salonklas
salonklas (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Sony Hdv-hd1000e Kamera

ARKADAŞLAR BU KAMERAYLA İLGİLİ ÇOK OLUMLU YORUMLARINIZI OKUDUM VE HAZİRAN AYINDA GARANTİLİ OLARAK CİHAZI ALDIM.DÜĞÜN SALONU ÇEKİMLERİ İÇİN. İLK ÇEKİM SIRASINDA ARADA BİR NETLEMEDE CİHAZIN TAKILIP KALDIĞINI FARKETTİM, ERTESİ GÜN KASETLERİ İZLEDİĞİMDE EVET NETLEMEDE SORUN OLDUĞUNU GÖRDÜM BENİM KULLANAN ARKADAŞLARDAN RİCAM AYNI PROBLEMİ CİHAZLARINDA YAŞADILARMI BİLDİRİRSELER SEVİNİRİM. NOT:CİHAZI VE KASETLERİ SERVİSE VERDİM, KASETTEKİ GÖRÜNTÜLERDE BOZUKLUĞU OKEYLEDİLER,DENEMEK İÇİN DEMO KAMERA VERDİLER AYNI ARIZA O CİHAZDADA OLDU.CİHAZI ALDIĞIM FİRMAYLA GÖRÜŞTÜM ONLARDA DEMO KAMERA GÖNDERDİLER ARIZA 3 ÜCÜ KAMERADADA ORTAYA ÇIKTI. SERVİS KASETLERİ İNCELENMESİ İÇİN İNGİLTEREYE GÖNDERMİŞ BUGÜNE KADAR BÖYLEBİR ARIZANIN HİÇBİR ÜLKEDE OLMADIĞINI BİLDİRMİŞLER SONUÇLARI BEKLİYORUZ KULLANAN ARKADAŞLARIN BİLGİLERİNE CİHAZLARINI KONTROL ETSİNLER.KAMERAYI YAKIN GÖRÜNTÜDEN UZAKTAKİ BİR GÖRÜNTÜYE ÇEVİRSİNLER AYNI HAREKETİ 4- 5 SEFER YAPSINLAR.CANSUDEFOTO

Tarih: 11 Eylül 2008, 19:22 - İp: 78.***.**7.99
zonguldak
zonguldak (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

selamlar bende yeni aldım sony hd1000 e almadan önce arşatırdım netlemede sorun yaşanıyormuş lens gerekiyormuş falan filan.
izmirden bir fotoğrafçı ustadan aldım garantisi yok sıfır almış hiç çekim yapmamış aldım 4 aydır kullanıyorum mahşallah taş gibi netlemesi çok iyi
sadece lens istiyor oda yakın çekimlerde normal sehpada solon olsun dışarda olsun sabit çekimlerde çok iyi bence lensede gerek yok yanlız dış çekimlerde çekim yaparken mutlaka cihası sarmanız lazım yada kılıf almak şart ben öyle yaptım hem özel hd 1000 çantası var hemde kılıfı fiyatı da uygun aldım..
tozdan yağmurdan korursanız cihaz çok iyi işyapar.saygılar

Tarih: 6 Ekim 2009, 16:10 - İp: 88.***.**0.237
ego37
ego37 (üye)
Kastamonu / Özel Gün Fotoğrafçısı
ego37
ego37 (üye)

http://www.morfare.com/asp/urundetay/3539/HVR-HD1000E-KAMERA

Tarih: 17 Ekim 2009, 20:19 - İp: 88.***.**8.183
ferry73
ferry73 (üye)
Ankara / Amatör

Almanyada fiyati

http://www.redcoon.de/index.php/cmd/shop/a/ProductDetail/pid/B152085/cid/2013/Sony_HVR_HD1000/

#ferry73' tarafından 29.10.2009 21:41:47 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 29 Ekim 2009, 21:41 - İp: 87.***.**6.17
seco35
seco35 (üye)
Yurtdışı / Özel Gün Fotoğrafçısı

Bende son hdrfx var 3cdd bu guzel az isikta dahi fakat hvr hd1000 cmos bu bana gore iyi degil ikisi ile ayni ortamda cekim yapiyorum gelin damat iceri girerken ,aradaki goruntu varki cok ama cok ,bu yuzden baska kamera aryisina girdim elimden cikaracagim ,isikli ortamlarda perfonmansini bilmiyorum, fakat unutmayalimki musteri cekim icin salona cagirdiginda ben burada cekmem karanlik diyemeyiz vede ayriyetten 300 walik lamba ile destekli halde goruntu icime sinmiyor karar size kalmis

Tarih: 26 Mart 2010, 00:00 - İp: 83.***.**5.195
akhisar
akhisar (üye)
Almanya / Firma

ayni sorun bende vardi panasonic kullaniyordum arkasdim sony aldi sony hdv -hd1000 2 adet ikisindede ayni sorun var kisacasi kasetli kameranmi var sorun var demektir ben iki yildir panasonic AG-HMC71 kullaniyorum en ufak sorun yasamadim su an 4 adet panasonic var her acidan herkeze tafsiye ediyorum
ve burkay beye sonuna kadar katiliyorum omuzda kameran yoksa istersen 10 bin e ver müsteri anlamaz salonlarda cekim yapanlarin 3 altarnatifi var canon xl 2 bence cok pahali sony hdv-hd1000 ve panasonic AG-HMC71 ve geldigimiz 2010 yilinda artik hd olmayan kamaralar sektörde kalmayacak ..

Tarih: 26 Mart 2010, 00:59 - İp: 195.***.**2.8
ego37
ego37 (üye)
ego37
ego37 (üye)

https://eww.pavc.panasonic.co.jp/pro-av/sales_o/02products/products/avccam.html bi göz atın

Tarih: 26 Mart 2010, 20:50 - İp: 88.***.**6.14
ego37
ego37 (üye)

https://eww.pavc.panasonic.co.jp/pro-av/sales_o/02products/products/camcorder.html bakın arkadaşlar

Tarih: 26 Mart 2010, 20:52 - İp: 88.***.**6.14
ego37
ego37 (üye)