hamitcolak
hamitcolak (üye)
Erzurum / Amatör

Neredesiniz?

Defalarca dile getirilmiş, hatta yıllardır defalarca dile getirilmiş bir konu olsa da ben de kendi duygularımı yazmak istiyorum.
Fotoğraf çekmeye ilk başladığım günlerde keşfettim burayı ve fotoğrafla ilgili öğrenebildiğim bir çok şeyi bu siteden öğrendim. Katıldığım ilk zamanlarda hiç olmazsa 20-25 aktif üye oluyordu anlık. Şimdilerde 3 ya da 4 kişi varsa ne mutlu! Çok aktif bir üye sayılmazdım, uzak kaldığım zamanlar da oldu. Yine de her geldiğimde bir şeyler öğrenirdim. Ya ustaca hazırlanmış kadrajlardan ya da üşenilmeden hazırlanmış forum yazılarından. Bir şeyler üretilen bir yerdi burası. Nerede herkes?

Tarih: 8 Aralık 2017, 01:28 - İp: 138.***.**0.42
ertugrulkoca
ertugrulkoca (üye)
Yurtdışı / Amatör

Cok dogru dedin bencede sence nerde bu yönetim nerde o eski netfotograf ailesi...Cevap bile alamiyorsun eskiler yok yoksada yeniler kim onu bilelim...Onuda bilemessem ben daha bu sayfada olabilbeyi sorgularim kendime kendimce...

Tarih: 8 Aralık 2017, 21:38 - İp: 178.***.**8.239
ilhamid
ilhamid (üye)
İzmir / Amatör

valla bu eski, üyeler nereye gittiler. bu forumu bu kadar boş bırakmak dogru değil.gelin gari....

Tarih: 29 Ocak 2018, 20:05 - İp: 178.***.**8.27
a.onder_x-h1
a.onder_x-h1 (üye)
Adana / Amatör

Bence insanlar mutsuz. Ya da masa başında yazmak yerine dışarıya çıkmayı tercih ediyorlar. Küçük bir ihtimal de, saçma sapan sorulara muhatap olmaktan bıktılar. Her şeye rağmen burası çok iyi bir fotoğraf forumu. Ara sıra gelir bir göz atarım. Eski zamanları özlüyoruz.

Tarih: 8 Şubat 2018, 11:25 - İp: 212.***.**8.126
ilhamid
ilhamid (üye)
İzmir / Amatör

ben de hayret ediyorum nereye gitti bu forumu sevenler. ne olur günde 5/10 dakika ugrayın...lütfen..

Tarih: 28 Nisan 2019, 23:44 - İp: 5.***.**9.47
mustafa_ozdag
mustafa_ozdag (üye)
Antalya / Meraklı

Artık çoğu kişi fotoğraf çekmek için telefon kullanıyor ve çektikleir fotoğrafları sergileyecekleri (instagram, facebook vb)farklı ortamlar var.

Tarih: 1 Mayıs 2019, 17:37 - İp: 95.***.**3.229
  • 1