eastwood
eastwood (üye)
İzmir / Amatör

Netfotograf İzmir Buluşması

arkdaşlar izmirde bulunan net fotoğraf üyeleri olarak
aynı mekanları fotoğraflıyoruz,aynı havayı soluyoruz ve neden buluşup ortaklaşa birşeyler yapmıyoruz diye düşündük
30 nisan pazar günü büyük izmir buluşması konusunda karar kıldık
bir kaç öneri var manastır düzlüğüne (teleferiğin arka tarafı, princess otelin yan tarafından çıkılan patika bir yolla 45 dakikalık doğa yürüyüşü ve foto safari)
yada bornova çiçekli köyü olabileceği
varsa daha farklı fikirlerinde bu forumda paylaşılabilceği ve kabul edilen fikir kapsamında katılmak isteyen bütün arkadaşlarımızı 30 nisan günü aramızda görmekten mutluluk duyarız
ulaşmak ve daha ayrıntılı bilgi almak isteyen arkadaşlar
eastwood,rıf@t,engin13,eratatek ve drav nickli dotslarımıza özel mesaj atsın
saygılar

Tarih: 20 Nisan 2006, 11:53 - İp: yok
ataata
ataata (üye)
İstanbul / Amatör

Arkadaşlar, Zeynel beye ben de katılıyorum. Buca Kaynaklar gerçekten çok güzel bir yer, isterseniz orayı da düşünebilirsiniz. Çiçekli Köy çoğumuzun gittiği ve bildiği bir yer. Tabi bu da bir fikir, çoğunluğun kararına uyarım.
Selamlar.

Tarih: 22 Nisan 2006, 11:03 - İp: 85.***.**0.75
gri
gri (üye)
İzmir / Amatör

SİPİL' E ÇIKMAYA NEDERSİNİZ PEKİ?

Tarih: 22 Nisan 2006, 11:04 - İp: 85.***.**3.207
ozge81
ozge81 (üye)
İzmir / Amatör

sevgili ataata bence tanisma için çicekli köye gidelim daha sonraki bulusmamizi kaynaklarda yapariz derim sevgiler

Tarih: 22 Nisan 2006, 14:13 - İp: 85.***.**0.172
burcc
burcc (üye)
İzmir / Amatör

Bence de çok iyi fikir.Hem tanışmış hem de çekim yapmış oluruz.Çiçekli köyünde görüşmek üzere

Tarih: 24 Nisan 2006, 16:34 - İp: 85.***.**8.201
eastwood
eastwood (üye)
İzmir / Amatör

sevgili rıfat dostumuz çiçekli köyünde bir ön araştırma yaparak bize çok büyük bir iyilik yapmış
kendisine teşekkür ediyorum
yaptığı araştımanın sonucunu burdan açıklama zevkini ona bırakıyorum
saolasın rıfat
saygılar

Tarih: 24 Nisan 2006, 22:52 - İp: 85.***.**0.143
ricoz
ricoz (üye)
İzmir / Amatör

Merhaba Değerli Arkadaşlar,
Yaklaşık bir haftadır sürdürdüğümüz toplanalım, bir araya gelelim, tanışalım konuşmalarından sonra bir sonuca vardık. 30 Nisan 2006 Pazar günü Çiçekli Köyünde bir kahvaltı düzenledik, şimdi sizlere program ile ilgili açıklama yapacağım.

1. 30 Nisan 2006 Pazar günü sabah 08:30 da Bornova Meydanında (Garanti Bankası önü) buluşulacak, aracı olan arkadaşların araçları ile gelmelerini rica ediyoruz, çünkü aracı olmayan arkadaşlarımızın ulaşımına katkıda bulunmamız gerekecek.

2. İlk buluşma yerimiz olan Bornova Meydanından 08:40 da topluca hareket ederek Çiçekli Köyünde bulunan Pınar Restaurant’ a gideceğiz.

