atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Bursa Fotoğraf Dostları

Başlığı değiştirmem için talep geldi

ben de böyle bir başlık yazısı uygun gördüm...

Ne de olsa fotoğraf sayesinde tanışıp dost olduk...

Bu başlık altında

buluşma haberlerini,
buluşma fotoğraflarını,
buluşma sonrası yorumları bulabilir ve
kişisel aktivitelerimizi paylaşabiliriz...

Dostluğumuzun daim olması dileklerimle....

#atakan' tarafından 08.04.2008 12:13:33 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Ekim 2007, 12:11 - İp: 81.***.**3.185
eigorp
eigorp (üye)
Bursa / Amatör

yaşasın acemilik diyorumbende bu işte yepyeniyim kendimce bişeyler yapıyorum...
düzenli bi buluşma tarihimiz olmalı bence mesele her ay ayın 15 i gibi,çeşitli yerlere gidip bursamızın güzelliklerini çekip herkese tanıtalım derim..
çokzeL olur bence))

Tarih: 14 Ağustos 2009, 01:21 - İp: 78.***.**3.139
togay
togay (üye)
İstanbul / Amatör

o zaman yarın kararlaştıralım ve pazar buluşalımm başlıgı acan arkadasta yardımcı olursa sewiniriz

Tarih: 14 Ağustos 2009, 04:00 - İp: 62.***.**6.47
eastofheaven
eastofheaven (üye)
Bursa / Amatör

harika sevdim ben bu acemiliği. her ayın 15 gibi bir şey olamaz hafta içi hafta sonu problemi olanlar olabilir. ama pazar günleri harika bir plan

Tarih: 16 Ağustos 2009, 22:21 - İp: 78.***.**5.183
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

yeni arkadaşlara öncelikle hoşgeldiniz diyorum...

İzinde idim ve yeni döndüm, dolayısıyla konuyu yeni görüp cevaplayabiliyorum...

Kısaca bugüne kadar olanları yazayım sizlere...

İlk buluşmamızdan sonra aşağı yukarı sürekli görüşen 7-8 kişi olduk. Sonrasında 2 asker, 1 evlenen ve birde kaybolan arkadaşımızın ardından kaldık 3 kişi sürekli görüşen... Tabi arada başka arkadaşlarda oluyor görüştüğümüz... Ancak sürekli olarak sabanersan abi ve ben görüşüyoruz.
Çekim yapmak için öyle belirli bir tarih ve mekan belirlemeksizin spontane olarak sırtımızda çanta birbirimizin mekanına uğrayıp bir bardak demli çayın ardından kafamızın estiği ölçüde (bazen yürüyerek 10 dakika bazen arabayla 200 km) çekime gidiyoruz... Şehir içindeki buluşmalar haricinde takip edebildiğimiz oranda şehirdışındaki netfotoğraf buluşmalarına da katılmaya çalışıyoruz. Ya da şehirdışından gelen site üyesi dostları ağırlamaya...

Çekime gitmekten kastımız da öyle harıl harıl çekelimden ziyade muhabbetimizin yanında denk gelen kompozisyon ya da mekanın gereği fotoğraflar oluyor...

Buluşmalar için her ay belirli bir gün olayını ilk buluşmanın ardından bizde düşündük ancak uygulamada biraz zor oluyor. Bunu sınırlamadan yapmak daha kolay ve daha sık olabiliyor.
Biz genelde c.tesi öğleden sonra buluşuyoruz. Pazar da olabilir tabi, sizler bir öneride bulunun bizde katılım sağlarız.

Mekan için tarih belirlemesinin ardından önerilerde bulunup karar verilebilir...

Selamlarımla...

Tarih: 17 Ağustos 2009, 10:36 - İp: 81.***.**3.185
togay
togay (üye)
İstanbul / Amatör

atakan hocam merhaba tekrar .hafta içi buluşmak bazılarımız için sorun olabilir malum iş hayatı ben nezaman nerde derseniz varım yeterki bir plan yapılsın daha önce dediğim gibi bir cumalıkızık programı yapılabilirmi? başka herhangi bir yerde olabilir. haftaiçi müsait olurmu arkadaşlar? herkese selamlar

Tarih: 17 Ağustos 2009, 18:04 - İp: 62.***.**6.47
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

hafta sonu daha iyi olur cumartesi yarım gün çalışanlar için olabilir...

ne tür çekim yaptığınıza bağlı olarak yer mekan seçilebilir

cumalıkızık - sokak/portre/detay

botanik park / makro/manzara

zoopark / hayvanlar

şehiriçi / camiler/mimari/portre

vs. gibi....

Tarih: 17 Ağustos 2009, 18:10 - İp: 81.***.**3.185
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Yeniden mi izine çıktın bir daha atakan emmi..?Yoksa iş yokluğunda fırsat mı idi..?
Küth çetesi de dörtbiryanda izinde..Remezanda işiniz zor olacak sıcaklar filan..

Tarih: 17 Ağustos 2009, 21:11 - İp: 78.***.**8.244
togay
togay (üye)
İstanbul / Amatör

cumartesi olabilir benim için sokak portre detayy benimm ekipmanıma daha uygunn sizler ne dersiniz

Tarih: 17 Ağustos 2009, 21:46 - İp: 62.***.**6.47
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Mustafa abi bu yıl izin 20 gün
birer haftadan iki kez kullandım
iyi de oldu

bizim bünyamini askere teslim ettim bi balıkesir yapıp geldim

ertesi gün denize girelim mertebesinde bir erdek yaptım

hemen ertesi de rakım fazla düştü toplansın diyerek kirazlıyaylaya çıktım(Uludağ)

aradaki mudanyaları saymıyorum bile

iyi oldu iyi...

Tarih: 18 Ağustos 2009, 09:21 - İp: 81.***.**3.185
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Gezin tabii iyi olur..Bünyamin oradan ağrıya filan gitmesinde ,bilişim mertebesinde..

Tarih: 18 Ağustos 2009, 16:51 - İp: 88.***.**0.237