ramo
ramo (üye)
Aydın / Amatör

Filim Montaji Pinnacle Adobeprimere

selam arkadaslar
PINNACLE STUDIO yada ADOBE Premiere pro ile calisan varmi ben bu iki programlan calisiyorum fakat aradabir problem yasiyorum mesela filmi tamamladiktansonra dvd ye yazdirdiktansonra oynatirken filim bazi yerlerde tutukluk yapiyor bu sorunu nasilcozerim yada bunun baska bir altarnatifi varmidir bana bukonuda yardimci olabilecek arkadaslar varmi
herkese kolaygelsin

Tarih: 5 Ocak 2005, 14:59 - İp: yok
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

ÖNCELİKLE ŞU FORUMA BAKIN... http://forum.netfotograf.com/photo_editing_sofware.asp?msg_id=5364&offset=10
Ben pinnacle 9.4 kullanıyorum.Sistemim p43.2 64bit + 2gb Ram + intel anakart oldugu için bir sorun yok.... Gerçi p4 2.6+ 512 ram gigabyte anakart ile de kullandım onda da sorun yoktu çok fazla ama kayıt işlemini bitirdikten sonra izlediğimizde atlama falan olmuyor..yapım esnasında atlama bende çok az oldu,ara sıra ama kayıttan sonra hiçbir sorun yok...

Bir de arkadaslar daha sonradan harici olarak indirdiimiz mega fx geçişlerini yanlış yere yüklerseniz kayıt esnasında calışmaz unutmayın.

Tarih: 6 Mart 2006, 15:29 - İp: 62.***.**1.55
msbozkurt0
msbozkurt0 (üye)
Adıyaman / Stüdyo Fotoğrafçısı

ya ARKADAŞLAR BANA ÇOK ACİL PİNNACLENİN CD Sİ LAZIM LTF YARDIMCI OLUN [email protected]

Tarih: 30 Temmuz 2007, 21:23 - İp: 88.***.**1.194