virales
virales (üye)
Tokat / Amatör

Erzurumdaki Fotoğrafçılık Severlere

erzurumdan amatör profesyonel fotoğrafçılar yazışıp tanışalım... isteyenler [email protected] msn ve mail adresim...

erzurumda fotoğrafçılık klubü oluşturalım

Tarih: 10 Mayıs 2005, 01:33 - İp: yok
ugur photo
ugur photo (üye)
Ankara / Firma

erzurumlu arkadaşlar..!

atatürk üniversitesi, güzel sanatlar fakültesinde,erhan mutlugün ile irtibat kurun,telefonu 0442 231 4088 ...
fotoğraf,grafik tasarım, çekim,donanım,vs konularda , türkiyede eşine zor rastlanan arkadaşlarımızdan birisi..!
inanın, bir grup kurmanız konusunda da çok yardımcı olacaktır..
saygılar,sevgiler...

Tarih: 22 Mayıs 2005, 18:30 - İp: yok
erzurum25
erzurum25 (üye)
Muş / Amatör

Evet sonunda 13. sayfada bu başlığı bulabildim fakat umduğumu bulamadım erzurumlu bir çok üye var sitemizde ama klüp yok maalesef hatta Erzurumda Amatör Fotoğrafcılık Derneği dahi kurabiliriz tabi bu sonraki işler fakat henüz sitede bir başlık altında bile toplaşıp tanışma yapmamışız Bu arada Adım Emre sevgiler...

Tarih: 19 Haziran 2008, 20:48 - İp: 85.***.**1.35
virales
virales (üye)
Tokat / Amatör

emre bey ilginize teşekkür ederim. ama ben memleketim tokata geri döndüm. erzurumdaki öğrencilik serüvenim sona erdi. ama öğrenci affı çıkarsa geri dönme ihtimalim az da olsa var.. teşekkürler

Tarih: 20 Haziran 2008, 10:14 - İp: 78.***.**9.81
mavii.
mavii. (üye)
Erzurum / Amatör

ya sadece bu kadar mı erzurumdakiler

Tarih: 25 Aralık 2008, 19:17 - İp: 88.***.**4.85
mavii.
mavii. (üye)
Erzurum / Amatör

ben geçen güzel sanatlar fakültsine gitmiştim geçen dediğim 10 gün kadar önce tam gittim fotoğdafçılık kulubu oluşturacaklarını öğrendim numaramı falan aldılar ama henüz arayan soran çıkmadı....

Tarih: 6 Ocak 2009, 19:42 - İp: 88.***.**1.20
veterinary
veterinary (üye)
Erzurum / Doğa Fotoğrafçısı

Merhabalar.
Erzurumda bir kulüp kurma yönünde, Erzurumlu hemşehrilerimle bir harita oluşturabiliriz. İlk olarak benimle irtibata geçerseniz çok sevinirim. 5359800184

Teşekkürler.

Tarih: 8 Kasım 2009, 06:22 - İp: 85.***.**3.241
  • 1