afarto
afarto (üye)
Edirne / Amatör

Resim Renklendirmek

Arkadaşlar benim elimde babama ait bir kaç siyah beyaz fotograf var. onları renklendirmek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum photoshop 6,0 kullanıyorum yada bunun dışında başka bir program varsa öğrenmek istiyorum. yardım ederseniz çok makbule geçecek

Tarih: 6 Temmuz 2004, 10:39 - İp: yok
admaydn
admaydn (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

bende yardımcı olabilirim [email protected]

Tarih: 12 Mart 2007, 18:42 - İp: 85.***.**5.85
mucteba123
mucteba123 (üye)
Amasya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Tarih: 24 Mart 2007, 15:29 - İp: 88.***.**6.153
grafikir19
grafikir19 (üye)
Ankara / Amatör

slm ben ankaradan Hüseyin Kurt [email protected] msn adresinden de görüşebiliriz ben 8mm marafilimlerin dvd ve vcd formatına dönüştürme işini yapıyorum. Kolay gelsin saygılarımla.

(Dostum acilen photospta pet yapmayı öğrenmen ve hep yaptığın petleme işleminden sonra alanları reklendirmen gerekmektedir.)ayrıca feather la yumşak geçiş yaptırman lazım uuuuu uzun iş. allah kolaylık versin.

Tarih: 26 Nisan 2007, 16:51 - İp: 88.***.**4.94
hyako
hyako (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Arkadasimiz masumane bir yardim istiyor..Günün stresini burda paylasmayin bence..
Siyah beyaz fotograflarin renklendirilmesi konusunda Bir cok Software kullaniliyor ama bunlarin en basinda Adobe'nin Photoshop programi geliyor versiyonu hakkinda tartismalara katilmayacagim ama profosyonell bir calisma icin bu programin yeterli oldugunu belirtmek isterim...Internet sayfalarindan bu calisma hakkinda dersler edilinebiliyor..en azindan bir baslangic olsun tavsiye ederim..denemeler den sikilma ...unutma ki sabir ile islenen her seyin sonu cok güzeldir ..harcadigin emek kalite ile birebir es degerdedir...Genede yardim istersen teferrut verebilirim...
Esenlikler dilerim..

Tarih: 1 Temmuz 2007, 15:02 - İp: 77.***.**6.140
turgay_
turgay_ (üye)
Ankara / Meraklı

Esenlikler arkadaşlar. Elimde çok kolay bir program var. Burada paylaşım uygunsa size bu programı verebilirim. FAzla yer kaplamaz ve uygulaması kolaydır. Tüm siyah-beyaz fotoğraflarınızı bilgisayar ortamında renklendirebilirsiniz. Fotoşop a beyin yormaya değmez. Saygılar.

Tarih: 17 Eylül 2007, 20:39 - İp: 88.***.**6.109