afarto
afarto (üye)
Edirne / Amatör

Resim Renklendirmek

Arkadaşlar benim elimde babama ait bir kaç siyah beyaz fotograf var. onları renklendirmek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum photoshop 6,0 kullanıyorum yada bunun dışında başka bir program varsa öğrenmek istiyorum. yardım ederseniz çok makbule geçecek

Tarih: 6 Temmuz 2004, 10:39 - İp: yok
zapcom
zapcom (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

selam afarto öncelikle resmin her bir noktasını pathle göz kaş saç ceket kravat falan hepsini ayrı pathle sonra resmi siyah beyaza çevir graysecel olması lazım sonra aynı yerden RGB modunu seç sonra pathleri seçili hale getir ımage -vartions ı tıkla oradan renk ver yalnız bunları yapmak çok zor

Tarih: 14 Temmuz 2004, 15:37 - İp: yok
gencru
gencru (üye)
Kocaeli / Stüdyo Fotoğrafçısı

selam afarto. bu gerçekten zor bir iş ve yapsan bile ortaya cıkan resmi begeniceğinden emin değilim. ya bilene yaptır ya da git birinden uygulamalı ders al

Tarih: 15 Aralık 2005, 12:17 - İp: 85.***.**3.120
kızfoto
kızfoto (üye)
Afyonkarahisar / Stüdyo Fotoğrafçısı

önce resimi onar sonra neden başlamak istiyosan reç sonra ımage-adjust-variations de ordan açıklık koyuluğu sen kendine göre ayarla.fotoğrafın hepsine bunu uygula.Brun toll dan el işaretine benzeyenle kaşları yap sonra gözünü yap ve yuvarlak uçlu araçlada göz bebeklerini yap. Ben böyle yapıyorum .kolay gelsin sana

Tarih: 18 Ocak 2007, 16:24 - İp: 88.***.**6.1
hakan_28
hakan_28 (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Arkadasım bu ıs en ıyı photoshop olanaklarıyla yapılıyor. ama sana bır program var onu gondereyım. ne kadar cabuk olursan o kadar ıyı olur, sılınme ıhtımalıne karsı tabıı

http://www.sendspace.com/file/4yypx5
programı kur

crack klasorundekı dosyayı kopyala
programın kurulu oldugu klasorun ıcıne yapıstır
deıstırılsınmı dıyecek ewet dıyorsun tam surum oluyor.
kullanısı cok basıt programın web sıtesını bulup gır ve orada basıtce oren
kolay gelsın

#hakan_28' tarafından 06.02.2007 13:25:41 tarihinde düzenlendi.

#hakan_28' tarafından 06.02.2007 13:26:04 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Şubat 2007, 13:02 - İp: 85.***.**9.22
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

PHOTOSHOP 6,0 KULLANIYORSAN SEN BU İŞİ BECEREMEZSİN

Tarih: 6 Şubat 2007, 23:19 - İp: 85.***.**0.146
efem_06
efem_06 (üye)
Muğla / Stüdyo Fotoğrafçısı

BU İŞ KONUSUNDA YARDIMCI OLABİLİRM ....

[email protected]

Tarih: 7 Şubat 2007, 13:57 - İp: 85.***.**1.226
hakan_28
hakan_28 (üye)

liebster;
seni anlamakta cok zorluk cektım. Photoshop un 6 surumu nıye zor olurmus. Bu ıslerı ogrenenlerın cogu 5.5-6.0 surumlerınde oğrendı fotografcı olarak. yanı olumsuzluk olsunda nasıl olursa olsun gıbısın den yazmısın. Hemde yazıya sende benım gıbı tarıhıne bakmadan cevap yazmıssın. Belkı bu adam coktan usta bır photoshop cu olmustur. Yardımcı olmak ıstemıyorsan, ınsanların sevkını kırma ve hıc cevap yazma. veya nasıl olabılırsen onu yaz, benden sana nasıhat olsun. Zaten 2004 te photoshop 7 ıle 6 yaygındı.

Tarih: 8 Şubat 2007, 11:13 - İp: 85.***.**3.220
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

HAKAN _28 SEN BANA NASİHAT VEREMESSİN CÜNKİ BEN O YAZIYI ARKADASA GAZ VERMEK İÇİN YAZMIŞTIM.ANLAYANA SİVRİ SİNEK HİKAYESİ OKİ.BENİ ANLAMAKTA GÜÇLÜKMÜ CEKTİN..FAZLA UGRAŞMANA GEREK YOK ANLAMAK İÇİN BOŞVERSEN..STUDYODA FOTOGRAF CEKMENE BAKSEN .

Tarih: 8 Şubat 2007, 14:18 - İp: 85.***.**5.220
hakan_28
hakan_28 (üye)

liebster: HAKAN _28 SEN BANA NASİHAT VEREMESSİN CÜNKİ BEN O YAZIYI ARKADASA GAZ VERMEK İÇİN YAZMIŞTIM.
Hakan_28: Eğitim anlayısınıza hayran kaldım. Gazla egıtım uzmanımısınız?"
liebster: ANLAYANA SİVRİ SİNEK HİKAYESİ OKİ.
Hakan_28: Bir eğitim uzmanı olarak anlatırmısın o hıkayeyı
liebster: BENİ ANLAMAKTA GÜÇLÜKMÜ CEKTİN..
Hakan_28: Ewet yaaa halada anlayabılmıs değilim.
liebster: FAZLA UGRAŞMANA GEREK YOK ANLAMAK İÇİN BOŞVERSEN..
Hakan_28: Ewet herkesı egıttın burada verdıgın gazla bı ben gaza gelıp senı anlayamadım. tavsıyene uyup bosvericem.
liebster: STUDYODA FOTOGRAF CEKMENE BAKSEN .
Hakan_28: BU CEVAP CIDDIDIR "BAK FIRMA KATILIMCISI UYE, BIZIM YAPTIGIMIZ IS -STUDYODA FOTOGRAF CEKMENE BAKSEN- DENILECEK BIR IS DEILDIR. BU SEKTORUN EN ZOR ISIDIR. STUDYOCULAR VE FOTOGRAFCILAR OLMASA FIRMALAR NASIL BESLENECEKTI. 1 EURO YA ALDIKLARINI 10-15 EUROYA KIME SATACAKLARDI. BENIM SAHSIMDA KONUSMANA BIR SEY DEMIYORUM, CUNKU SATASTIM, SATASTIN. AMA MESLEGIMI BASITSER VE KUCUMSER BIR SEKILDE IFADENDEN DOLAYI SENI KINIYORUM. VE O EGITIMCI KAFANA AKIL DILIYORUM. (BUNDAN SONRA KI YAZDIKLARINA CEVAP VERMICEM BU SENIN BUTUN YAZACAKLARINA CEVAP OLSUN. BEN STUDYOMDAYIM)

Tarih: 9 Şubat 2007, 17:27 - İp: 85.***.**2.32
yarasa1979
yarasa1979 (üye)
Osmaniye / Stüdyo Fotoğrafçısı

afarto benım msn adresım bu [email protected] resımlerını yolla yapayım hosuna gıderse kullandıgım programı sana yollarım okey sıyah beyaz artık cok kolay benım için okey beklıyom paylasmak guzeldır degılmı sen yolla ben yapayım sen de bak saygılarım la

Tarih: 3 Mart 2007, 13:33 - İp: 88.***.**1.223