doli2300
doli2300 (üye)
Yozgat / Stüdyo Fotoğrafçısı

Stüdyolar İçin Çanlar Çalıyor...

Arkadaşlar, Üniversite başvuruları için vesikalık çekme hakkımız elimizden alındı.Ve okullarda çocuklardan 2YTL çekim ücreti alınmaktadır. Bunu niye söylüyorum. Çünkü bunu yapanlara sorsanız sosyal devlet anlayışı yada çocuklarımızı masraftan kurtarıyoruz derler. halbuki 8 adet vesikalık ortalama 4 5 ytl. Çocuklara vesikalık falan vermiyorlar sadece formun üzerine mürekkeple basıyorlar... ŞİMDİ DE PASAPORT DAİRELERİNDE FOTOĞRAF ÇEKİMİNE BAŞLANIYOR ARKADAŞLAR... ARKADAŞLAR BİZİM BİR DERNEGİMİZ MESLEK ODAMIZ YOKMU NİYE KARŞI ÇIKMIYORUZ. BENCE EYLEM YAPMALIYIZ ARKADAŞLAR HÜKÜMETE SESİMİZİ DUYURMAK İÇİN. HER ŞEYİ ÖZELLEŞTİREN DEVLET NİYE BU İŞE EL ATTI? RANT İÇİN... ARKADAŞLAR BU KONUYA CİDDEN EĞİLMEMİZ LAZIM. BİRİLERİ PASTAMIZI ÇALIYOR...

Tarih: 17 Nisan 2006, 09:37 - İp: yok
berkayy09
berkayy09 (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

evet ama elden gelen bişey yok bu iş baştan olacaktı yani photosp kullanmak adamı top çevirirlerse bazı arkadaşlar tabi bazı yerler kendi,leri çekiçekler herkes pc alınca ustayım diye piyasayı çıkarsa olacagı buydu limon satarız pazarda sonuda bu işin cacıgı cıktı artık benim görüşüm kaliteye devam nereye kadar bende bilmiyorum acıkcası

Tarih: 7 Ocak 2008, 18:41 - İp: 88.***.**1.250