atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Bursa Fotoğraf Dostları

Başlığı değiştirmem için talep geldi

ben de böyle bir başlık yazısı uygun gördüm...

Ne de olsa fotoğraf sayesinde tanışıp dost olduk...

Bu başlık altında

buluşma haberlerini,
buluşma fotoğraflarını,
buluşma sonrası yorumları bulabilir ve
kişisel aktivitelerimizi paylaşabiliriz...

Dostluğumuzun daim olması dileklerimle....

#atakan' tarafından 08.04.2008 12:13:33 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Ekim 2007, 12:11 - İp: 81.***.**3.185
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

TELEFERİK SAATLERİ

http://www.bursa.bel.tr/icerik.asp?id=216

Tarih: 6 Ekim 2009, 10:11 - İp: 81.***.**3.185
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Aktarmalı maktarmalı yapmışlar bir de..

Teferrüç-Sarıalan (Gidiş-Dönüş) 6 TL[Çarş/Cuma halk günü] // [diğer günler]12 TL ..
Aktarmalı Kadıyayla da 3 lira ve altı lira imiş..Halk günü ve normal günlü mahiyetinde.

Pekâla..

Tarih: 6 Ekim 2009, 19:48 - İp: 88.***.**1.129
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Bursa'nın Büyülü Güzelliği: Kuş Cenneti

Bursa- Çanakkale yolunun 45. km.'sinde yer alan Kuş Cenneti ise, Bursa'nın bir başka doğal ayrıcalığıdır. Tavuskuşları başta olmak üzere; sülün, keklik gibi birçok kuş çeşidinin barındığı Kuş Cenneti, mavi selvi, limoni selvi, ladin, sedir gibi ağaçlarıyla da görülmeye değer gerçek bir doğal cennettir. Kuş bilimcilerin inceleme yapmak için sık sık ziyaret ettikleri Kuş Cenneti, güzelliğiyle tüm ziyaretçilerini büyülemektedir.

Ulubat gölü, küçük karabatak (300 çift), alaca balıkçıl (30 çift) ve kaşıkçı (75 çift) için önemli bir üreme alanıdır. Kışın gölde aralarında küçük karabatak (max. 1078), tepeli pelikan (max. 136), elmabaş patka (max. 321.500) gibi büyük sayılarda su kuşu bulunur.

Şabanemmi sana da frollo gibi bir lens lazım ,, sekizyüzlü mm yani..

Atakan; İki liradan ikitane manyetik bilet almıştım dört liraya, o biletle bir kez mi biniliyor, amma pahalı orada ulaşım o zaman..Manyetikleri sonra dönünce arabalıdan denize atmıştım galiba..

Tarih: 8 Ekim 2009, 01:05 - İp: 88.***.**6.95
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Manyetik bilet mukabili atakan..İki liraya tek sefermi bindiriyor aktarma mukabili varmı bilmem ben , bursanın bilet mantalitesini,yani..

Tarih: 10 Ekim 2009, 12:08 - İp: 88.***.**3.235
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

takam bilet işine kafayı..akbil imiz yoksada bukart ımız var..tam bende bilmiyorum..45 dakika içinde başka bir arabaya-trene binersen indirimli oluyor....gelmeye niyetin varsa,atla yenikapıdan....

Tarih: 10 Ekim 2009, 23:52 - İp: 88.***.**5.71
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Yok şabanemmi cimrilikte değil, tüketici mertebesi gereği neyin ne kadar ne ettiğini bilmemiz gerek diye sormuştum zati..Yoksam dert değil 11:10 otobosu rahat rahat getiriyor şofer arkasına oturup baka baka, yani..Gelmek dert değil..

Yokmu Bursada da fuar filan..

Tarih: 11 Ekim 2009, 01:38 - İp: 88.***.**7.15
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Emmiler,Bursa da Otoshow fuarı başladı gali, gidip gezseniz derim..
Kuşu nasılsa gene çekersin şabanemmi..Sen de git..İstediğin araba vardır orada bak bakam,ötevesiz kadevesiz filan, kampanya var gene otolarda da..

Tarih: 23 Ekim 2009, 22:37 - İp: 88.***.**9.248
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

fuar pek keyifli değilmiş abi gidenler öyle dedi...
hem katılımcı hem de yeni araç modelleri açısından zayıfmış...

Tarih: 26 Ekim 2009, 09:18 - İp: 81.***.**3.185
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Evet vosvos aynı mantalite ile gidiyor gene,,opel astra yeni araba çıkarıyor segment gereği, classik diye 2010 model..
Bilgisayar ürünlerinde 10'ar 100'er dolar indirim devam ediyor gün gün bazında..

Halkta da domiz gribi aşısı olayım mı olmayayım mı paniği var had safhada gali..

Fotğ mak saatleri geri alın..Herkesle toka yapmayın öpmeyin, ellerinizi sıkça yıkayın..Bakteri açısından..

Yirmidokuz ekim evveli ve sonrası okul tatili var ne yapacaksınız hem siz bakam.. Ay sonu diye evdemisiniz emme..

Tarih: 26 Ekim 2009, 18:31 - İp: 88.***.**6.50
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Atakan,yukarılara kar düşmüş,bir git bak bakam,resim çek sevabına bari..

Tarih: 1 Kasım 2009, 12:03 - İp: 88.***.**6.132