vepco
vepco (üye)
Yalova / Stüdyo Fotoğrafçısı

Kaliteli Eleman

sevgili meslektaşları bu yazım stüdyo fotografcılarına .ne olacak bu iş meslekte eleman yetişmiyor.bilgisayarcı buluyorsun ona fotoshop foto cekimi ışık ögretmege calışıyorsun müşteriilişkileri zayıf. yinede zaman geliyor sana hava basıyor.nasıl eleman bulup yetiştirecegiz bilmitorum.fikri olan yazsın lütfen.

Tarih: 18 Şubat 2007, 16:53 - İp: 85.***.**3.162
studyoocak
studyoocak (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

işi öğretirsin ondan sonra 6 ayda bir 100 ytl zam isterler dikkat edin arkadaşlar çalıştıracağınız elemanlara işi biliyormuş gibi yapan değilde anlamayan adam alın eğitin üşenmeyin öyleleri daha vefakar olur. herkese bol kazançlar

Tarih: 31 Ocak 2008, 19:39 - İp: 85.***.**1.202
adopro
adopro (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

kaliteli eleman her zaman bulabilirsin istersen.fakat günümüzde şimdi stüdyolar ve fotoğrafçılar kem photosopu hemde stüdyoyu yapan eleman aradığı için ve de çalıştırdığı için kaliteli eleman yok gibi gözüküyor aslında keşfedilmemiş çok stüdyo fotoğrafçı arakadaşım var bunlardan biride benim saygılarımla

Tarih: 22 Şubat 2008, 16:56 - İp: 88.***.**2.161
fz
fz (üye)
Eskişehir / Stüdyo Fotoğrafçısı

fotoğraf sektöründeki herşey gibi ne yazıkkı buda bitti usta bir eleman bulamıyosun bulduğun adamın burnu bir karış havada oluyor yetiştiriyim diyosun 6 ay 1 yıl uğraşıyosun bir yerlere getiriyosun adamımı busefer paşam seni beyenmez oluyor çıkıp gidiyor emeğin hepsi çöpte silbaştan. zaten gelen elemanlar 20 yaş uzeri oluyor eskisi gibi 10-11 yaşından yetiştiremiyorsun eminimki her meslektaşın sorunu aynı

Tarih: 1 Mart 2008, 09:01 - İp: 85.***.**0.200
umut1212
umut1212 (üye)
Bingöl / Stüdyo Fotoğrafçısı

eleman konusunda benim tercihim çok yakınmda olandır yani arkadaşım yada akrabam çok güvendigim kişilerle çalışırım.dışardan adamı getirip ona gebe kalmam....

Tarih: 1 Mart 2008, 09:15 - İp: 85.***.**5.223
arbanni
arbanni (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

sevgili abilerim siz işletme sahipleri photosop ilk yayılmaya basladıgı donemlerde elinizde ki karanlık oda gormus iş bilen renk bilen yetistirdiginiz elemanlarınızı photosop bılgısı olan bır kac arkadasla degistirmeye kalktıgınız ıcın durum bu hale geldi
bence once biraz kendinizde hatalar aramalısınız bunun ornegini bir cok arkadasımda gordum acikcasi..
2 sene photoshop yapan fotografcı yım die piyasada iş arıyor
buluyor ama cektigi kalitesiz fotografları program yardımıyla duzeltip musteriye sunuyor ve gitikce kalitemiz asagi dogru dusuyor..diye dusunuyorum

Tarih: 5 Ekim 2008, 12:39 - İp: 88.***.**9.71