kurumali43
kurumali43 (üye)
Kütahya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Slayt Müşteri Şikayeti

Memorieson Tv de vcd formatında slayt hazılıyorum. son zamanlarda müşterilerden şikayet geldi. fotografların çözünürlüğü düşük diye. kullandığım bu programda kalite ayarı varmı. yoksa müşteriye böyle vermeye devammı edeceğim.. veyaa önerebilceğiniz başka program varmı çözünürlüğü birebir veren..

Tarih: 19 Haziran 2011, 17:30 - İp: 78.***.**2.252
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

ayrıca sorun programlarda değil sizin bu ölçüleri ve standartları bilmiyor olmanızdır.

en basitinden ulead bile slayt yapar, eğer efekt manyağı değilseniz. ve her standart ayar uleadda vardır ve de özelleştirebileceğiniz ayarlarda vardır. ama siz bulamıyorsanız ve nasıl yapılacağını bilmiyorsanız onu bilemem.

programların kaliteli ve tanınmış olanları ile çalışın. ayarları araştırın, terimlerin ne anlama geldiğini araştırın öğrenin. zor değil.

Tarih: 23 Haziran 2011, 10:50 - İp: 88.***.**8.4
ejderim75
ejderim75 (üye)
Tokat / Doğa Fotoğrafçısı

selam arkadaşım aynı sorunu bende yaşadım ben şu anda proshowgold kullanıyorum dediğin sorun fotoğraflar arasında kullandığın efektlerden kaynaklanıyor eğerki fotolar arasında normal efektler kullanırsan ve kayıt ayarlarından 4:3 hq vcd pal ayarlarını seçersen sorun olmuyor ama caf caf lı -hareketli vs efektler kullanırsan foto kalitesini düşürüyor

Tarih: 30 Haziran 2011, 10:05 - İp: 78.***.**3.29
birsahil
birsahil (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

proshowda yap mpeg olarak hd kaydet olsun bitsin biraz fazla yer tutar ama görüntü çok iyi

Tarih: 12 Temmuz 2011, 18:01 - İp: 85.***.**4.189
nicksiz
nicksiz (üye)
Samsun / Stüdyo Fotoğrafçısı

dostum dvd fomatında bilgisayara kaydet sonra vcd formatında nero kullanarak vcd ye at sorun çözülür o kalite daha yüksek oluyor sorun kalmaz emin ol.

Tarih: 18 Eylül 2011, 23:15 - İp: 85.***.**8.248
zumre
zumre (üye)

gaijin kardeş sen ne iş yapıyorsun bilmiyorum ama emeğe zerre kadar saygın yok 30 krş dediğin topdancıdan aldığın cd nin fiyatı bu adamın kirası var elektirik var vergisi var makinaların parası var her dükkanı açışında kafadan 100 lira masrafı var ve bu adam sen geleceksinde 3 tane fotoğraf slaytı yaptıracaksın da 30 krş vereceksin diye açtı bu dükkanı dimi senin için hava hoş nasılsa biometrik fotonuda evde çekiyorsun fotoğrafçıya gittigindede 10x15 fiyatı uygulamasını istersin kesin çünkü senin gibi arkadaşlar sadece sinir bozmak için insanın gününü maf etmek için vardır ama merak etme sen ilk ve son değilsin senin kafanda çokkkkk adam var.

arakadaş kusura bakma konunu aştım biraz msan adresini verirsen sana ilaç olacak proğramı veririm sana.

saygılar

Tarih: 29 Eylül 2011, 12:08 - İp: 95.***.**4.14
fotofoto34
fotofoto34 (üye)

kardeş ulead kullan hem efekti çok hem istedigin formatta kaydeiyorsun yazı müzik hareket aklına gelebilecek herşeyi yapıyorsun kalite asla düşmüyor kolay gelsin

Tarih: 27 Kasım 2011, 01:30 - İp: 88.***.**2.103
imaj56
imaj56 (üye)
Siirt / Stüdyo Fotoğrafçısı

power directoru kullnamnızı tavsiye ederim

Tarih: 29 Kasım 2011, 04:17 - İp: 78.***.**0.238