hayri34
hayri34 (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Final Fotoğrafçılık Nerdesin

böyle giriş yaptığım için özüe dilerim.

ama finalden aldığım bilmemne kupa presi fotoğraf basmıyor ne bastığı belli değil atınç diye biri satıyomuş orayada bende bu konuda topic görünce tepem attı bende açayım dedim.

Tarih: 12 Kasım 2007, 19:51 - İp: 88.***.**3.18
ekol69
ekol69 (üye)
Bayburt / Amatör

doğru hayri kardeş hepo aynı diyomya hep aynı bunlar final di kupa baskı idi aynı adam zaten bunlar arkadaşlar ama aynı işlerin peşindeler yani

Tarih: 14 Kasım 2007, 14:04 - İp: 88.***.**1.49
fotobardak
fotobardak (üye)
Tekirdağ / Firma

hayri traşı kes ekol ile ayni kişisiniz bu arada final sana makine satmadı satsa haberim olur çünkü makine pc kontrollü ve aktive kodunu ben veriyorum
yalan söyleme delikanlı ol

Tarih: 15 Kasım 2007, 00:51 - İp: 88.***.**5.169
ozgur foto
ozgur foto (üye)
İstanbul / Firma

Final Fotoğrafçılık bizim komşumuzdu ve iyi de dostumuzdur.Salim abinin kendisine soruğumda kendisinin bu makinelerden satmaya başlamadığını belirtti.Nasıl oluyor da siz Final in satmadığı şeyden şikayetçi olup adını bu sitede geçiriyorsunuz?

Tarih: 19 Kasım 2007, 12:41 - İp: 85.***.**9.165
ozgur foto
ozgur foto (üye)
İstanbul / Firma

ayrıca da kendileri Sirkeci'de Hocapaşa Camii Sokak da faaliyetlerine devam ediyorlar.kaçak değiller göçek değiller! nerdesin diye başlık atmak hoş değil.

Tarih: 19 Kasım 2007, 12:44 - İp: 85.***.**9.165
fotofinal
fotofinal (üye)
İstanbul / Firma

Arkadaşım bu şekilde yalan yalan ve ne yazdığınız anlaşılmayan cümlelerle karalama yazısımı yazıyorsunuz bilmiyorum ama size şunu söyleyeyim.

Biz firma olarak kesinlikle garantili malzemeler satıyoruz. Telefon ve adres bilgilerimizde aşağıda yazıyor. Final Fotoğrafçılık 'tan almadığınız ve aldık diye yalan beyanda bulunduğunuz yetmiyormuş gibi korktuğunuz için kendinizi bile tanıtmıyorsunuz. Final Fotoğrafçılık şimdiye kadar alışveriş yaptığı 1500 'ün üzerindeki hiçbir firmaya arkasında bulunmadığı bir malı satmamış ve satmayacaktır. Eğer bu şekilde yazınıza devam ederseniz ve özür dilemesseniz sizi dava edeceğimi bilesiniz.
Final Fotoğrafçılık
Tel: 0 212 5143788 /89
Adres: Ebusuud Cad. Hocapaşa Cami Sok. No: 2 Sirkeci/İstanbul

Herhese iyi çalışmalar.

Tarih: 19 Kasım 2007, 14:45 - İp: 85.***.**6.208
snapshot
snapshot (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

YALAN HABER !!!!
SALİM BEYİN ÇOK ESKİ MÜŞTERİSİYİZ KESİNLİKLE YALAN HABERDİR
TELEFONLARİ HER ZAMAN AÇIK BİZİM DİGİTAL MİNİLABIMIZIN YETKİLİ SERVİSİDİR NE ZAMAN ARASAK YARDIMCI OLUR KENDİSİ...
2 KİŞİNİN UYDURMASİNDAN İBARETTİR KESİNLİKLE KAALE ALINMAMASİ LAZIM SİTE YÖNETİMİDE BU ŞAHISLARİ UYARMASİ GEREKİR VE KONU BAŞLIĞINI KESİNLİKLE KALDİRMASİ GEREKİR....

Tarih: 24 Kasım 2007, 21:02 - İp: 88.***.**7.186
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Kuzu kılığındaki kurt olduğunu nasıl anlarız...

bakarız, üye bilgisine.. üye olduğu gün bu konuyu açmış... açtığı diğer konu "aranıza katıldım" orada yazdım... değerli bir arkadaşımızdan özür dilenmesi gerekiyor, dedim... cevap yok...

cevap vermeye yüzü yok... çünkü tamamen sanal bir şahsiyet tarafından açılmış bu, absürd konu...

tüketici hakları meselesi, üzerine espiri yapılacak mesele değildir...

bu konuyu açanı kınıyorum.. halen ortada gözükmemesi ve cevap yazmamasına bakıp, "kuzu kılığında kurt" diyebiliyorum...

Tarih: 29 Kasım 2007, 14:05 - İp: 85.***.**2.7
fidella
fidella (üye)
Hatay / Meraklı

Final Fotoğrafçılığa ve Salim beye bizim firma olarak itimatımız ve güvenimiz sonsuzdur lütfen sektörü ayakta tutan müşteri memnuniyetini has alan firmalara karşı yalan yanlış yazılarda bulunmayalımm
Özteknik Fotoğrafçılık Hatay

Tarih: 15 Aralık 2007, 19:27 - İp: 88.***.**5.227
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Değerli meslekdaşım Fidella.. size ve maslekdaşlarıma hayırlı işler diliyorum...

ben Salim beyle çalışmıyorum..

fakat sessiz kalamıyorum.. şu kimsenin üye bilgisine bakıyoruz:

Kullanıcı adı: hayri34 Web sitesi: Belirtilmemiş
Kayıtlı il: Istanbul Açtığı konu sayısı: 2
Son Oturum: 12 Kasım 2007, Pazartesi Forumdaki konumu: üye

yaş konusunun bile sahte olduğunu düşünüyorum...

son ziyaret tarihinin üyelik tarihiyle aynı olmasına dikkat edelim..

yani; bir saatini veya daha kısa bir zamanını değerli bir meslekdaşımızı karalamaya ayırmış.. ve kaybolup gitmiş..

ibretlik bir vakadır.. Ip adresi kontrol edilse bir internet kafe çıkar karşımıza.. yani muhatap yok...

oysa bizler sektörde adı adresi belli kimseleriz.. Salim Beyi tanımıyorum.. Fakat ona karşı açılmış bu konuya yazdığım "kınamak" ifadesi bile kibar kalıyor..

Tarih: 16 Aralık 2007, 16:17 - İp: 85.***.**0.124
fidella
fidella (üye)
Hatay / Meraklı

merhaba mete bey tespitiniz çok doğru yazdıklarınız bu işin ne kadar basit olduğunu açıklıyor zaten umarım bu ve buna benzer davranışlar dewam etmezz aksi halde yaşla beraber kuru da yanar hesabı forumda onay sistemi açılabilir ve buda bilgi paylaşımını olumsuz etkiler elbet önemli olan site ziyaretçilerinin ve de üyelerinin sizin tespitinizr göz gezdirmesi ve forumda yazı yazan üyelerin yalan yanlış yazılara direk tepki göstermesiyle mümkün elbet saygı ve sevgilerle...

Tarih: 17 Aralık 2007, 01:32 - İp: 78.***.**7.231