atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Bursa Fotoğraf Dostları

Başlığı değiştirmem için talep geldi

ben de böyle bir başlık yazısı uygun gördüm...

Ne de olsa fotoğraf sayesinde tanışıp dost olduk...

Bu başlık altında

buluşma haberlerini,
buluşma fotoğraflarını,
buluşma sonrası yorumları bulabilir ve
kişisel aktivitelerimizi paylaşabiliriz...

Dostluğumuzun daim olması dileklerimle....

#atakan' tarafından 08.04.2008 12:13:33 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Ekim 2007, 12:11 - İp: 81.***.**3.185
krmaygn
krmaygn (üye)
İstanbul / Firma

GÖKÇEADA FOTOGRAF KAMPI

Alternatif turların öncüsü FOTOGRAFEVİ’inden bir ilk daha!
Sörfün yeni merkezi, 5.000 yıllık bir tarihe sahip ve organik bir ada olmaya aday GÖKÇEADA’da, yaz boyunca her hafta YAZ KAMPLARI düzenliyor.
Organizatörlüğü Emel SÜNNETCİOĞLU tarafından yapılan kamplar; Windsurf, Kitesurf, Fotograf ve Ekolojik Yaşam konusunda farklı eğitim ve aktivite programlarıyla özel bir içeriğe sahip.
Windsurf, Kitesurf ve Fotograf Kampları otel konaklamalı iken Ekolojik Yaşam Kampı profesyonel outdoor ekipmanlarla organik tarım çiftliklerinden birinin bünyesinde kuruluyor.
Neden Gökçeada’ya gidiyoruz?
Bir ADA düşleyin…
Keşfedilmeyi bekleyen bir kıta kadar bakir kumsallar.
Uçsuz bucaksız sahillerde sizi bekleyen her beğeniye uygun tesisler.
Rum köylerinde farklı bir kültürle ve ona ait lezzetlerle tanışma imkanı.
Gece; köy meydanlarında sirtakiler, sahillerde plaj partileri ya da muhteşem bir mehtap altında yıldızlarla baş başa içsel yolculuklar.
Binlerce yıllık geçmişten gelen tariflerle yapılan şaraplar.
Sörfün yeni merkezi. Yıllardır yabancı sörfçülerin tercih ettiği tek yer.
Organik ada. Bütün tarımsal alanlarda ekolojik üretim.
5.000 yıllık bir tarih. Bugüne kadar gelen hazineler adanın her yerinde.
Düşlediğiniz her şey GÖKÇEADA’da.

Kerem AYGÜN
Organization Marketing

Kamplar Koordinatörü & Organizatör
---
Emel SÜNNETCİOĞLU
Travel Designer & Organizer

Gezi ve Kurumsal Hizmetler Koordinatörü
FOTOGRAFEVİ Seyahat Acentası
(İşletme Belge No: 2082)

Gsm. +90 533 459 3787
tel.+90 212 249 0202
web:www.fotografevi.com
gezi web: http://gezi.fotografevi.com/

Tarih: 11 Haziran 2009, 15:51 - İp: 85.***.**3.235
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Atakan, yok mu pazar gününden dağ bayır kareleri..

Tarih: 15 Haziran 2009, 22:54 - İp: 88.***.**2.96
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

var abi varda ekleyemedik..
eklerim fırsat buldukça...

Tarih: 16 Haziran 2009, 09:12 - İp: 81.***.**3.185
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Olur atakan..

Tarih: 16 Haziran 2009, 21:43 - İp: 78.***.**4.189
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Bak şabanusta millet bazuka ile neler kovalayıp çekiyor,ekmek parası uğruna işte..

Şam yolu dümdüz her otobüs nasılsa garaja uğruyor orada,bakacağız zamana yarın ola, orada konuşuruz donanım mertebesini..Senin saatle ayponla işin olamaz zaten..

Tarih: 27 Haziran 2009, 00:31 - İp: 85.***.**3.99
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

saat-afyon işi..lazımsa,çok iyi anlayan bir-kaç kişiye sorulur..mümkün olduğu kadar güvenilir bir yerden gidilir-alınır-biter....Allah herkesin çarşısına pazarına bereket versin..bizimkinede..bazuka olayı..kısmetimizde varsa olur elbette.....hele bakalım,hayırlısıyla bir gel......burada bir durum değerlendirmesi yaparız..dönünce ben şunu aldım..gönderiyorum-getiriyorum dersin..olur-biter.........buraları pazarbey nasılsa okumaz..kimseyi "sakal" bırakmak durumunda bırakmayız....

Tarih: 27 Haziran 2009, 11:15 - İp: 78.***.**3.228
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Okudum şaban usta, ....... dağına göre kar yağdırır derler ya, pazaremmininki de o hesap..Birazda şanssız işte..Canlı görmek almak varken sanaldan alışveriş işi de şanstır..

[-afyon değil şaban usta, Aypon..pek kullanışı olmayan ,ileride modası geçecek bir alet.]

Tarih: 27 Haziran 2009, 14:54 - İp: 88.***.**0.140
paix36
paix36 (üye)
Bursa / Amatör

selam Bursa li dostlar.Bursa da ikhamet ediyorum ve fotografcilik konusuna uzun zamandan beri var olan ilgimi bir kademe daha ileriye tasimak icin gidebilecegim , bu isin teknigini ogrenebillecegim bir kurs ariyorum.Bursa da Bufsad disinda fotorafcilik ile ilgili baska bir kurs var ise bilgilerini iletebilecek arkdaslara simdiden cok tesekkurler ediyorum.saygilarimla

Tarih: 3 Ağustos 2009, 20:09 - İp: 217.***.**5.2
canerv
canerv (üye)
Bursa / Meraklı

Merhabalar arkadaşlarım, abilerim, ablalarım, kardeşlerim,

10 temmuz 2009 itibariyle vatani görevimi yapmak üzere askere gittim. sağlık sorunlarım ve annemin geçirdiği bi ameliyat nedeniyle birçoğunuzla vedalaşma şansım olmadı. buraya yazmayıda ben unutmuşum. Acemi birliğini SİVAS ta ulaştırma piyade olarak yaptım.Usta birliğini Ege Ordusu Muhabereci olarak Narlıdere - İzmir'de yapacağım . Şimdi dağıtım iznindeyim. Affınıza sığınarak yarım kalan işi tamamlamak istedim...

Buradan çok güzel dostluklar arkadaşlıklar edindim. birçok yeni şeyler öğrendim. Birçok kişinin çayını içtim , bunlar saymakla bitmez ...

Dünya fani dünya sıra kimde bilinmez gidip dönememek dönüp bulamamak var. Büyüklerimden kardeşi olarak küçüklerimden abileri olarak benden yana hakkımı helal ediyorum. sizlerde helal edin.

Kalın sağlıcakla...

Caner VICIL

Tarih: 10 Ağustos 2009, 02:37 - İp: 88.***.**1.23
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

caner evlat..hoş safa geldin..gelişmeleri takip etmeye çalıştım..hayırlısı olsun..yakın yer varmış kısmette..hele bakalım..

Tarih: 10 Ağustos 2009, 12:24 - İp: 78.***.**5.53