-olimpos-
-olimpos- (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Kameraman Arkadaşlar.

Arkadaşlar, kamera çekimde iken görüntüyü kablosuz göndermek için ne kullanıyorsunuz.salonda perdeye iletmek için.sorunsuz çalışan cihaz arıyorum.bilgisi olan varmı.teşekkürler.

Tarih: 15 Aralık 2007, 00:26 - İp: 85.***.**1.40
isinustasi
isinustasi (üye)
İstanbul / Firma

Tabii.sahnedeki Elektronik org dan anfiden kaynaklanan frekansdan manyetik alandan etkilenen yansimalardan davul Ritmine denk gibi calisan turleri etrafda bolca satiliyor ..
onlar genelde evdeki uydu yayinlarini Receiver lerin goruntulerini bir odadan digerine kablosuz tasima amaclidir...

#isinustasi' tarafından 02.05.2009 22:15:23 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Kasım 2008, 23:52 - İp: 88.***.**9.222
turk video
turk video (üye)
Nevşehir / Özel Gün Fotoğrafçısı

http://www.astech.com.tr/Sitemap/AYIN-ÜRÜNLERİ.htm

Buraya bir bak kardesim

Tarih: 20 Kasım 2008, 14:41 - İp: 152.***.**6.154
isinustasi
isinustasi (üye)
İstanbul / Firma

http://www.astech.com.tr/Sitemap/AYIN-ÜRÜNLERİ.htm

Ilginize arastirmaci yonunuze tavsiyenize Tesekurler kardesim..AMA..
bu linkdekini siz kullandinizmi bu cihaz sadece dvd video goruntulerinin TV nin seslerini anfiler ev sinema sistemlerine hoparlor kolonlarina aktarabiliyor kamera goruntusu aktaramiyor..malesef..Tekrar inceleyip sorunuz goruntu yollamiyor..

diger baslikda bir arkadasin dedigi gibi davul sesine gore parazit yapanlar piyasada dolu...

#isinustasi' tarafından 02.05.2009 22:19:17 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 23 Kasım 2008, 10:42 - İp: 88.***.**5.202
tosunami52
tosunami52 (üye)
Yurtdışı / Haber Fotoğrafçısı

Arkadaslar ben bu cihazi avrupada bir magazadan aldim ve dugun için dev ekranda kullandim bir sorun çikmadi(belki anti davul sesli ) bu cihaz tabiki amator ama goruntude problem yok hatta ben batarya ile denedim volt dustugunde parazit oluyo tabi oda normal ama adaptor kullanirsan sorun yok hatta diger ozelligi sataliti bagliyorsun,oteki odadan kanal bile degistirebiliyorsun...
Evimde haladir kullaniyorum tv odasinda uykum geliyo gidip yatagimdan kuçuk ekrandan izliyorum.

Hani arabalarda kullanilan ekranli dvd den ekranin birisinide kameraya ayarladim
gozlerimi yormuyorum sizede tavsiye ederim

Tarih: 31 Aralık 2008, 01:41 - İp: 217.***.**5.41
koç2513417
koç2513417 (üye)
Aydın / Özel Gün Fotoğrafçısı

arkadaşlar veri ve alış frekansını ayarlayan osilatör bobinleri vardır.yada bunun yerini ayarlı trimpotlar kullanılır.yüksek sesli ortamlarda aktarımda bu makinalarda görüntüde titreme yapar.sebebi bu osilator bobininin ortasında vidalanan çekirdek ses şiddetinden oynar ve frekans değişir durur.bu durumda görüntüde titremeler oluşur
bunun yerine biraz daha şimdilerin teknolojisinde bu parçaların yerini otomatik olarak alan frekans entegreleri yapıldı.bunlar frekansları asla kaçırmamakta.bu devreleri tercih ediniz.bu entegrelerde uzerinde fk türü isimle başlar oradan bilebilirsiniz.ve devrede ayar yeri olmaz.sadece sabit elemanlar olur.bilgilerinize.

Tarih: 18 Ocak 2009, 17:56 - İp: 88.***.**3.145
isinustasi
isinustasi (üye)
İstanbul / Firma

Sonunda yüzde yüz sorunsuz cihaz yapıldı..100m free
kesinlikle parazitsiz titreşimsiz garantili görüntü aktarıcı
istanbul sirkecide fotograf malzemecilerinde (SineVizyon marka)bulup alabilsiniz..basarılar

Tarih: 19 Kasım 2013, 23:23 - İp: 85.***.**7.5