muratxcom
muratxcom (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

Stduio Çekimlerinde Kampanya

selam arkadaşlar biz gelin damat çekimlerinde 12 pozluk 20x25 albüm 12 15x21 30x40 çerçeveli foto 50x70 çerçevesis fotograf veriyoruz. ya sizler ne tür kampanya yapıyorsunuz? iyi günler hayırlı işler.......

Tarih: 19 Ocak 2008, 11:46 - İp: 88.***.**4.5
ödf
ödf (üye)
Samsun / Stüdyo Fotoğrafçısı

bunları okurken sanki bi kiprit çöpüde ben çakdım der gibisin marifet gibi yazmışsın birde,aldığın parada kesin 200 ytl dir.öldürdünüz..öl dür dü nüz.......(kusuruma bakma ama gerçekler bunlar)

Tarih: 2 Mart 2008, 13:40 - İp: 88.***.**1.187
umut1212
umut1212 (üye)
Bingöl / Stüdyo Fotoğrafçısı

muratx dostum yani benim verdigim fiyatlar normal.ben o kadar para baglamışım baskı cihazlarına düşük fiyata resim çekecegime evde oturum daha iyi abicim.ugarışılırmı be abicim bi dügün 3-4 gününü alıyor yani okadar zahmet veriyosun verdigin emege degmeli aldıgın para..ama tabi buralara orası kıyaslanmaz bir ton fotografçı var.buradada tam tersi fotografçı az ama iş fazla yok yani..

Tarih: 2 Mart 2008, 15:21 - İp: 85.***.**3.125
fotokosk
fotokosk (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

ağır taş yerinde ağırdır arkadaşlar ucuzlukla kampanyayla doğru düzgün para kazanmadan iş yapıyorsunuz müşteri kazanmak için bunları yapmaya gerek yok kaliteli iş yap yeter.ondan sora para kazanmayınca meslek ölüyor diye yazıyorsunuz siteye öldürende sizlersiniz.kusura bakmayın

Tarih: 7 Mart 2008, 10:50 - İp: 88.***.**9.202
muratxcom
muratxcom (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

Selam arkadaşlar kaliteli iş yapıp fotografçılığı öldürmeyen arkadaşlar gelin damat albümünde neler verip bunu kaça veriyorlar... teşekkürler....

Tarih: 7 Mart 2008, 21:08 - İp: 85.***.**8.172
fonhazines
fonhazines (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

muratxcom

Selam arkadaşlar kaliteli iş yapıp fotografçılığı öldürmeyen arkadaşlar gelin damat albümünde neler verip bunu kaça veriyorlar... teşekkürler....

IMZA .. SORARIM BENDE NE KADAR TALEP EDIYORSUNUZ BIR PAKET IÇIN 500 MU ...

Tarih: 11 Mart 2008, 13:22 - İp: 88.***.**7.205
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Bütün bunların kaosun bir tek nedeni var. Arkadaşlar biz ölmüşüz ağlayanımız yok. Yahu bizi kim savunucak? Bizi kim koruyacak? Ben tek örnek vereceğim herkes net anlayacak. Manisa merkezde internet cafe fiyatları yerine göre 600 kuruş ile 1,5 ytl arası değişiyor. fiyat oynuyor sabit değil yani. manisanın bir ilçesine gittim orada internet her yerde 1,5 net ve değişmez. bune ya dedim yokmu ucuzu falan dedim? Yok dediler. Niye diye sordum. Adamlar birlik olmuşlar mesleklerini korumuşlar herkes 1,5 yapsın ucuzu pahalısı olmasın demişler. Cafeler bu fiyata inanırmısınız tıkır tıkır işliyor.

Tarih: 17 Mart 2008, 01:23 - İp: 78.***.**2.214
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Şu saat itibariyle;
Ben bu karmaşada elimden geleni yapmaya gönüllü adayım arkadaşlar. Fotoğrafçılar ölüyor bitiyor diyenlere bu adrese konu açtım.
http://forum.netfotograf.com/studyo_foto.asp?msg_id=31218
Oraya şikayelerini açık ve net yazabilirler. Artık birilerinin birşey yapma vakti geldi inancındayım. Ben bu uğurda yanlız kalsamda yinede mücadele edeceğim. umarım bir yol alırım ve başımdan geçenleri yazdığım linkten paylaşacağım.
Gelin birlikte hareket edelim.
Tüm bilinçli fotoğrafçıları bu adrese bekliyorum. Çünkü bu konu hepimizi ilgilendiriyor.
Işığınız bol olsun.

Tarih: 17 Mart 2008, 02:06 - İp: 78.***.**2.214
ersin_47
ersin_47 (üye)
Mardin / Stüdyo Fotoğrafçısı

30 40 çerçeveli fotoyu damatın evine götürüp asıyorsunuz ve bide 50+70 lik fotoyuda bi zahmet çerçeveli yap yazık olmasın

Tarih: 14 Eylül 2008, 12:44 - İp: 88.***.**1.120
fotokosk
fotokosk (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

kesinlikle bedavaya yapmıyorlar emin ol...

Tarih: 19 Eylül 2008, 11:37 - İp: 88.***.**7.109
esoes
esoes (üye)
İçel / Stüdyo Fotoğrafçısı

kardeş bi albüm yaptırana sıfır km bi gelinde ben veriyorum çift albüm yapıyorummm...KAMPANYANIN KRALII:))))))))KARDEŞ DAHA NE YAPACAN İŞTE...

Tarih: 20 Eylül 2008, 10:07 - İp: 78.***.**4.160