xtolga
xtolga (üye)
İstanbul / Amatör

Sony Türkiye Hakkında

SONY Türkiye nin web sayfasında bize ulaşın diye bir kısım var. Bende oradan sony mail attım. İş mailimden (gazete adına) ama mailime bir türlü cevap alamadım.İntala telefon etmeyip 4 gün boyunca ısrarla malllerimi tekrarladım. Ama bir türlü cevap gelmedi.

Ben yine iyi niyetli yaklaşıp sistemlerinde bir problem olduğundan belki mailimin ellerine ulaşmamış olduğunu düşünüyorrum.

Yakın zamanlarda sony e herhangi bir konuda mail atıp cevap alamayan oldumu, yoksa SONY e olan güvenim sarsılmış olacak.

Tarih: 14 Temmuz 2006, 10:47 - İp: 212.***.**0.50
iborotti
iborotti (üye)
Yurtdışı / Amatör

geçen sene aynısı benim de basıma geldi. h1 ilk aldıgımda.
en sonunda sert bir mail attim o zaman yazdılar sizin sistemimizde daha once gondermiş oldugunuz bir mail yok diye sizi sikayet edecem dedim ama sonra ugrasmadım

Tarih: 14 Temmuz 2006, 10:54 - İp: 83.***.**7.106
aattaa
aattaa (üye)
Ankara / Amatör

ben de çok uğraştım...yeni cihaz için bilgi istemiştim: ne zaman çıkacak diye....siteyi ziyaret etmemi öneren bir cevap aldım...sinirlenip yanıt yazdım: o kadarını bildiğimi, türkçe yazdığımı ama sorumu anlamadığınızı falan...cevap gelmedi...yalçınlar bile sony hakkında daha yardımcı oluyor

Tarih: 14 Temmuz 2006, 10:59 - İp: 85.***.**3.27
turkce
turkce (üye)
Eskişehir / Amatör

Ben de telefonla aramıstım.Hıc te Sony hakeden iş yapmıyorlar.Sankı ınsanlar onlara muhtaclarmıs gıbı....tavırları var....Aslında onlara çok buyuk bır ceza vermak gerekıyor.Sony merkeze atmak uzere ingilizce bir mail hazırlasak...sonra da herkes bu maili ornek alarak kendi mailinden sony e mail atsa hıc te fena olmaz.kendilerine cekı duzen verirler.

Tarih: 14 Temmuz 2006, 12:12 - İp: 85.***.**6.155
xtolga
xtolga (üye)
İstanbul / Amatör

Benim ingilizcem iyi değil, bu işe ingilizcesi iyi olan bir arkadaş ön ayak olursa yazalım, herkes kendi imzasını altına ekleyip göndersin.

Tarih: 14 Temmuz 2006, 12:24 - İp: 212.***.**0.50
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Boş verin siz sony 'i.Satıcısı buysa servisi kimbilir nasıldır?
Siz panasonic ile ilgili bir çok soruyu burdan bana sorabilirsiniz.Panasonic ile ilgili her zaman karşınızda bir muhatab bulacaksınız.....

Tarih: 14 Temmuz 2006, 12:33 - İp: 85.***.**8.102
orderemo
orderemo (üye)
İstanbul / Amatör

ya burukay abinin dedigi aklıma takıldı.
panasonic hakkında bişey aklınıza takılırsa
yardımcı oluruz diyor ya .
az evvel bi çok yerde bulamadıgım fz7 bataryası için
aradım.
öyle hoş sesli bi ağabey çıktı telefona
hemen ilgilenecegini söyledi.

gerçekten helal olsun burukay.
istanbulda olmama ragmen
bir derdim olursa ilk burukayın kapısını aşındıracagım.
(telefon ahizelerini)
saygılar.başarılar.

Tarih: 14 Temmuz 2006, 12:46 - İp: 85.***.**7.15
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

güzel bir site yapmışlar başka bir şey aramayın. eskiden herkes kamudan şikayet ederdi, güç de olsa bir muhattab bulurduk. özel firmalar kamudan daha beter. sony, hp, canon farketmiyor.

ben geçende bir mail attım cevap yok, bir tane daha attım ona da yok. ben telefon da ettim, ama telefondaki bayan baştan sağma cevap verdi.

yani; yok öyle ,burası türkiye!

Tarih: 14 Temmuz 2006, 12:48 - İp: 85.***.**7.215
xtolga
xtolga (üye)
İstanbul / Amatör

Panasonic demişken, daha önce Panasonic ürünleri hakkında bilgi almak için Tekofaks da maill attım. aynı gün geri döndüler. İstediğim bilgileri alabildim. Gösterdiği ilgiden dolayı Tekofaks tan Aylin hanım a da teşekür ü borç bilirm.

Keşke aynı duyarlılığı SONY de gösterse, sonuç olarak istediğimiz çok şey değil.

Tarih: 14 Temmuz 2006, 14:12 - İp: 212.***.**0.50
tolgakulpu
tolgakulpu (üye)
İstanbul / Amatör

forum da sony alma aldırma diye açtığım bir başlık var bunu okumanızı tavsiye ederim.

Tarih: 14 Temmuz 2006, 17:08 - İp: 85.***.**3.173
turkce
turkce (üye)
Eskişehir / Amatör

Yazık dunya devi sony Türkiyede kimlerin elıne dusmus.haberleri olsa onların iyi bir tozunu alırlardı.

Tarih: 14 Temmuz 2006, 17:46 - İp: 85.***.**3.213