Fotoğraf ve fotoğrafçılık hakkında haberler, bilgiler ve tartışma platformu.
Nikon Özel Teknik Sevis
  Anasayfa Foto Haber Forum Foto Market Fotoğraf Galerisi Seri İlanlar Eğitim Fotoğraf Gezileri Reklam İletişim
film şeriti
  Miniciks Hayatlar - Fotoğraf: Mustafa Balta Matem - Fotoğraf: Erkan Ölmez *** - Fotoğraf: Fotonim Fotonim Yeni güne merhaba - Fotoğraf: Muammer Akay İzmit’te bir gece çekimi - Fotoğraf: Murat Orhan
21 Ağustos 2018, Salı
» NetFotoğraf Genel
 Netfotograf'ta Reklam
 Sıkça Sorulan Sorular
 İletişim Bilgileri
 
 
» Fotoğrafça
Yildizlari Pozlama Teknigi
gencmennyildizlarin akisini pozlamak sanilandan cok daha kolaydir aslinda.   pozlama yapmamiz icin bize gereken malzemeler öncelikle kablolu yada uzaktan kumandali deklansör, genis aci lens, kaliteli bir tripot.      cekim yapacagimiz mekan önemli kriterlerden biridir ki, sehri...
Devamı »
 
» Kültürel Miraslarımız
Anazarba Kalesi
Anazarba Kalesi
Anavarza; Kadirli, Ceyhan ve Kozan ilçe sınırlarının kesiştiği yerde, Kozan sınırları içerisinde bulunmaktadır. Sumbas veya Kesik suyunun Ceyhan ırmağ...
Devamı>>>
 
» Ayın Konusu
 
» Aktif Üye/Ziyaretçi
Üye: selimbelen, (1)
Ziyaretçi:
 
Toplam Üye: 277154
Dün: 3
Bugün: 0

 

Merhaba,

Netfotograf.com, fotoğrafçılığa merak sarmış, her kesimden fotoğraf severi aynı çatı altında toplamayı hedefleyen internet sitesidir. Fotoğraf severler, alacakları makine ve aksesuarlarla ilgili bilgilere kolaylıkla ulaşabildikleri gibi bilgi ve deneyimlerini diğer üyelerle paylaşabilmektedirler. Ayrıca, sitemizin galeri bölümüne rahatlıkla fotoğraf ekleyebildikleri gibi diğer fotoğraflara da yaptıkları yorumlarla fotoğraf sahibine yeni açılımlar kazandırabilmektedirler.

Her geçen gün artan ziyaretçi sayısıyla sektöründe daha geniş kitlelere ulaşan Netfotograf.com'a, siz de hizmet veya ürünleriniz ile ilgili reklam vererek hedef kitlenize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Net Fotograf.com reklam bilgileri

Site içerisindeki reklâmlar, aylık ortalama 500 bin = 500 CPM(*) gösterim yapacak şekilde aynı bölümdeki diğer reklâmlarla dönüşümlü yayınlanır. Ayrıca hatırlatma/bilgilendirme mail gönderimlerinde çıkan banner sayesinde hızlı ve etkin bir şekilde reklamlarınız daha fazla hedef kitleye ulaşır.

Reklam Alanları :

Reklam seçenekleri540*70 reklâm alanı:
Sitenin en üstünde ve yoğun gösterim yapan sayfalarda orta bölümde dönüşümlü olarak yayınlanır. Bu alanda Roll Over reklam yayınlanabilir.

140*320 reklâm alanı:
Sitenin sol sütununda dönüşümlü olarak yayınlanır. Bu alanda Roll Over reklam yayınlanabilir.

Roll Over reklâm:
Bannerın, mouse ile üzerine gelinince tıklanmadan genişleyen reklamlardır.

Reklam Şartnamesi:

Netfotograf.com'da reklamı yayınlanan firmalar/şahıslar aşağıdaki şartları da  kabul etmiş sayılırlar.

 • Netfotograf.com, başvuran firmaların/şahısların reklâmlarını yayınlama hakkını saklı tutar.
 • Site sayfalarında görüntülenen banner flash, .gif, .jpg, .png, mail gönderiminde kullanılan banner .gif, .jpg, .png formatında ve  boyutu maksimum 20 kb. olmalıdır.
 • Reklâm verenler gerekli olan görsel (flash, .gif, .jpg, .png) materyali tarafımıza verebilirler. Ayrıca, daha kolay değişiklikler yapabilmek için (haber vermek şartıyla) kendi web alanlarında da bulundurabilirler.
 • Logonuzu ve sloganınızı gönderdiğiniz takdirde belli bir ücret karşılığı banner tarafımızdan hazırlanabilir.
 • Netfotograf.com'da pop-up reklam yayınlanmaz.
 • Reklâmınız, aylık dönemler halinde ve ortalama 500 bin gösterim (500 CPM) yapacak şekilde aynı alandaki diğer reklâmlarla dönüşümlü olarak yayınlanır.
 • Reklâm ücreti, gösterim başlangıcında peşin alınır.
 • Reklâm süresince müşteriye istatistikler sunulur, müşteriye özel panel ile kaç tıklama ve kaç izleme olduğu gösterilir. (Flash banner için tıklanma kodu isteyiniz.)
 • Reklâm süresi dolduğunda istatistikler 3 ay sistemde saklı tutulur.
 • Üçüncü şahıslara istatistik bilgileri kesinlikle verilmez.
 • Reklâm süresi uzatmak için mail göndermek yeterlidir, süre uzatmak için lütfen reklâm süreniz bitmeden 7 gün önce mail atınız.
 • Reklâm süresi dolduktan sonra yapılan uzatma başvuruları geçersiz sayılır ve yeni tarife ile reklâm alınır.
 • Reklâm anlaşması, Netfotograf.com içeriğinden bağımsızdır. Reklâm verenin, Netfotograf.com içeriğine dair yazılı yahut sözlü müdahalesi reklâm anlaşmasının otomatik olarak tek taraflı feshi anlamına gelir.
 • Reklâm veren sitemizin içeriğini ve tasarımını kendi sitesinde izinsiz olarak kullanamaz.
 • Sitemizde terör içerikli, politik amaçlar güden, kamuoyunu aldatıcı, genel ahlak kurallarına aykırı, gerçek ve tüzel kişileri küçük düşürücü, suçlayıcı ya da çocukları ve gençleri kötü alışkanlıklara sürükleyen reklâmlar kesinlikle yayınlanmaz.
 • Vatanın bütünlüğünü, Türk bayrağını, kötüleyici ve tehlikeye atıcı içerik & resimler yayınlayan firmalardan kesinlikle reklam alınmayacaktır.

Reklam alanı, boyutları, site istatistik bilgileri, ücretlendirme ve reklam süresi uzatma işlemi ile ilgili tüm ayrıntılar için reklam@netfotograf.com Reklam Servisi e-postasını kullanabilirsiniz.

(*) 1 CPM = 1000 gösterime eş değerdir.

 

 

©Copyright 2002 - 2011