drmeus
drmeus (üye)
Ankara / Amatör

Tripod

benim canon 400d + sigma apo macro 70-300mm ile kullanılacak pek pahalı olmayıp işimi görebileceğim bir tripoda ihtiyacım var.
ilgi gösterip fikir verirseniz cok sevinirim

Tarih: 23 Haziran 2007, 23:16 - İp: 88.***.**7.3
ulyses
ulyses (üye)
İçel / Amatör

Slik'in güzel ve uygun fiyatlı modelleri var. İnternette biraz araştırırsanız beğeneceğiniz bir modeli bulabilirsiniz sanıyorum.

Tarih: 23 Haziran 2007, 23:27 - İp: 88.***.**9.113
tayfuneker
tayfuneker (üye)
İstanbul / Amatör

Petrix Sl'in uygun fiyata kullanışlı tripotları var. Tavsiye ederim.

Tarih: 24 Haziran 2007, 08:38 - İp: 88.***.**8.214
meraklisi
meraklisi (üye)
İstanbul / Meraklı

manfrotto 190clb kullanıyorum forumlardan hasar ve çizik olmayan çantası omuz askısı ile orta fiyatlara alabilirsiniz... bir de manftrotto junior incelemenizi tavsiye ederim.

www.zoomithalat.com dan fiyatlarına bakabilirsiniz. istanbulda olsanız birkaç yer tavsiye edersim ama ankarada bir yer bilmiyorum...

Tarih: 24 Haziran 2007, 11:44 - İp: 85.***.**5.4
ermanmen
ermanmen (üye)
İzmir / Amatör

ben de sigma 70-300apo ve canon eos300x kullaniyorum.. slik in 120ytl lik modellerinden birini alicaktim ama dukkanda inceleyince hic gerek olmadigini anladim ve 60ytl ye slik u8000 aldim.. hem saglam hem cok agir degil-memnunum

Tarih: 24 Haziran 2007, 12:51 - İp: 85.***.**4.180
sanfotugay
sanfotugay (üye)
Ankara / Firma

drmeus selamlar

ankaradasın anlaşılan..zamanın olursa bize bi uğramanı ve tripod çeşitlerimizi görmeni isterim..Fiyat konusunda her türlü yardımcı oluruz,satın alıp almaman hiç önemli deil hiç olmazsa bi çayımızı içersin

Tarih: 24 Haziran 2007, 23:35 - İp: 88.***.**7.159
canguler
canguler (üye)
Ankara / Amatör

Ankara tripod bulmak zor!
Özellikle pazar günü. Hiç bir bütük foto markette ürün kalmamıştı gittiğimde. İlla sokak sokak gezeceksiniz kızılay vs.
Armadada Kodak var, ordaki 80 YTLlik tripodlara taktım benim 30D + 17-40 setini. Çok ciddi söylüyorum deklanşöre en hafif dokunuşumda bile makine zangır zangır sallanıyordu!

100 YTL yi geçmeden ne marka ve nerden almam lazım bilmiyorum!

Tarih: 26 Haziran 2007, 13:03 - İp: 85.***.**6.34
drmeus
drmeus (üye)
Ankara / Amatör

yorumlar için saolun arkadaslar.
sanfoto ben gazi tıpta okuyorum, oradaki büyüklerim de sizi tavsiye ettiler zaten en kısa zamanda geleceğim yanınıza.gerekli kolaylığı yapacağınıza da inanıyorum

Tarih: 27 Haziran 2007, 22:24 - İp: 88.***.**7.187
sanfotugay
sanfotugay (üye)
Ankara / Firma

RİCA EDERİM NE DEMEK ((( Türkiye'nin başkenti Ankara'da 1982 yılında kurulmuş olan SANFO, Türkiye genelindeki foto-market ve baskı mağazalarıyla birlikte, hizmet verdiği sektörün öncülerinden biri olmaktan gurur duyuyor. Geniş perakendeci ve bayi ağımız ve kendi pazarlama departmanımız, bizi müşterilerimiz için tüm yurt çapında ulaşılabilir kılıyor.

Sanfo Fotoğrafçılık, gelişime açık araştırmacı yapısı, yetkin ve dinamik kadrosuyla, teknolojik gelişmeleri yakından izlemiş, yeni teknolojik uygulamaların ülkemize gelmesine öncülük etmiş ve tüm bu süre zarfında olumlu atılımlarla büyüyerek günümüze ulaşmıştır.

23 yılı aşkın bir süredir fotoğraf sistemleri, eğitim ve sunum cihazları alanında hizmet vermekte olan firmamız uzmanlaşmış kadrosu ile tüketicinin yanı sıra, kamu ve eğitim kurumlarına hizmet etmenin haklı gururunu taşıyor.

Müşteri mutluluğunun öncelikli hedefimiz olması nedeniyle, ülkenin yedi bölgesinde, satış sonrası çıkabilecek her türlü problemi çözmeyi amaçlayan ISO sertifikasına sahip servis hizmetlerimiz bulunuyor.

Görsel eğitimde, sanatsal sunuşlarda yaygın olarak kullanılan sunum sistemlerinin satış ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini titizlikle sürdüren Sanfo Fotoğrafçılık, fotoğraf konusundaki uzmanlığı ile de rakiplerinin arasından sıyrılıyor. Sanfo Fotoğrafçılık, tüm bu becerilerinin yanı sıra, Simda, Projekta, Nobo, Noblex, Bronica, Tamron ve Metz gibi önemli dünya markalarının Türkiye yetkili temsilciliğini alarak pazarlama ve dağıtımını üstlenmiş durumda.

Sanfo'nun genç ve dinamik yönetici kadrosu olarak bizler, sürekli kendimizi yenilememiz gerektiğinin bilinci ile, Türkiye'deki rakipsiz konumumuzu korumak adına son teknolojileri yakından takip ediyoruz.

Fotoğraf ve sunu sistemleri ile ilgili tüm proje ve problemlerinizde danışabileceğiniz profosyonel uzman kadromuz, size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır)))

Tarih: 28 Haziran 2007, 23:48 - İp: 88.***.**5.8
shn58
shn58 (üye)
İstanbul / Amatör

ben k10d ve 70-300 ile kullanmak için slik dx500 aldım.gayet iyi.tavsiye edebilirim

Tarih: 17 Temmuz 2007, 09:18 - İp: 195.***.**8.122
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

Ankara'da Sehit Adem Yavuz sokakta 2 tane fotograf malzemeleri satan yer var Ugur ve Tripod foto diye. ben bunlarin biirnden Weifeng W-622 aldim 80YTL'ye. fiyatina gore guzel ben de 70-300 ile kullaniyorum. beton gibi tripod hic sarsinti yapmiyor

Tarih: 18 Temmuz 2007, 12:27 - İp: 81.***.**7.8
  • 1