eminakca
eminakca (üye)
Almanya / Özel Gün Fotoğrafçısı

Panoramik Albümde Bir İlk

Selam arkadaslar evet abartmiyorum artik fotograf kagidina baski yurt disinda kalkmak üzere bütün bir albüme basiliyor size bir kac örnek göstermek istiyorum (yani albümün bir sayfasini actiginzda oldugu gibi resim biz burada yani münihte basladik Türkiyede varmi bilmiyorum bu baski metodu
Bu programlar burada satiliyor eger arzu eden olursa bana mail atabilir programlarin fiyatlari biraz yüksek ama cok güzel sonuclar cikiyor ve hic bir yerde crack yada benzeri bir download yeri yok kendiniz karar verin bu konuda sizde bir ilk olabilirsiniz

Tarih: 7 Şubat 2007, 06:23 - İp: 62.***.**2.73
fotoyildo
fotoyildo (üye)
Kahramanmaraş / Stüdyo Fotoğrafçısı

ellerine sağlık çok güzel olmuş...
proğramın ismi ney öğrenebilirmiyim acaba !!!
[email protected]

Tarih: 7 Şubat 2007, 08:48 - İp: 88.***.**1.229
sancar_
sancar_ (üye)
Kayseri / Firma

sevgili emin akca bu program bende var full olarak 4,3 gb
rus sitesinden indirdim photoshop kadar kullanışlı değil programın adı foto art 5.01 albüme gelince gerçekten çok hoş ve Türkiye'de oldukça yaygın biz firma olarak üretimini baskılarıyla birlikte yapıyoruz albümün baskılı fiyatı 10 adet 35x65 fotoğrafıyla birlikte 75 ytl dir ilgilenen arkadaşlara duyurulur

Tarih: 7 Şubat 2007, 09:02 - İp: 81.***.**4.164
fotoojenik
fotoojenik (üye)
Yozgat / Stüdyo Fotoğrafçısı

sancar kardeş panorimik albüm yaptıracak bi yer arıyodum bende msn ini verirsen görüşebilirmiyiz ...
[email protected]

Tarih: 7 Şubat 2007, 10:24 - İp: 88.***.**9.75
eminakca
eminakca (üye)

Selam Arkadaslar
Bu programin adi creative albüm ve italyada buldum burada baski masrafi cok oldugundan ya italya yada ispanyaya yolluyoruz bu programda panorama programlari gibi degil hazir sekilde psd ler mevcut ve sadece siz gelin ve damat fotograflarini montajliyorsunuz bilmiyorum ben cok aradim bu programi internet sitelerinde ama bir türlü bulamadim
baski ya gelince egerki istedigimiz kalitede albüm Türkiyede basiliyorsa niye olmasin ben 75 degil 100 ytl vermeye hazirim ben bir kac deneme yapmistim istanbuldan ama istedigim kaliteyi bulamadim örnegin burda sadece albümün icindeki bir yapragin kalinligi 5 ila 6 mm arasi ve bu yukardaki örnek sagli sollu bir yapraga basiliyor ve üzerlerine folie geciriliyor eger bu kalitede yapacak olan varsa ben hemen hazirim
Sancar arkadasim sizin web adresine girdim kayseride esnafsiniz herhalde bende burda münihte iki arkadasim kayserili Isimleri hidayet ve ali kendileri kayseride önceden fotografcilik yapmislar simdi burda mesleklerine devam ediyorlar eger dediginiz gibi olursa sorun olmadan arkadaslarim bu isi direk ucakla kendileri getirip baski yapildiktan sonra geri dönebilirler
Ben bu sekil bir albüme asagi yukari 400 ila 500 euro arasi bir fiyat cekiyorum ve ben bu konuda en uygun fiyati veren firmalardanim eger gercekten kaliteli bir sey olursa 100 euro arti posta masraflari bana ait calisacak arkadaslar varsa beni gercekten cok memnun eder
Saygilarimla

Tarih: 7 Şubat 2007, 23:49 - İp: 62.***.**2.73
st2000
st2000 (üye)
Yurtdışı / Meraklı

merhaba,
Program gercekten guzelmis. Bir bakmakta fayda var diye dusunuyorum. Program hakkinda bilgiyi hangi siteden bulabilirim. Yardimci olursaniz sevinirim
ST2000

Tarih: 8 Şubat 2007, 03:44 - İp: 217.***.**4.130
magenta_06
magenta_06 (üye)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

bu programın adı dg foto art ve internet sitelerinde bulabilirsiniz özellikle de rus sitelerinde ben full olarak indirdim

Tarih: 13 Mart 2007, 20:44 - İp: 88.***.**0.198
eminakca
eminakca (üye)

bu programi ben italyada buldum iste adresi girip kendiniz bakabilirsiniz eger rus veya herhangi baska bir sitede varsa lütfen bizle paylasin yada sizde varsa siz bir link verin
iste adresi burasi buyrun bakin

http://spc-international.com/

Tarih: 13 Mart 2007, 20:54 - İp: 85.***.**4.141
uralikinci
uralikinci (üye)
Kastamonu / Profesyonel Fotoğrafçı

yazılımın tam olarak ismini yazarmısın ?

Tarih: 14 Mart 2007, 17:58 - İp: 88.***.**8.13
komandoo50
komandoo50 (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

slm üstad bana bu panoromik fonlardan gönderebilirmisin?
[email protected]

Tarih: 23 Mart 2007, 10:38 - İp: 88.***.**3.165
gırgın
gırgın (üye)
Manisa / Amatör

slm cok guzel acaba panoromik fonlardan gönderebilirmisin?
bana [email protected] atarsan sevinirim

Tarih: 23 Mart 2007, 15:41 - İp: 85.***.**6.71