jacckal
jacckal (üye)
Antalya / Amatör

Yetişmek Ve Gelişmek İstiyorum

ben 16 yaşımda düğün salonunda fotoğrafçılığa başladım ve şimdi hala aynı yerde devam ediyorum.düğün salonunda stüdyo fotoğrafı ve express fotoğraf çekmekteyim.ama artık bu işi daha profesyonel bi şekilde yapmak istiyorum.bunun içinde yanında çalışıp,bana fotoğrafçılığı tam olarak öğretecek fotoğrafçılarla tanışmak istiyorum

Tarih: 24 Ağustos 2005, 16:23 - İp: yok
serokaptan
serokaptan (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

anladım seni bende aynı şekilde yetiştim ama benim yanımda çalışabilirsin seni işe aldım gel yanıma dumandayım ben sana buişin ilmini öğretecem çünkü senin gibi birini arıyodum hep çekirdekten yetişen ve benim tecrübelerimlede yoğrulacak biri alzım bana sen tam aradığım kişisin hem aynı şehirdeymişiz beni bul. seni zehir yapcam

Tarih: 2 Eylül 2005, 14:50 - İp: yok
jacckal
jacckal (üye)
Antalya / Amatör

saol serokaptan...ya ortak burda da mı buldun beni!? bu arada ortak en iyisi kendi kendimizi yetiştirmek..ama yine de fotoğrafçılığı tam olarak öğretcek biri varsa ben hazırım yanında çalışmaya...bu arada 19 yaşında,dinamik bir gencim..bu arada kendimi nasıl geliştirebilirim,tecrübeli abiler size sesleniyorum

Tarih: 2 Eylül 2005, 15:20 - İp: yok
grafikerinbiri
grafikerinbiri (üye)
Kahramanmaraş / Firma

bu nette herşey ne kadar eski ya :D
google amcaya gelişmek istiyorum yazdım, burası çıktı, geldim okudum
üye oldum tam yazcam, bi baktım o da ne :D
mesaj 2005te yazılmış. nyse :D belki sahibi hala yaşıyodur :D

gelişmek deyince girip bi yazim dedim hocam. hala buralarda takılıyosan görüşelim
teşekkürler

Tarih: 15 Şubat 2010, 12:42 - İp: 88.***.**2.193
  • 1