eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

Ankara Çetesi :)

bakin sevgili Netfotograf Ankara Cetesi uyeleri, artik havalar da duzeldi, bir aktivite gosterin, hayat belirtisi bekliyoruz hadi artik
yok mu soyle bir babayigit ben toplarim, organizasyonda superim diyen? ben yapayim diyecem de elime yuzume bulastiririm
mekan ve zaman onerileri yapin bekliyoruz

Tarih: 10 Mart 2008, 18:46 - İp: 81.***.**7.8
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Ali toplamıyorsa ben toplarım Rahatça alabilsem sizi kampüse davet edeceğim ama...

Ben yaza zaten bir fotoğraf kampı planlıyordum,kar amacı gütmeden bişey yapmadan Işık Dağını gezdirebilirdim size,hele bir şu kar suları gitsin Sizi yaylaya çıkaracağım.Kentte hele Ankara gibi kara kuru yerden iyidir dağlar

Tarih: 10 Mart 2008, 23:46 - İp: 144.***.**0.150
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

yok ya Ali'den ses seda yok
Ali sagolsun zamaninda cok guzel organizasyon yapti, fazla yuklenmemek lazim simdi ders calisiyordur

hadi baska Ankara'li yok mu yaa???

Tarih: 11 Mart 2008, 10:54 - İp: 81.***.**7.8
melikeatay
melikeatay (üye)
Ankara / Meraklı

Yazık Ali'ye yaa harıl harıl çalışıyor gerçekten işte!Haftaiçi Çarşamba günleri izinli.
Kardeşceğizlerimi göremiyorum bende iştenSürekli bi buluşma mevzusu var ama icraat yok bizde de maalesef.Şöyle dağ bayır bi yerlere gitsek,temiz hava alsak biraz

Tarih: 11 Mart 2008, 19:22 - İp: 85.***.**9.41
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

1-Beypazarına gitsek mimari ağırlıklı çekimler yapsak ?

2-Işık Dağı,Ilgaz gibi yerlere gitsek doğa ve makro çekimlere gitsek

3,4 diye devam etseniz

Tarih: 11 Mart 2008, 21:02 - İp: 144.***.**0.153
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

3-4 bilmem de go-kart yarisinda pan cekim yapmak istiyorum kac gundur nerde var go-kart pisti???

Tarih: 11 Mart 2008, 23:08 - İp: 88.***.**0.240
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Bizim izci YK ahalisi ile gitmeyi planlıyorduk,sanırım Gimatın orda var.Sen şimdi Gimatı da bilmezsin

Tarih: 11 Mart 2008, 23:18 - İp: 144.***.**0.132
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

gimat'i bilirim canim, dogustan buraliyim
burda go-kart'a pek gitmisligim yok, kizilcahamam'a her gittigimde orda giderim ama sadece foto icin de biraz uzak orasi

Tarih: 11 Mart 2008, 23:22 - İp: 88.***.**0.240
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

go kart hipodromun orada istanbul yolunun kenarında var.

altınpark ve göksupark'ın içinde var bi de benim bildiğim.

Tarih: 12 Mart 2008, 09:30 - İp: 213.***.**2.98
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Beypazarı iyi fikir hatta FSK ayda bir veya iki kez Beypazarı köylerini geziyor ve foto çekimi yapıyorlar veya Beypazarına günübirlik turlar var (Tempo Tur yapıyor) onlara katılabiliriz.

Tarih: 12 Mart 2008, 13:18 - İp: 81.***.**5.58
alikeser
alikeser (Objektif)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

ben geldımmmmmmmmmmmmmmm

malum artık calısıyorum ve ablamın dedıgı gıbı carsamba ızınlıyım sadece o yuzden pek bısey yapamıyorum... keske vaktım olsa toplarım yıne ama :S
ama ben gecen gun buyuksehır beledıyesıne gıtmıstım ordan basın burosundan bı abıyle tanıstım ve goksuda foto cekmek ıcın ızın aldım yanı godersek sorun yok rahat rahat cekerız... ama tabıkı vakıt lazım valla bılmıom hafta ıcı sız nasıl olursunuz uygun olurmu

Tarih: 12 Mart 2008, 23:39 - İp: 88.***.**0.140