3. Pınar Restaurant’ ın Çardak Altı bölümünde bizler için ayrılan yerde oturacağız, on çeşitten oluşan kahvaltı tabağı ve çay için 6 ytl. ödeyeceğiz, kahvaltı tabağı haricindeki siparişlerimiz için ayrıca ücret ödeyeceğiz.
(Pınar Restaurant: tel: 0 232 377 52 95-Mesut Bey)

4. Katılmak isteyen arkadaşlarımızın en geç 28 Nisan 2006 Cuma gününe kadar ne şekilde geleceklerini (araçlı-araçsız) ve kaç kişi olacaklarını bildirmelerini rica ediyoruz. Çünkü hem ulaşım, hem de restauranta yapılacak rezervasyon için bu bilgiler gerekli olacak.

5. Bu işler çok zormuş, bir daha bu organizasyon işlerine girmem.

6. Cevaplarınızı, bana, Netfotograf üzerinden, ayrıca [email protected] mail hesabından gönderebilirsiniz.

Sizlerin tanıdığı Netfotograf üyesi diğer arkadaşlara da bilgi vermenizi rica ederiz.

Saygılarımla
Rıfat İÇÖZ
rif@t

Tarih: 25 Nisan 2006, 14:08 - İp: 81.***.**9.87
caglareral
caglareral (üye)
İzmir / Amatör

Pazar günü işten izin alabilirsem ki %90 alırım, arabama 3 kişi alabilirim. zaten pazar gününe kadar da kim geliyor kim gelmiyor şekillenir sanırım. organizasyonu Pazar gününe kadar daha çok tartışıcaz burada mutlaka ama Kesin gelecek olanların tamamı özellikle cumartesi günü isimlerini ve msn vb.iletişim adreslerini burada belirtirlerse sağlıklı bir organizasyon yapılabilir sanırım. çünkü cumartesiye kadar kim öle kim kala.. bugün geliyorum diyenin yarın işi çıkabiliyor çünkü.. bu şekilde olsun ki kişi ve araba sayısına göre en mantıklı dağılım yapılsın veya buluşma yerinde bazılarımız boşuna beklenmesin..

Tarih: 25 Nisan 2006, 16:35 - İp: 85.***.**9.110
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

İki oğlum var muhtemelen bende onlarla birlikte aranızda olacam. Araçlı gelecem. ('olacam.', 'gelecem.' İzmirli olduğumuz belli olsun demi...) Yeşilyurt'ta oturuyorum bu taraftan 2-3 arkadaşla irtibat kurarsak onlarıda ben alabilirim. "Bahar nezlesi"de denilen polene karşı alerjim var, inşallah erken dönmek zorunda kalmam.

Aslında bir süredir "Netfotograf - ...... Fotoğraf Gezileri" projesi var, bununla ilgili bir kaç görüşme yaptım. Hatta aklımın ucundan geçmeyecek bazı projlerde ortaya atıldı. Günübirlik veya 2-3 gün kalmalı turlar için İstanbul'da Bukla, İzmir'de de Patikatrek ile anlaşmaya vardık, her iki firmada bu tarz organizasyonlar için gerekli belge ve bilgiye haiz kurumlardır. Ankara içinde görüşmelerim devam ediyor. Proje kapsamında galeride bölgelerdeki gezilerle ilgili sayfalar açılacak gezi sonrası fotoğraf ve notlara bu sayfalarda yer verilecek. Haber olarak gerek site içinde gerekse mail yolulada duyurulacak, muhtemelen bi sponsorumuzda olacak ama şekli netlik kazanmadı. Daha detaylı pazar günü konuşuruz artık.

msn: [email protected]

#fdiker' tarafyndan 27.04.2006 09:26:35 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 27 Nisan 2006, 09:14 - İp: 81.***.**8.46
eastwood
eastwood (üye)
İzmir / Amatör

dostlar sabah (:30 da bornovada görüşmek dileğiyle
sağlıcakla kalın

Tarih: 29 Nisan 2006, 22:05 - İp: 85.***.**6.93
serbet
serbet (üye)
İzmir / Amatör

meraba ben nezamandir fotografcilik kursuyla ilgili biseyler ariyorum ama bulamadim.izmirde okuyorum ve bu konuyla ilgili bana yardim ederseniz gercekten cok sevinirim.yani ben bu kursa nerde nasil basliyabilirim gibi ve tabi fiyatlarilgilenirseniz cok sevinirim

Tarih: 1 Mayıs 2006, 02:05 - İp: 88.***.**3.132