kehre
kehre (üye)
İstanbul / Amatör

Nerde Banyo Etmeli. ??..

amatör çekimlerimi banyo ettirip bastırabileceğim (istanbulda..) iyi bi stüdyoya ihtiyacım var..paradan kaçıyoz olmuyo..para veriyoz adam cıvıtıyo bi süre soona..bu işi samimi olarak yapan birileri yokmudur?..vardır tabii....lakin nerde?..yardımcı olursanız sevinirim...

Tarih: 28 Kasım 2004, 19:30 - İp: yok
ozhanaydin
ozhanaydin (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

küçükyalı da foto alpay var orayı bir dene .
ben sürekli oaray yaptırıyorum işleri gayet ciddi ve profesyonelce yapıyorlar.

Tarih: 6 Ocak 2005, 13:03 - İp: yok
osengulen
osengulen (üye)
Eskişehir / Amatör

sirkeci'de pamuk ticaret. Büyük postanenin oralarda bir handa. ismini şu anda hatırlayamıyorum. oralarda sorsan gösterirler. garanti veriyorum. beş senedir, fotoğrafla ilgili bütün ihtiyaçlarımı oradan karşılıyorum. sahibide fotoğraftan anlar. kafanı karıştıran şeyleri sorabilirsin.

Tarih: 14 Mart 2006, 14:51 - İp: 193.***.**3.16
mauhdib
mauhdib (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

ya peki kiralik karanlik oda bulunurmu bu sehir de soyle girip 1 2 saat calisip cikabilecegim

Tarih: 2 Temmuz 2006, 16:18 - İp: 81.***.**7.33
kan_ki
kan_ki (üye)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

arkadaşlar benim de herkeze önerim kendi banyonuzu kendiniz yapın bundan dahja zevkli bişey olamaz o hamura dokunun

Tarih: 5 Temmuz 2006, 11:00 - İp: 81.***.**7.173
turkeyfoto
turkeyfoto (üye)
Kocaeli / Firma

kan-ki nın dedıgı gıbı baskınızı banyonuzu kendınız yapın, artık eskısı gıbı degıl hatta pıyasada nerdeyse bedava renklı agranduzorler var bende bıle uc tane var, alın bı tane hatta bıraz sov yapıp bırde poz saatı alın keyfını cıkartın

Tarih: 17 Eylül 2006, 18:59 - İp: 88.***.**1.204
winnerboy
winnerboy (üye)
Ankara / Amatör

İyi güzel diyonuzda bunların toplam maliyeti ne olur ki biliyosanı avde ufak bi karanlık oda kaca cıkarbunlarıda söylerseniz cok sevinicem.bide bunlarla alakalı döküman (kitap e-book)önerinizide eklerseniz cok bahtiyar oluceğim

Tarih: 17 Eylül 2006, 20:35 - İp: 85.***.**7.132
turkeyfoto
turkeyfoto (üye)
Kocaeli / Firma

bır agrandızor 50 ytl cıvarı toplam 100 - 150 ytl cıvarı tam takım karanlık oda olabılır. hatta bır agrandızorumu kımseye bedava veremedım bende husdacıya verdım

Tarih: 18 Eylül 2006, 11:08 - İp: 88.***.**1.204
gunesa
gunesa (üye)
İstanbul / Amatör

nerden alabiliyoz bu mazlemeleri peki?

Tarih: 18 Eylül 2006, 17:24 - İp: 81.***.**2.38
turkeyfoto
turkeyfoto (üye)
Kocaeli / Firma

sırkecıde bır han var adı sımdı aklıma gelmıyor fakat sorarsanız soylerler o hanın ıcınde cansu albumle ece album de var bu sekılde sorarsanız gosterırler

Tarih: 19 Eylül 2006, 09:40 - İp: 88.***.**9.3
  • 1