pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Positife Teşekkürler

Sigma 28-300 ümün değiştirilmesi sağlayan sevgili Positife huzurunuzda teşekkür ederim. Kendisi örnek bir davranış sergilemiş ve beni duygulandırmıştır. Kendisine tekrar huzurunuzda teşekkür eder, tüm firmaların kendisini önrek alması temennisini yinelerim.

Tarih: 21 Eylül 2007, 17:57 - İp: 88.***.**5.57
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Tarih: 21 Eylül 2007, 19:42 - İp: 85.***.**2.145
as
as (Üye)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

Mustafa bey ile birlikte bence Sigmayada teşekkür etmelisin.

Bende Musatafa bey ile Sigmayı alkışlıyorum.

Tarih: 21 Eylül 2007, 19:47 - İp: 88.***.**3.158
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

o zaman bundan sonra makine markası gözetmeksizin pozitif abiye yolluyoruz demektir

Tarih: 21 Eylül 2007, 19:58 - İp: 88.***.**9.223
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

As öncelikle ben biras positife teşekkür edeceğim. Daha sonra sigmayada teşekkür ederim.Ama bu ande en uygunu bu.
Bisküvit işin suyunu çıkarmayın canım.

Positif çamaşır makinam arızalandı ne yapabilirim.
Positif abi arabam marşa ilk basışta almıyor neden acaba.

Tarih: 21 Eylül 2007, 21:01 - İp: 88.***.**5.57
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Güzel sonla nihayetlenmiş bakıyorum netice.Sevindim buradan bende.
Emeği geçen herkesi,firmayı,doğru iş yapanı kutlarım..

Tarih: 21 Eylül 2007, 22:06 - İp: 88.***.**0.35
as
as (Üye)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

Pazarbey işin suyunu sen çıkarma,Mustafa Hoşbakan seni bir daha tanımaz görürsün gününü.

Tarih: 21 Eylül 2007, 22:19 - İp: 88.***.**1.169
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Sağol kumköy.
As tamam tamam kızma.
Positif nezdinde reprosetede teşekkür ederim. Sağolsunlar objektifi değiştirdiler positifin araya girmesi ile. Hemde 18-200 le fark almadan.

Tarih: 21 Eylül 2007, 22:32 - İp: 88.***.**5.57
positif
positif (üye)
İstanbul / Firma

Arkadaşlar konuyu o kadar büyütmeyelim bence. Bu değişim Pazarbey e bizden özel bir jestdir. Yani bir nevi binlerce fotoğrafsevere yardımlarından dolayı yapılmış küçük bir jest. Objektif aslında değiştirilmedi. Şimdi bu durumu anlatmak biraz zor. Sigma/Reproset ve Özgür Foto gayet saygın olan sektörümüzün iki kuruluşudur. Onlarda kendi açılarından haklılar. Ben Pazarbeyin "fotoğrafdan soğudum" demesine biraz üzüldüğüm için şahsi girişimimle objektif sorununu hallettik. Sigma 28-300 şimdi bizde yani. Yani amaç burada Pazarbeyimizi rahatlatmaktı. ( Adam dava mava açar sonra sektörce rezil oluruz dimi
Demek istediğim: Bu olaydan dolayı ltf. Reproset/Sigma veya Özgür Foto nun çalışmalarına gölge düşmesin. Biz Fuji olarakta Sigma nın lenslerini S-5 pro için samimi bir şekilde tavsiye ediyoruz ve Özgür Foto gibi servislerdende gayet memnunuz. Bu tür olaylar yaşanabilir, ancak bundan Markanın veya servisinin kötü olduğu sonucunu çıkarmak yanlış olur.

Tarih: 21 Eylül 2007, 23:48 - İp: 88.***.**0.173
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

İlk duyduğum andan itibaren Mustafa Beyin ne kadar iyi birisi olduğunu anlamıştım zaten..Ve son hareketi ile hem çok sevdiğimiz bir abimizi fotoğrafa yeniden kazandırdı hem de sigmaya yine de güvenilebileceğini gösterdi..

Dur artık şu 70-300 ün siparişini vereyim..

Tarih: 21 Eylül 2007, 23:54 - İp: 212.***.**2.137
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

Positif burayaaaa!!!
yumruk havayaaaaa!!!

HOLLEEEEY.. HOLLEEEYYY!!!

TEBRİKLER...

Sayın positif, benim a100 sankim eskimeye başladı daaa..
Hadi bi güzellik bana da.. bana da..

Alkışlar!!

Tarih: 22 Eylül 2007, 00:11 - İp: 88.***.**4.40