emrahçınar
emrahçınar (üye)
Denizli / Amatör

S 9500 Arızası!!

arkadaşlar foruma yeni üye olmuş bulunuyorum hayırlı uğurlu olsun...ama moralim biraz bozuk. fuji s 9500 makinamı alalı 9 gün oldu ve dün servise göndermek zorunda kaldım sebebi şu:makineyle beraber kingston 1gb compact flash kart almıştım kartı makineden ilk çıkarışımda kart yuvasından sanırım kartı tutan metal dişlerden birisi koptu ve makine bir daha açılmadı.dün servise gönderdim bakalım ne olacak?yorumlarınızı bekliyorum...sizce ürün değişimi yaparlar mı yoksa tamir edip gönderirler mi?ne dersiniz...

Tarih: 27 Ocak 2006, 19:04 - İp: yok
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

Şanslıysan teknosa alır kartı ama biraz zor...özellikle teknosa'nın bu tutumu çok kötü,yaşanan bir çok deneyime dayanarak söylüyorum bunu.Sana siz bunun kapağını açmışsınız ambalajın yırtarak açmışsınız gibi saçma sapan sebeplerden dolayı sorun cıkartıyorlar.

Tarih: 1 Şubat 2006, 14:16 - İp: 62.***.**1.55
emrahçınar
emrahçınar (üye)
Denizli / Amatör

valla yarın bi denicem bakalım ne olacak?umarım işler yolunda gider...

Tarih: 1 Şubat 2006, 15:57 - İp: 85.***.**4.248
positif
positif (üye)
İstanbul / Firma

Dediğim gibi sorun çıkarsa haberim olsun

Tarih: 1 Şubat 2006, 18:58 - İp: 81.***.**2.84
alisahin
alisahin (üye)
Denizli / Amatör

selamm sevgili positif

hemşerimin sorununu çözmene sevindim. bendede 9500 var bu sebeple biraz daha sevindim
öğrenmek istediğim bişey var.
9500 kullanma kitapcığında CF kart kullanılacaksa CF II kullanılması tavsiye ediliyor. kart yuvasına yerleşimde bu kartlar arasında fark varmıdır? yoksa sadece hız farkı mı var?

Tarih: 1 Şubat 2006, 22:49 - İp: 85.***.**3.165
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

HElal olsun diyorum fujiye ve positife. Herkes yapmaz bunu.Yapmak zorundada değil. Sanırım bu mezzy nin benim test 9500 konusunda sorduğu sorununda cevabı olacak nitelikte.
tekrar tebrik ediyorum.BElki bir makina zarar etti fuji ama birçok fujici kazandı.

Tarih: 1 Şubat 2006, 22:57 - İp: 85.***.**1.129
positif
positif (üye)
İstanbul / Firma

Bu tür imkanlar büyük işletmelerin elinde aslında var. Burdan dönen makine onarılıyor ve Türkiyede anlaşmalı olduğumuz 4 üniversiteye bu tür makineler eğitim amaçlı geçici olarak ücretsiz bizim tarafımızdan veriliyor. Yani bu zarar bile değil. Onun için neden olmasın.

Tarih: 2 Şubat 2006, 10:18 - İp: 81.***.**2.84
emrahçınar
emrahçınar (üye)
Denizli / Amatör

slmlar caNım makinem dün denizliye geldi ancak bugun almaya gidebildim yepyeni makinem şu an elimde.çok mutluyum,fujiye ve Mustafa Beye tekrar teşekkür ediyorum.ama teknosa kingston 1gb
cfI kartımı 'ambalajının açılmış olması!!!' sebebiyle geri almadı.hepinize ilginizden dolayı teşekkür ediyorum.

Tarih: 2 Şubat 2006, 16:00 - İp: 85.***.**2.4