hamitcolak
hamitcolak
üye
(Meraklı)
Erzurum

Neredesiniz?

Defalarca dile getirilmiş, hatta yıllardır defalarca dile getirilmiş bir konu olsa da ben de kendi duygularımı yazmak istiyorum.
Fotoğraf çekmeye ilk başladığım günlerde keşfettim burayı ve fotoğrafla ilgili öğrenebildiğim bir çok şeyi bu siteden öğrendim. Katıldığım ilk zamanlarda hiç olmazsa 20-25 aktif üye oluyordu anlık. Şimdilerde 3 ya da 4 kişi varsa ne mutlu! Çok aktif bir üye sayılmazdım, uzak kaldığım zamanlar da oldu. Yine de her geldiğimde bir şeyler öğrenirdim. Ya ustaca hazırlanmış kadrajlardan ya da üşenilmeden hazırlanmış forum yazılarından. Bir şeyler üretilen bir yerdi burası. Nerede herkes?

Tarih: 8 Aralık 2017, 01:28 - İp: 138.***.**0.42
ertugrulkoca
ertugrulkoca
üye
(Amatör)
Yurtdışı

Cok dogru dedin bencede sence nerde bu yönetim nerde o eski netfotograf ailesi...Cevap bile alamiyorsun eskiler yok yoksada yeniler kim onu bilelim...Onuda bilemessem ben daha bu sayfada olabilbeyi sorgularim kendime kendimce...

Tarih: 8 Aralık 2017, 21:38 - İp: 178.***.**8.239
Sayfa(lar): 1

Beyatlı Foto

İlgili Olabilecek Konular
Gönderen
Cevap
Okunma
Son Gönderim
ekurtulus
49
8772
03 Oca. 2014, 15:09
hilaly
» Fotoğrafça
Saplantılar
ocaklilarSaplantılar      Makinesini alalı aradan çok kısa bir zaman geçmiş, deklanşöre ya iki ya da üç kere basmıştı. O kadar para verip aldığı, ve kendisinden harika fotoğraflar çekmesini beklediği makinesinden çıkan fotoğrafları görünce yaşadığı hayal kırıklığı eşliğinde bir neden arıy...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!
Aktif Üye / Ziyaretçi
mustekaslan, yalcin1925, hural, mrtorhn, (4)