eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

Ankara Çetesi :)

bakin sevgili Netfotograf Ankara Cetesi uyeleri, artik havalar da duzeldi, bir aktivite gosterin, hayat belirtisi bekliyoruz hadi artik
yok mu soyle bir babayigit ben toplarim, organizasyonda superim diyen? ben yapayim diyecem de elime yuzume bulastiririm
mekan ve zaman onerileri yapin bekliyoruz

Tarih: 10 Mart 2008, 18:46 - İp: 81.***.**7.8
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Eraycanli, ben Kuş Gözle Topluluğu ile takılmaya başladım,seni de beklerim istersen mesela bugün araziye çıktık,Yalıncak'a gittik yaklaşık 6 saat gözlem yaptık.20 civarında tür tespit ettik.Bence sen de gel sıradaki gözleme. "okgt" diye aratırsan yahoo grubu da var

Tarih: 17 Mart 2008, 01:12 - İp: 144.***.**0.132
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Ey ahali "soğuk" diye ereycanlı yazdı ben yazmadım bana kızmayı nolur mu? Çünkü Ankara ekibi hakkında ne desem suç oluyor

Tarih: 17 Mart 2008, 09:28 - İp: 88.***.**9.217
alikeser
alikeser (Objektif)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

ben gıderım goksuya ızınım var gelenı beklerım

saten carsambadan baska gunde olmaz sız yapın bı plan gezın

Tarih: 20 Mart 2008, 12:04 - İp: 85.***.**8.236
keman
keman (üye)
Kütahya / Doğa Fotoğrafçısı

fotosafari organizasyonu itina ile çete işleri organize edilir eraycanli kardeşim hele bi ortak nokta bulun ve orada buluşun gerisi gelr bence adım atarsanız gerisi gelir derim ben işinize karışmak gibi olmasın ama kütahyayada bekleriz haaa trene binin gelin kalıcak yer ayarlarız kampüste misafirhanede ucuz

Tarih: 21 Mart 2008, 21:12 - İp: 78.***.**4.129
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

abi sagolasin senin organizeler dillere destan herkes bilir Kutahya'ya yine gelcem havalar biraz daha iyi olsun toplanacaginiz zaman gelirim insallah bu sefer kalabalik geliriz belki de
bizim burda pek ses yok, haftasonu biryerlerde bulussak aslinda, yagis bitiyormus hava guzel olcakmis. ne dersiniz Ankara???

Tarih: 21 Mart 2008, 21:19 - İp: 81.***.**7.8
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Araziye çıkaralım Yalıncak gezdirelim Ankaralıları

Tarih: 22 Mart 2008, 00:00 - İp: 144.***.**0.155
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

Cagil Yalincak tam olarak neresi oluyor ben bilmiyorum???

Tarih: 22 Mart 2008, 00:02 - İp: 81.***.**7.8
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Halı sahalar var ya onun arkasından başlıyor Bilkente,eski köye,gölete,Demiray Yurtlarına kadar uzanyor.Uçsuz bucaksız :D ve çokf arklı habitatları barındırıyor.Oraya çıktığımızda onca kuş görmenin yanısıra yarım metrelik bir tavşan bile gördük.İlginç bir yer bence her Odtülü hatta mümkünse her doğasever Ankaralı bilmeli görmeli.Ben biliyorum ama çok az kısmını biliyormuşum

24 Martta olan AĞAÇ dikme şenliğine gelirsen bir kısım ağaçlar dikilecek Yalıncakta bir yere

Tarih: 22 Mart 2008, 00:44 - İp: 144.***.**0.155
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

ya o taraflara kopek felan cok cikiyor diye gitmedim hic, yemedi anliyacagin

Tarih: 22 Mart 2008, 00:53 - İp: 81.***.**7.8
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Sen de haklısın.Zaten araziye tek başınıza çıkmayın diye uyarı levhası da vardı.Ben yatıyorum sen de yat yarın Mogana gidiyoruz.Moganı iyi tanıyınca NF yi de toplarız Görüşmek üzere

Tarih: 22 Mart 2008, 01:01 - İp: 144.***.**0.155