ramo
ramo (üye)
Aydın / Amatör

Filim Montaji Pinnacle Adobeprimere

selam arkadaslar
PINNACLE STUDIO yada ADOBE Premiere pro ile calisan varmi ben bu iki programlan calisiyorum fakat aradabir problem yasiyorum mesela filmi tamamladiktansonra dvd ye yazdirdiktansonra oynatirken filim bazi yerlerde tutukluk yapiyor bu sorunu nasilcozerim yada bunun baska bir altarnatifi varmidir bana bukonuda yardimci olabilecek arkadaslar varmi
herkese kolaygelsin

Tarih: 5 Ocak 2005, 14:59 - İp: yok
tembeleryk
tembeleryk (üye)
Samsun / Amatör

merhaba ramo,
pinnacle değilde ben ulead video kullanıyorum çok daha süper ve kullanışlı uydudan klip çekiyorum mpg2 olarak ve düzenlemeyi bu programda yapıyorum hiçbir sorun yaşanmıyor arayüzü pinnacle kadar yavaş değil tavsiyem bu yöndedir.

ha unutmadan başlığı yanlış yere açmışşsın burayla hiçbir alakası yok.

#tembeleryk' tarafından 05.01.2005 15:13:59 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Ocak 2005, 15:16 - İp: yok
ramo
ramo (üye)
Aydın / Amatör

kardes konuyu yanlis yereactigimi biliyorum ama tamolarak nere acacagimi bilmiyordum . oceliklen yazmis oldugun cevaba tesekkur ederim su senin bahsettigin programi bana biraz anlatabilirmisin nereden alirim nasil ps kurarim
e-mail [email protected]

Tarih: 5 Ocak 2005, 15:27 - İp: yok
sukruaky
sukruaky (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

vallahi bende pinnacle stüdyo 9,1 kullanıyorum aynısı bendede oluyor. ses görüntüden 3,5 sanayi sonra geliyor. bu orogram intel cipsetli anakartlarda sorunsuz çalışıyor dediler intel anakart aldım yine aynı bir ileri versiyonu olan stüdyo 9,1,2 çıkmış onu bulmam lazım stüdyo kaç kullandığını yazmamışsın
selamlar

Tarih: 17 Ocak 2005, 21:27 - İp: yok
ramo
ramo (üye)
Aydın / Amatör

selam kardes ben montaji premiere de yapiyorum pinnacle sadece dvd yazdirmak icin kullaniyorum ben version 9 kullaniyorum

Tarih: 17 Ocak 2005, 23:04 - İp: yok
acemi usta
acemi usta (üye)
Zonguldak / Meraklı

Selam arkadaşım.Ben bu foruma da film montajlamaya da yeni başladım.Dijital kameramla çektiğim filmleri İE1394 fireware kartı ve kablosu ile bilgisayara aktarıyorum .Bunun için de Pinnacle Studio 9.0 kullanıyorum.Ancak çok başlangıçta ve acemiyim.Filmleri kameradan bilgisayara aktardıktan sonra nasıl dönüştürüyoruz.Buna render mi diyorsunuz? İlgilenirsen çok memnun olurum.Selamlar

Tarih: 14 Şubat 2005, 16:13 - İp: yok
foto ocal
foto ocal (üye)
Kilis / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaş bendede pinnacle stüdio 9 var ben kayıtını yaptıktan sonra ulead video studio 7 den geçirip pal vcd olarak kayıt yapıp sonra nero dan 8 xkalitesinde kayıtı başlatıyorum ve tutuklugu engellemiş oluyor denedim

Tarih: 15 Şubat 2005, 20:50 - İp: yok
gtoklu
gtoklu (üye)
Osmaniye / Meraklı

stüdio 9 lazım göndere bilirmisin çok teşekkür ederim

Tarih: 19 Şubat 2005, 11:03 - İp: yok
şipitcolor
şipitcolor (üye)
Zonguldak / Stüdyo Fotoğrafçısı

merhaba ramo;
ben uzun zamandır studio 8 ve şimdide 9 kullanıyorum...
ama dediğin sorunla sadece 1 kez karşılaştım nedenide kayıt esnasında makinayı kastıracak işlemler yapmandır özellikle denedim ve en çok 24x le yazdır yazdırırkende kullanacağın nero versiyonu uzman versiyon olmalı çünki her vcd de açabilmesi gerekir. ama daha başka sorunlarlada karşılasabiliyorsun bunlardan bbiride edit yaparken programın kilitlenmesi gibi buda tamamen versiyonla ilgili versiyon yükseltince bu sorunda ortadan kalkıyor. sana kolay gelsin.......

Tarih: 25 Şubat 2005, 10:24 - İp: yok
bboyefe
bboyefe (üye)
Yurtdışı / Stüdyo Fotoğrafçısı

slm sukruaky arkadas ses 3,5 saniye sonra geliyor yazmışsın video nun arasına efek koyuyorsan pinnaclede sadece efekti videoya uyguluyo ses aynen kalıyo videonun arasına efek koydugun için arada bir boşluk kalıyo ondan ses sonra geliyor ben böle biiliyorum ne derece dogrudur bilemem.

Tarih: 25 Ocak 2006, 11:39 - İp: 85.***.**1.133
cec
cec (üye)
İçel / Meraklı

bana lkalırsa sony vegas ı kullan derım hiç sorun çıkarmıyor yalnız adobe preımere gibi karısık bır program..

Tarih: 29 Ocak 2006, 21:35 - İp: 85.***.**9.33