tiremem
tiremem (üye)
İzmir / Haber Fotoğrafçısı

İzmir Tire İlçesi Panoramik Görüntü

Merhaba,

http://www.tiremem.com/panoramik/

adresinde ilçemizin önemli yerlerini panoramik olarak çektik ve flash web tasarımı ile sizlere sunuyoruz.

Resimler amatörce çekildi. 2megapiksel amatör ve hiçbir özelliği olmayan bir kamera da çekim yaparken en büyük zorluk 360 derece çekimlerde gölge ve güneşin uyumsuzluğunu aşmaya çalışmak oldu, görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz.

Tarih: 15 Mayıs 2005, 19:46 - İp: yok
elestirmen
elestirmen (üye)
Nevşehir / Amatör

Hocam bende bir süredir panaromik fotolarla ilgili bilgi topluyorum. Sitenizin panaromik fotolarla ilgili tasarımı gerçekten harika, yaratıcı bir şekilde düşünüldüğü belli oluyor. Ancak sizinde belirttiğiniz gibi fotolar daha kaliteli olabilirmiş. Saygılar...

Tarih: 29 Mayıs 2005, 21:55 - İp: yok
ugur photo
ugur photo (üye)
Ankara / Firma

selamlar..!
mükemmele yakın yani harika olmuş! önemli olan böyle güzel bir tasarım ve ilçenizi,bulunduğunuz yerleri tanıtmak, eminim, tire'yi daha önce birçok insan böyle görmemiştir..!

ileride,iyi bir kamera ile çektiğiniz taktirde,(görüntü kalitesi açısından değil, görüş açısı olarak) eminimki çok daha güzel olacak..!
saygılar.!

Tarih: 31 Mayıs 2005, 10:18 - İp: yok
drburaktan
drburaktan (üye)
Ankara / Amatör

gerçekten calışmanız ve cektiniz fotolar mükemmel olmus
özellikle web tasarımınız cok hoşuma gitti.....

Tarih: 20 Haziran 2005, 00:41 - İp: yok
efe09
efe09 (üye)
Aydın / Amatör

elinize sağlık güzel bir tasarım güzel bir çalışma olmuş. fotoların daha büyük olması yüklenmesi açısından zor olabilirdi. her ne kadar başka bir dosya yükletsenizde ziyaretçiyi sıkacaktır. bence böyle güzel..

http://www.efe09.com/panoramic/panoramic.htm

Tarih: 22 Haziran 2005, 08:44 - İp: yok
ahmet_20
ahmet_20 (üye)
İzmir / Amatör

arkadaşım selam ben bi tireliyim fotonu şu an bilgisayarım açmadı bi şey diyemicem gerçi şu an karşıyakada oturuyorum ama tireyi çok severim tirede nerde çekim yaptın sana bol fotograflı günler

Tarih: 19 Mart 2007, 10:26 - İp: 88.***.**9.25
sayman
sayman (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

Mükemmel olmuş.Kullandığınız program hangisi acaba.Birçok noktaya baktım.Özellikle hareket hızının merkeze yaklaştıkça yavaşlaması,uzaklaştıkça artması güzel.Programın adını yazarmısın.Tebrikler

Tarih: 19 Mart 2007, 15:32 - İp: 194.***.**3.50
merson
merson (üye)
Manisa / Amatör

Emeği geçenlere helal olsun, güzel bir çalışma olmuş, kutluyorum.

Tarih: 19 Mart 2007, 17:01 - İp: 88.***.**4.30
delifizan
delifizan (üye)
İzmir / Amatör

ben de tireliyim ve bu şekilde tiremizin tanıtılmasına sevindim. ancak bi nazarlık: fotoğrafların çözünürlüğü çok sorun değil de yanlış zamanlarda çekilmişler...bu konuda daha iyi olabilirdi sadece..
tebrikler/teşekkürler

Tarih: 10 Nisan 2007, 11:10 - İp: 85.***.**6.244
murgur
murgur (üye)
İstanbul / Amatör

Çok güzel olmuş, yalnız hızı biraz yavaşlatın, gözü yoruyor.

Tarih: 13 Nisan 2007, 08:38 - İp: 85.***.**0.236
cengiskhan
cengiskhan (üye)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

Arkadaslar ben de bir tireliyim ve tirenin boyle tanıtılması cok hoş. Gördüm ki tireyle ilgilenen çok kişi var. Tire'de fotoğraf çekmek için çok güzel yerler var. Mutlaka gelmenizi görmenizi isterim. Bazı fotoğraflarım TiremPortal'da yayınlanmakta. Bu sitede ayrıca Tire hakkında derin döküman arşivine de ulaşabilirsiniz.

TİREMPORTAL'A GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

Tarih: 6 Mayıs 2008, 03:57 - İp: 88.***.**5.72