ekurtulus
ekurtulus (üye)
Eskişehir / Meraklı

Eskişehirli Amatörler Neredesiniz ?

Eskişehir ve civarındaki komsu iller gelin beraber yazısalım fikir alıs verişinde bulunalım illerimiz çevresindeki güzel yerler nereleri nerelerde güzel fotolar cekilir ve foto çekimleri hakkında birbirimize yardımcı olalım.

Tarih: 4 Ağustos 2005, 11:06 - İp: yok
mogun
mogun (üye)
Eskişehir / Amatör

selam Eskişehirli fotocular
bayağı geç oldu ,bu formu görüp yazmak
ama benide aranıza ekleyin ki faaliyetlerden haberim olsun zaman uyarsa faaliyetlere katılırım.

Tarih: 26 Aralık 2006, 15:43 - İp: 81.***.**3.60
tali
tali (üye)
İstanbul / Amatör

geç oldu ama bende varım eskişehirde okuyorum ve uzun bir zaman boyunca burada olacağım.eskişehirlilerle fotoğraf hakkında konuşmak geziler yapmak çok güzel olur.kısaca BENDE VARIM

Tarih: 13 Mayıs 2007, 01:01 - İp: 85.***.**5.46
barbecue
barbecue (üye)
Eskişehir / Amatör

merhaba arkadaşlar,bende eskişehirde okuyorum anadolu üni iibf deim...fotoğrafla uğraşmayı seviyorum.ama daha yolun başındayız...fikir alışverişinde bulunarak kendimizi geliştirebiliriz...mailimi bırakıyorum msn den iletişim kurabiliriz

[email protected]

Tarih: 4 Haziran 2007, 17:28 - İp: 88.***.**6.131
siyöma
siyöma (üye)
Eskişehir / Meraklı

MERHABA BENDE ESKİŞEHİR DEN KATILIYORUM.EN BÜYÜK ZEVKİM ÇOCUKLARIMIN FOTOĞRAFINI ÇEKMEK ONLARI DÜZENLEMEK HERKESE İYİ PAYLAŞIMLAR.

Tarih: 25 Haziran 2007, 16:41 - İp: 88.***.**9.211
kiziltug
kiziltug (üye)
Ankara / Doğa Fotoğrafçısı

BU KADAR ESKİŞEHİRLİ FOTOGRAF SEVER OLDUĞUNU BİLSEYDİM DAHA ÇOK GELİRDİM O TARAFA AA...
BEN ERHAN POLATLILIYIM MAKRO ÇEKERİM... SİTEDE BAYA ESKİYİM MAKRO KONUSUNDA. EĞER FOTGRAF GEZİSİ AYARLAYACAK ARKDAŞLAR BANADA BİRAZ ÇITLATABİLİRLERSE GELMEYE ÇALIŞIRIM
GAZİ ÜN. SON SINIFTAYIM BİYOLOJİ OLUYORUM DAHA NE DİYEYİM. ANKARAYA YADA POLATLIYA YOLUNUZ DÜŞERSE BEKLERİM.
AYRICA BİZ ANKARADA FOTOGRAF GEZİLER VS. DÜZENLİYORUZ ESKİŞEHİR UZAK BİR YER DEĞİL ANKARA GRUBU OLARAK BİR GÜN AYARLAYIP HEP BİRLİK TE ÇEKİM YAPABİLİRİZ.

Tarih: 1 Temmuz 2007, 04:18 - İp: 88.***.**3.22
forestquar
forestquar (üye)
Eskişehir / Amatör

tüm eskişehir ve çevresine selamlar. kırkadayım. orman mühendisi olduğum için özellikle manzara ve macro konusunda en şanlıyım frigya vadisi,antik zahran deresi,orman,ağaç,börtü böcük çekmek isterseniz sizi gezdirebilirim.
[email protected]
(quard Q ile yazılıo, soora ekledimde kabul etmedin filan demeyin)

Tarih: 3 Temmuz 2007, 10:35 - İp: 88.***.**1.39
didemm07
didemm07 (üye)
Eskişehir / Amatör

ben de siteye yeni üye oldum ve fotoğrafa çok meraklıyım. hepiniz analog makine mi kullanıyosunuz acaba s/b filmleri nerden alabilirim ve nerde banyo ettirebilirim söyleyebilir misiniz??

Tarih: 22 Temmuz 2007, 22:53 - İp: 88.***.**4.193
ufukhai
ufukhai (üye)
Eskişehir / Meraklı

Bende eskişehirde oturuyorum.
herkese selamlar!

Tarih: 7 Ağustos 2007, 22:35 - İp: 85.***.**7.231
anathema7
anathema7 (üye)
Eskişehir / Amatör

selam arkadaşlar bende bu yıl esk geliyorum okumaya...fotografçılıkla uzun zamandır ilgiliyimde bir makinam yok...sizce ne alayım...400ytl ye kadar limitim var...yardımcı olursanız sevinirim...

Tarih: 4 Ekim 2007, 16:18 - İp: 85.***.**0.55
karter
karter (üye)
Eskişehir / Amatör

mrb bende eskişehirdenim.işlerimden dolayı pek fazla vakit bulamıyorum ama organizasyonlara mümkün olduğunca katılmak isterim.

Tarih: 22 Kasım 2007, 01:07 - İp: 88.***.**9.98