabi) bunu nasıl yapacağım hangi sitelerden sipariş verebilirim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim ii günler...

Tarih: 19 Ocak 2008, 15:34 - İp: 88.***.**0.228
bodomar
bodomar (üye)
İzmir / Amatör

ebay'den verebilirsiniz ama detayları iyi okumak lazım.müşteri ilişkileri dep. ile kontakt sağlayın.Paypal kullanın ödeme için...ona da üye olmak lazım tabii

Tarih: 19 Ocak 2008, 16:43 - İp: 85.***.**3.252
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

bence, bir günü ayırıp, sirkeci doğubank ve hayyam çarşısını dolaşın.. yurtdışı macerasıyla filan canınızı sıkmayın..

makine, lens vs.. görüp, dokunarak almak gibisi yok..

Tarih: 19 Ocak 2008, 16:50 - İp: 85.***.**0.132
halitcihan
halitcihan (üye)
İstanbul / Amatör

zaten hayyam küçük amerika,internet sakat biraz,amerikadan getirtsen en çok 100 dolar kara geçersin bunun için o strese gerek yok bence,sirkeci halleder işini

Tarih: 19 Ocak 2008, 16:57 - İp: 85.***.**9.79
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

mete genel olarak hayyam ile
genel olarak doğubank arasında
somut ve bariz fark varmı ?
niye soruyorum çünkü ben bir ankaralı olarak doğubankı biliyorum ama hayyamı bilmiyorum.. sirkeciye bi kere gittiğimde "hayyam nerede" diye sorduğumda adamlar bana küfür etmişim gibi bakmaya başlamışlardı. sonra bir fotoğrafçıya daha sorduğumda "ne lazımsa biz temin edelim" diye cevap alınca bla bla bla....

Tarih: 19 Ocak 2008, 18:50 - İp: 88.***.**3.189
murat_cop
murat_cop (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

ben sana bişi diyeyeim hiç yurtdışından felan siparış verme kardeşim yurtışı fiyatlarına yakın fiyatlarla benden alabilirisin çok fazla fark yok 10-20 doalr farkeder bunu bide kargosu var bence yurtdışından ürün alamk hiç mantıklı değil ben yıllarca yurt dışından mal getirip trde satmakdayım bir ara amarikadan bile daha uygun fiyatlarda makineler satım nikon d40 amrekikada 650 dolarken ben burda terde 650 ytlden sattıgımı hatırlayım isteyen alan arkadaşlarda referans olabiliri ben burda kendi teknik servisimide kurup 1 yıl garati veremekteyim ürünler yurdışı olaynıa girme derim

Tarih: 19 Ocak 2008, 23:14 - İp: 78.***.**7.82
aligulec
aligulec (üye)
Bursa / Meraklı

murat_cop bazı konularda makinaların fiyatlarını yazmışın şuan güncel haliyke fiyatları tekrar ögrenebilirmiyim haftaya istanbula geliyorum görüşmemiz mümkün olabilir şimdiden teşekkürler

Tarih: 23 Ocak 2008, 10:47 - İp: 78.***.**8.140
  • 1