fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Netfotograf - İzmir Buluşmaları (tatil)

Merhaba Arkadaşlar,

Havaların ısınması, tatile çıkan arkadaşların ara vermek durumunda kalmaları sebebiyle Eylül ayına kadar Çarşamba toplantılarımıza ara vermek istedik. Eylül ayına kadar da Nur hanımında katkısıyla bazı girişimlerimiz olacak... Bu süre zarfında şehir içi yapmayı planladığımız etkinlikleri yine bu başlık altında duyuracağız.

Saygılarımla

Tarih: 8 Mart 2010, 19:03 - İp: 78.***.**5.42
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

ne hikmetse şu bergama'ya bi türlü gidemiyoruz heralde ben makinayı aldığım zamanda falan gideriz

Tarih: 14 Mayıs 2010, 22:39 - İp: 78.***.**0.83
nu35
nu35 (üye)
İzmir / Amatör

Hayda gene mi? var bi gudubetlik şu Bergamada...
+ Sergimiz 15 inde bitsede fotolarımızı toplamıyacağız arkadaşlar. Sergi salonu boşmuş. biraz daha kalsın fotolarınız dediler Hayran kitlenize sergimizi daha da gezebileceklerini bildirebiliriz....

Tarih: 15 Mayıs 2010, 00:13 - İp: 88.***.**3.251
antique
antique (üye)
İzmir / Özel Gün Fotoğrafçısı

hava da nasıl güzeldi, tam bergamalık..

neyse bi daha ki sefere artık

Tarih: 16 Mayıs 2010, 13:41 - İp: 88.***.**4.74
speedy23
speedy23 (üye)
İzmir / Amatör

Merhabalar,

Canon s90 aldım, yeni yeni başlıyorum, buluşmalarınıza katılmak için profesyonel limitiniz yoksa katılmayı çok isterim.

Defot'tan zamanında eğitim aldık ama çok oldu tabi

Tarih: 18 Mayıs 2010, 11:59 - İp: 85.***.**0.203
akrep035
akrep035 (üye)
İzmir / Amatör

Merhaba speedy23 nbulışmalarımıza katılmak için herhangi bir limitimiz yok isteyen herkes gelebilir Çarşamba akşam bekliyoruz senide

Arkadaşlar bu arada yarın 19 Mayıs fotograf çekmeye çıkacaklar varmı beraber bgidelim

Tarih: 18 Mayıs 2010, 12:13 - İp: 78.***.**2.205
nu35
nu35 (üye)
İzmir / Amatör

Arkadaşlar yarın fazla mesaiye kalıyorum sanırım
Fotoraf çekmeye gelemiyeceğim, genede bi program yaparsanız haberim olsun

Tarih: 18 Mayıs 2010, 13:48 - İp: 195.***.**6.129
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

ben bulunduğum semte takılcam ama bayram sonu kemeraltı yaparım galiba

Tarih: 18 Mayıs 2010, 22:04 - İp: 88.***.**2.26
seckintaysi
seckintaysi (üye)
İzmir / Reklam Fotoğrafçısı

Arkadaşlar bu haftasonu 23 MAYIS bir etkinlik yapalım dedik, aliağada bulunan 45 mt den düşen SUUÇAN ŞELALESİ
Rotamız şöyle;
Sabah erkenden yola koyulup, menemen'de yol kenarında bir kahvede sabah kahvaltımızı yapıp, alışveriş molasını da aliağa'nın merkezinde veririz.sonrası yine yola koyulup türkmen köyüne varırız. türkmen köyünden stabil yoldan 40 dk yürüyüşten sonra şelaleye varmış oluyoruz.
etkinliği kendi araçlarımızla yapmayı planlıyoruz. fakat katılım sayısı artarsa minibüs ayarlarız.

Etkinlipe katılacak arkadaşlar lüften bana mail atsın bir isim listesi oluşturalım ona göre organizasyonu yapalım.

[email protected]

Tarih: 19 Mayıs 2010, 23:46 - İp: 178.***.**0.119
nu35
nu35 (üye)
İzmir / Amatör

Arkadaşlar Bu hafta sonu İzmir dışında olmayı planlıyorum o nedenle uçan su şelalesi gezisine katılamayacağım. Ayrıca önceden bu şelaleye gitmişliğim var. küçük bir şelale 50 mm. ile çekilecek fazla bişey yok geniş açılarınızı yanınızda götürün.. ve piknikçilerin mevsiminde olduğunuzdan nehire donla girenleri görüntüleme şansınız çok yüksek... ayrıca zeminde bol kayrak taşlar var mümkünse bot giyin... Bide şelale yakınlarında bir mağra olacak asıl size orayı tavsiye ederim. mağranın içine rahat girebiliyorsunuz içinden bir çay akıyor ve mağra tavanları boncuk boncuk su insuyu mağrası gibi mağranın sonunda baca gibi bişey var oradan dış dünyayı görebiliyorsunuz yalnız bunun için belinize kadar ıslanmanız lağzım. Açık gözlük yaparda bu bacayı dışardan keşfederseniz içerde ıslanmış ahalinin komik resimlerini buradan görüntülersiniz... Size iyi eğlenceler....

Tarih: 20 Mayıs 2010, 23:42 - İp: 88.***.**3.251
akrep035
akrep035 (üye)
İzmir / Amatör

Bende izmir dışında olacagım cumartesi gece istanbula Play Off macına Konyasporu desteklemeye gidiyoruz :D

Tarih: 21 Mayıs 2010, 09:58 - İp: 78.***.**2.205