tanerazi
tanerazi (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

Vesikalık Takip

sizlerden bir konuda yardım istiyorum :

Vesikalıkları arşivleme ve daha sonra numarası veya ad-soyad ile aratarak tekrar bulabileceğim kullanışlı bir program veya yöntem tavsiye edebilir misiniz ?

örneğin ahmet dönmez diye girdiğim zaman bu isme kayıtlı vesikalıklar ekrana çıksın

şimdiden teşekkürler...iyi çalışmalar

#tanerazi' tarafından 23.03.2007 15:53:56 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 23 Mart 2007, 15:51 - İp: 85.***.**6.67
goxel09
goxel09 (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

bende güzel bi program var nkendim kullanıyorum fotoğrafları istediğin sırayla cd ye yazdır her cd ye bi numara ver cd-17 gibi daha sonra bu cd leri program ile tarattırdığın zaman diyelim isism mehmet mehmet yazdığın zamana hangi tarihte çekildiğini hangi cd de olduğunu gösteriyor daha sonrada cd yi açıp bakarsın bu akdar basit msn ekleyebilirsin : [email protected]

Tarih: 13 Ağustos 2007, 23:23 - İp: 88.***.**4.100
carisma
carisma (üye)
Yurtdışı / Meraklı

ben kendim söyle bir yöntem yaptim kendime bir dosya actim...fon bide cekimler ayirdim...ve sonra cekimlerde müsterleri alfabeye göre ayarladim...isim soyisim bide tarih...misal diyelim ahmet dönmez girdim icinde dügünde cekim var montajli bide png olarak dosyalara ayirdim...bence sen prg arama bence sen kendi düzenini yap bilgisayarini bu cd olsun pc olsun ne olursa olsun.....

Tarih: 15 Ağustos 2007, 10:43 - İp: 85.***.**7.253
fotocek
fotocek (üye)
Osmaniye / Stüdyo Fotoğrafçısı

AVA FİND bilgisayrda arama yapmak için güzel bir program ama ön izlemesi yok.sadece isim olarak görebilirsiniz.ön izlemesi de olsa süper hızlı bir arama motoru.vesikalık takip için akınsoft proğramları var.inçelerseniz işinize yarayabilir.

Tarih: 27 Eylül 2007, 11:59 - İp: 85.***.**3.3
swan_18
swan_18 (üye)
Tekirdağ / Stüdyo Fotoğrafçısı

merhabab ben hakan tekırdağdan fotografcıyım
arkadasım sen sımdı arsiv programi istiyorsun
ben de sana Arsiv programınınn ısmını ve Linkini veriyorum
Cdtree http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/singlefile.php?download=aacd-recording-the-cd-tree&lid=368 burdan ındırebılrısın
saygılar
maıl adreSım [email protected]

Tarih: 31 Ekim 2007, 00:53 - İp: 88.***.**6.126
xnlal
xnlal (üye)
İzmir / Özel Gün Fotoğrafçısı

CD TREE Dİe bır prgram war arkadasım onu dene kullanıslı

Tarih: 20 Şubat 2008, 17:13 - İp: 88.***.**1.250
swan_18
swan_18 (üye)
Tekirdağ / Stüdyo Fotoğrafçısı

Merhaba Arkadaslar guzel bır arsıvleme programı
kullamımı cok kolay ve harika bir program indirebileceğiniz linki veriyorum

http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/singlefile.php?download=aacd-recording-the-cd-tree&lid=368

yukardakı adresı kopyala ınternet explorer'er kopya la ındır
bu kadar saygılar

Tarih: 2 Nisan 2008, 14:21 - İp: 78.***.**9.104