canerfx
canerfx (üye)
Edirne / Meraklı

Okul Fotoğraf Çekimi

Merhaba arkadaşlar Okullar açılıcak yakında , Okul sezonu açılıyor. Ben geçen sene okullara Not defteri , not çizelgesi , 8 vesikalık , Bide Takvim üstünde toplu okul fotosu var öyle verdim , 3 YTL almıştım . Sizler arkadaşlar Vesikalık Yanında neler veriyosunuz ? Nekadara Yapıyosunuz ? İyi çalışmalar

Tarih: 20 Ağustos 2008, 13:30 - İp: 85.***.**4.81
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

biz gecen sene foto vermeden 1 ytl cekmiş ve boyultlrını küçültüp cd olarak teslim etmiştik.milliegitim bakanlıgının sayfasına koyulması içindi.bu sene gene aynı fiyat olacak ii calışmalar

Tarih: 20 Ağustos 2008, 23:33 - İp: 88.***.**8.11
canerfx
canerfx (üye)
Edirne / Meraklı

teşekkürler " libster " sizden başka cvp yazan yok 75 kişiden fazla kişi okuyor sadece 1 kişi cevaplıyor bu sitede okul ofot işi yapan bir ben birde liebster akadaşmı ?

Tarih: 21 Ağustos 2008, 14:59 - İp: 85.***.**3.252
colonel66
colonel66 (üye)
Yozgat / Stüdyo Fotoğrafçısı

canerfx bedava yap ondan iyi 3 ytl yide alma bence hayrına yap

Tarih: 23 Ağustos 2008, 11:46 - İp: 88.***.**5.194
emd
emd (üye)
Yozgat / Stüdyo Fotoğrafçısı

Ucuz Çalışmak Kötü bi şey emeğinize yazık ama siz çalışmayı seven birisiyseniz sorun yok.

Tarih: 24 Ağustos 2008, 09:38 - İp: 88.***.**1.226
erkanbayir
erkanbayir (üye)
İzmir / Özel Gün Fotoğrafçısı

ucuz çalışıpta üç kuruş para kazandığını zanneden fotoğrafçılığından şüphe ettiğim kişiler size sadece gülüp geçiyorum 1 ytl ha hahahaha

Tarih: 24 Ağustos 2008, 12:31 - İp: 85.***.**8.221
fotoaktuel
fotoaktuel (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

vesikalığın yanında hamallık veriyorsunuz. biz onu veremeyiz. çünkü emeğimizin karşılığını isteriz . böyle yaparak bir yere varamayacağınızı ne zaman anlayacaksınız merak ediyorum.iki ileri bir geri pardon iki geri bir ileri

Tarih: 2 Eylül 2008, 14:31 - İp: 85.***.**8.143
uurca
uurca (üye)
İstanbul / Firma

www.turuncugrup.com burayı ziyaret ederseniz bilgi alabilirsiniz.

Bu isin degeri en az 2 ytl olmasina ragmen rekabet nedeni ile cok dusuk rakamlara yapılmaktadır. her yerde farklı secenekler sunulmaktadır. vesikalık herkes vermiyor. kimlik verende var vermeyen de. bazı okullara mekanizmalı kablar ile defter veriliyor. bazı okullara sticker cıkartma yapılıp veriliyor. bunlarin her birinde maliyetler farkli olmasina ragmen ortalama fiyat 1 ytl malesef.

Tarih: 5 Eylül 2008, 17:56 - İp: 85.***.**4.207
ykaramuk
ykaramuk (üye)
İstanbul / Firma

Arkadaşlar selam , 1975 yılından bu yana okullarda pul resmi yapmaktayız. siyah beyaz zamanından şimdi kendinden baskılı dijital not defterlerine geldik. hiç uğraşmanıza gerek yok okulunuzu çekin gönderin A dan Z ye gerisini biz halledelim günlük minimum 3000 öğrenci işlenebilir ve not defterine yerleştirilip baskısı yapılmaktadır örneklerimiz hakkında bilgi almak isteyenler [email protected] adresinden ulaşabilirler

#ykaramuk' tarafından 11.09.2008 15:59:21 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 7 Eylül 2008, 17:13 - İp: 88.***.**8.221
aytaçsever
aytaçsever (üye)
Kayseri / Firma

3 ytl yemi verdin abi one kadar para yaa okadar paray1 nerye koydun ala ala bedava ver bari dua eder çocuklar

Tarih: 7 Eylül 2008, 20:15 - İp: 85.***.**7.233
erenpolat
erenpolat (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

okul işi böyledir mantığını kavrayamamışsınız bu yüzden bilmiyorsunuz 3 ytl ama aslında çok büyük paralar kazanılıyo nasıl diyeceksiniz o 3 ytlelik iş bir nevi anahtardır okul başladığında böyle ucuza bir iş yapılır sezon ortalarında hatıra işleri vardır yıllıklar falan filan asıl burdan para kazanılır.3 ytlye az diyorsunuz biz not defteri idareciler albümü öğrenci öğretmen kimlik kartı askılığıyla beraber vesikalıkları ziyaretçi nöbetçi kimlikleri bir kaç bişey daha vardı aklıma gelmiyo bunları 2.5 ytlye veriyoruz ve çok güzel para kazanılıyo.Bu fiyatla okulla anlaşma yapınca aradan bir zaman sonra hatıra işi için seni çağırıyorlar hatıra işi olsun davetler mezuniyet geceleri okullarda bu tür şeyler çok olur...

Tarih: 3 Ekim 2008, 22:34 - İp: 78.***.**2.135