jamako
jamako (üye)
İstanbul / Amatör

Migros-kangurum.. Rezaleti

adım:erhan bolcal tel:05324006520 mail:[email protected] firma:migros-kangurum yetkili:umut erol ..19.7.2006 da..www.kangurum.com dan digital nikon d100+lens+256 mb kartı olan makine siparişi verdim,ve kredi kartımdan ilk taksidini çektiler ..sitesinde olduğu halde ellerinde olmadığını ve paramın geri iade olacağını mail yoluyla haber verdiler...fakat alışveriş sözleşmesinde aynen şöyle yazıyor eğer o ürün yok ise muadili olan bir ürün müşteriye teklif edilir ..diye fakat bunu yapmayıp bana parayı geri yolluyorlar hemde muadili olduğu halde..peki neden sitesinde sözleşmeyi kabul ediyormusunuz diye bir ok butonu koyuyorlar...ben anlayamıyorum...ve enaz on defa telefon açmama rağmen kimse henüz beni aramadı...ben şöyle düşünüyorum ;acaba benim paramı çalıştırıyorlarmı...ve hala geri ödeme yapılmadı acaba sadece benmiyim...

Tarih: 23 Temmuz 2006, 15:02 - İp: 85.***.**1.203
ayda
ayda (üye)
Sakarya / Amatör

Merhaba evet ne yazıkki devlet daima bunların yanında mağduru dinliyen kollayan hiçbir mercii yok maalesef.Muhatap olduğun mercilerde ya baştan savıyorlar yada hiçbir şey bilmeden konuşuyorlar

Tarih: 23 Temmuz 2006, 15:09 - İp: 81.***.**0.234
jamako
jamako (üye)
İstanbul / Amatör

malesef öyle...suskunmu kalacaz birşeyler yapmak lazım değilmi??

Tarih: 23 Temmuz 2006, 15:14 - İp: 85.***.**1.203
  • 1