fotoibrahi
fotoibrahi (üye)
Kocaeli / Stüdyo Fotoğrafçısı

Profesyonel Slr Makinalara Dikkat

bir takım hırsızlar..... """ADİ ŞEREFSİZLER""" stüdyoları önceden gezip kimin dükkanı nasıl, çalışma sistemi nasıl, ne zaman ne kadar kalabalık olduğunu tespit edip...genellikle tek insanları takip ederler... Ve özellikle sabah saatlerini seçerler ki insanların tam uyku sarhoşu oldukları zaman... Müsait gördükleri bir anda üç kişi bir dükkana girip bir kişi esnafı oyalayıp diğer ikisi de ona gözcülük yaparak el altından daha önceden yerini tespit ettikleri ters taraftaki SLR makinayı el çabukluğuyla yürütüyor....SAYIN Meslektaşlar AMAN dikkatli olun... En uygun bir SLR makina bir evin bir yıllık kirası kadar... emekleriniz ve rızkınız zayi olmasın DİKKATLİ olun...
04-02-2006 tarihinde düğün günümde amcamı bir kişi oyalayıp bir kişi gözcülük yaparak NIKON D100 Makinamızı götürdüler..
Ve Malumunuz olduğu gibi bir haber yok.......

bir iki hafta sonra da gölcükteki bir esnaf arkadaşa dadanmışlar ama onlar makinayı kurtarabilmiş... adam çabuk uyanmış işi....

Ama her zaman o kadar şanslı olmayabilirsiniz... AMAN DİKKAT

Tarih: 4 Mayıs 2006, 19:47 - İp: 88.***.**1.130
a.haydar
a.haydar (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

makinayı nereye bırakacağımı şaşırıdım çivisi çıkmış alemin
geçmiş ola

Tarih: 4 Mayıs 2006, 20:21 - İp: 88.***.**6.138
paparazzi2
paparazzi2 (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

selam arkadaş
geçmiş olsun
ben bu konuyu daha önce yazdım uyardım herkesi
neden mi
çünkü ben 2 sene önce iki kere soyuldum
biri gece biriside böyle gündüz
allah belalarını versin böyle lerinin çocuklarının boğazından nasıl geçiyor bunların lokmalar.

Tarih: 4 Mayıs 2006, 20:55 - İp: 85.***.**8.185
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

daha ne demeli.. Allah , belalarını versin...

Tarih: 5 Mayıs 2006, 09:34 - İp: 85.***.**0.36
cihatcolor
cihatcolor (üye)
Niğde / Stüdyo Fotoğrafçısı

Geçmiş olsun arkadaşım benimde başıma geldi bir yıl önce
Canon D10 Panasonic M3000 Canon Power Shot G3 ve Canon Mv750
cameralarımı götürdüler hala acısı benden çıkmadı iş işten geçtikten sonra alarm taktırdım GEÇMİŞ OLSUN

Tarih: 7 Mayıs 2006, 15:30 - İp: 85.***.**3.168
doli2300
doli2300 (üye)
Yozgat / Stüdyo Fotoğrafçısı

Büyük geçmiş olsun Allah beterinden saklasın. Allah alanları kahretsin. Yedirmesin hayrını göremesinler inşaallah.

Tarih: 7 Mayıs 2006, 20:22 - İp: 81.***.**9.246
volknakgül
volknakgül (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

İÇİN TEMİZ OLSUN ARKADAŞIM! BEN D EÇOK ÜZÜLÜRDÜM O DURUMDA AMA BENCE BELA OKUYUP DA DEGERSİZ ŞAHSİYETLER İÇİN AZINA KÖTÜ SÖZLER ALMA! ALLAH HERŞEYİ GÖREN VE BİLENDİR! BUGÜN OLMASA YARIN MUTLAKA SEN GÖRMESENDE BİR YERDE BİR ŞEKİLDE ÇIKACAK ELBET! SEN ALLAHA HAVALE ET.! GİDEN MAL GELİR YERİNE! BELKİ DAHA GÜZELİ İLE..

Tarih: 13 Temmuz 2006, 15:03 - İp: 85.***.**5.48
srknata
srknata (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Cok Gecmis olsun diyeyim...
insanlar artik iyice yoldan cikmis ne yapacaklarini bilmez olmuslar...adi serefsizler..
tekrardan gecmis olsun fotoibrahi.

Tarih: 13 Temmuz 2006, 17:12 - İp: 195.***.**6.178
ersan06
ersan06 (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

GEÇEN YAZ BENİM CEP TEL VE FOTOĞRAF MAKİNAMI GÖTÜRDÜLER AYNI ŞEKİLDE.
HALA HİÇ BİRŞEY ÇIKMADI.

Tarih: 18 Temmuz 2006, 12:13 - İp: 88.***.**7.192
meerem
meerem (üye)
Ankara / Amatör

yaa geçmiş olsun bende ikinci el kocaelinden bir makine aldım ama D70 idi yanında 28/70 - 70-300 tele vardı bu olamaz heralde?

Tarih: 20 Temmuz 2006, 12:19 - İp: 195.***.**1.2
fotoaktuel
fotoaktuel (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

GEÇMİŞ OLSUN KARDEŞ. BENİMDE BAŞIMA 4 SENE ÖNCE GELDİ HIRSIZLIK OLAYI. OLAY MAHALİNİ (DÜKKANI) BELGELEMEK İÇİN
1 TANE FİLM BULAMADIM. HEPSİNİ SİLMİŞLER.RAFTAKİ MALZEMELERİ, MAKİNALARI, TV Yİ, MÜZİKSETİNİ ÇALMIŞLAR. ALLAHTAN SİGORTAM VARDI. KARŞILADILAR. GEÇMİŞ OLSUN. YİNE HER ZAMANKİ GİBİ SONUÇ YOK YOK YOK .

Tarih: 21 Temmuz 2006, 09:01 - İp: 85.***.**4.245
  • 1