rsoyturk
rsoyturk (üye)
Bayburt / Stüdyo Fotoğrafçısı

Konica Kullanıcıları Ve Dnp Kağıt

eftaşın verdiği bilgiye göre dnp kağıt fabrikayı kapatmış artık dnp kağıt piyasada olmayacakmış. mitsubishi kağıt gelecekmiş ama sorunsuz kullanılabileceği hakkında bi garanti veremiyorlar. ben qd21 plus kullanıyorum ve bu makinede başka kağıtdan netice alamıyorum. konica minilab kullanan arkadaşlar burada fikirlerini paylaşırsa memnun olurum. hanği kağıdı kullanıyorlar. dnpkağıt kullanıcıları konica minilabda hangi kağıdı kullanmaya başlayacaklar. fikirleriniz gerçekten çok önemli.

Tarih: 19 Haziran 2011, 11:03 - İp: 88.***.**1.38
cem50
cem50 (üye)
Ankara / Amatör

Neden başka kagıtta netice alamadıgınızın detaylı incelemesini yaptınızmı yoksa birkaç kötü çıktıda pesmi ettiniz,
sonuçta piyasada çalışan ve satışı devam eden kimyasal baskı ürün ve makinalarında temel RA 4,
Bir parça araştırır iseniz bütün sarf malzemesinin(banyo/kagıt)farklı varyasyonlarda konica agfa noritsu fuji makinalarda saglıklı sonuç verdigini göreceksiniz,
Firmalar sonuçta tabiki kendi sundukları malzemeyi kullanmanızı isteyecek,
dnp sonuçta lucy gibi fason bir malzeme mitsubishi ise yaklaşık 15 yıldan beri bir kaç farklı temsilci ile piyasaya girmeye çalışan ama bir türlü başarılı olamayan bir ürün sorununuza direkt bir yanıt olmadı ancak alternatifsiz degilsiniz.

Tarih: 21 Haziran 2011, 17:05 - İp: 95.***.**8.221
aleattin
aleattin (üye)
Burdur / Stüdyo Fotoğrafçısı

selm bende Konica kulanıcısıyım hap sistemini sulu sisteme cevirdim ve kağıt ayrt edmiyorum hangi kağıt olursa olsu baskı yapıyorum

Tarih: 23 Eylül 2011, 14:31 - İp: 88.***.**0.160
  • 1