cash
cash (üye)
İzmir / Amatör

İzmir

merhaba izmirli amatör fotoğrafçılar arkadaşlar toplanmak istermisiniz toplanıp gezi yada etkinlik yapabiliriz bana ulaşın arkadaşlar il gezimiz yapılıor bana [email protected] adresinden ulaşın

#cash' tarafından 22.01.2006 21:57:53 tarihinde düzenlendi.

#cash' tarafından 07.03.2006 22:35:25 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Şubat 2004, 20:20 - İp: yok
bjksk
bjksk (üye)
İzmir / Amatör

BENDE VARRRRRRIMMMMMM

Tarih: 17 Ocak 2006, 22:27 - İp: 85.***.**9.68
caglareral
caglareral (üye)
İzmir / Amatör

İzmirli arkadaşlar varsınız da neredesiniz?
ben patikatrek'in haftasonu doğa yürüyüşlerine ve fotosafarilerine katılmayı düşünüyorum Benden başka ilgilenen varsa birbirimizi haberdar edelim ve patikatrek ile irtibata geçelim ki bu etkinlikler gerçekleşebilsin. Bu haftasonu kaynaklar ve nif dağına doğa yürüyüşü var. tabi ilgilenen olursa düzenleniyor bu tür etkinlikler. tek harcamanız ulaşım masrafları olucak.. Bahsettiğim aktivite pazar günü planlanıyor. Hadi isteklerin sadece lafta kalmadığını gösterin bana. Sizden cevap bekliyorum. İlgilenen arkadaşlar patikatrek web sayfasına bir göz atın isterseniz.http://www.patikatrek.com/

Tarih: 18 Ocak 2006, 15:10 - İp: 88.***.**7.206
z.aydin
z.aydin (üye)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

SEVGİLİ DOSTLAR
NETFOTOGRAF ve PATIKATREK doga sporları merkezi olarak bir program yaptık ve İZMİR de eli fotograf makinası tutanlari bir araya getirmeye karar verdik.Cumartesi gunleri Foto-safari gezileri organize ettik Pazar gunleri de DOGA YURUYUSLERİ...Doga yuruyuslerinde de fotograf cekme imkanlarımız herzaman var..yani fotosafariler pazarları da devam ediyor..Ama su ana kadar eli fotografmakinası tutan İzmirli dostlardan hala bekledigimiz ses cıkmadı...Formlara baktıgımda bir araya gelemiyoruz feryatlarini duydugumuzda grup adına ve fotograf adına biseyler yapalım dedik..İnsallah grup uyesi dostlarımız bizi yanıltır da ses verirler...
Kimse gelmese de biz gidiyoruz bilginiz olsun...Bu iste gitmek onemli değil gidip calısmalarımızı ve eserlerimizi ortaya koydugumuz an ve sonrası ve sonrasında olacaklar onemli...
Kimseyi zorla bir yere goturmek gıbı bir nıyetımız de yok..ayrıca kontenjanlarımız da sınırlı...son gun basvuranlara "maalesef " demek onlar kadar bizi de uzer...
katılım icin isim yazdırmak isteyenler bana (0533 634 09 89 ) veya [email protected] adresine mail atarak muracaat edebılır... Bilgi almak için www.patikatrek.com
ISIGINIZ BOL OLSUN...

Tarih: 20 Ocak 2006, 01:24 - İp: 85.***.**7.3
kuzey01
kuzey01 (üye)
İzmir / Meraklı

bende varım tam niye hersey istanbuldan cıkıyor diye düsünürken harikasınız

Tarih: 20 Ocak 2006, 01:35 - İp: 85.***.**5.230
caglareral
caglareral (üye)
İzmir / Amatör

Sevgili kuzey01 o zaman seni pazar günü bekliyorum bak. gel tanışalım.

Tarih: 20 Ocak 2006, 16:29 - İp: 88.***.**7.206
egotrip
egotrip (üye)
İzmir / Amatör

ya arkadaslar , neler yaptınız? bole zor oluo [email protected] msn den ekleyin de online konusalim bu mevzuları...

Tarih: 23 Kasım 2006, 12:12 - İp: 195.***.**6.17
trygain
trygain (üye)
İzmir / Amatör

slm arkadaslar bende karsıyakadan onur msn adresim [email protected] s9500 umle bende varım ama baya bi amatorum ona gore hehe

Tarih: 28 Kasım 2006, 18:21 - İp: 85.***.**8.113
unknown1011020
unknown1011020 (üye)
Hakkari / Doğa Fotoğrafçısı

Hep buluşalım diyoruz ama kimse bir yer veya saatten bahsetmiyor...Ben askeri öğrenciyim ve haftasonu buluşma olursa gelirim zenit 122 ile size eşlik edebilirim...

Tarih: 16 Aralık 2006, 17:01 - İp: 85.***.**7.42
kan_ki
kan_ki (üye)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

arkadaş lar slm lar ben ankara da yım ama bayram da orda olacam bi buluşma ayarlayın da hem fotoğraf çekmek için sizden iyi rehber mi bulacam güzel olur aslın da haberdar olmak isterim [email protected] adresin den bilgi verir iseniz sevinirim ışığınız bol ama patlatacak kadar olmasın

Tarih: 20 Aralık 2006, 10:09 - İp: 81.***.**8.96