senolyilmaz
senolyilmaz (üye)
İstanbul / Amatör

Kampanya

Yeni öğretim yılı başladı... herkese hayırlı olsun...

Bizim kızımız da ilk okul hayatına başladı, mutlu ve sevinçli... Allah, kızımızın okul hayatının mutluluğunu daim eyler İnşallah...

Fotoğraf konusunda az buçuk iyi olduğumu bilenler bilir, hele hele kızım kadar güzel kelebek portrelerinde...

Malum okulların açılması dolayısı ile stüdyo fotoğrafçı arkadaşlarımızın işleri açılmıştır demektir...

AAMAAA kendilerini uyanık zanneden stüdyoculara sesleniyorum aman kendininize dikkat etmelisiniz...

Geçen gün, beni eşim aradı...

- fotoğrafçıda kampanya varmış 4 tane fotoğraf 10 tl 6 fotoğraf 15 tl imiş...?

bu kampayamı yoksa uyanıklık mı?

Ekmek kavgası hepimizin ortak derdi... iyi niyetli insanları kendimize küstürmemek dileği ile....

Umarım mesaj gereken insanlara ulaşır...

Çok selamlar...

unutmayınız kötü komşu insanları mal sahibi yaparmış....

Tarih: 17 Eylül 2013, 01:28 - İp: 176.***.**1.235
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Daha açık ifadeler kullanmanızı isterim..

Kötü komşu kim ?..

Ben kimim; siz bu foruma üye olmada bir yıl önce stüdyosunu kapatmış bir kimse... (korsan çalışan, tecrübe ve liyakatten yoksun çakma fotoğrafçılar nedeniyle...)

Tarih: 17 Eylül 2013, 10:15 - İp: 94.***.**9.79
senolyilmaz
senolyilmaz (üye)
İstanbul / Amatör

4 tane fotoğraf 10 tl, kampanya olmuş 6 tane fotoğraf 15 tl... şimdi bu kampanya mı?

Kötü' deki maksat kendilerini uyanık zanneden stütyocuların insanları kendilerinden soğutmasıdır, buna istinaden bu stüdyocunun davranışı bütün stüdyo fofoğrafçılarını etkilemesidir... bu davranış silsilesi sizin kastetdiğiniz fotoğrafçıların doğmasına sebebiyet verir...

Tarih: 17 Eylül 2013, 12:34 - İp: 176.***.**4.223
  • 1